Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a nie wiem :no:

:> Adam to chyba tylko swoją czarnulą b5 sie zajmuje ciekawe co na to narzeczona? :gwizdanie: :decayed:

:decayed:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe kiedy mu FMIC wybaczy :wink4:

zarejestrowałem się na LKA :gwizdanie: :>

Opublikowano
  • Autor

ciekawe kiedy mi FMIC wybaczy :wink4:

zarejestrowałem się na LKA :gwizdanie: :>

A czego ma Ci FMIC wybaczać :co:

ja tam na LKA nie mam konta bo i tak na LU nie jeżdzę

Opublikowano

ciekawe kiedy mi FMIC wybaczy :wink4:

zarejestrowałem się na LKA :gwizdanie: :>

A czego ma Ci FMIC wybaczać :co:

ja tam na LKA nie mam konta bo i tak na LU nie jeżdzę

jest tam kilka a4

Opublikowano
  • Autor

No wiem ze są :gwizdanie: ale to i tak nie przemawia do mnie ja tam zostaje tutaj :wink4:

Opublikowano

Nie ja w piłke niegram, nie oglądam, no chyba że znaczna częsc towarzystwa to ogląda to sie przyłaczam, czasem ide tylko na mecz miejscowej drużyny :naughty: poooglądać co robią kibice :evil:

hmm zielonego to nie było, w sumie to był chyba tylko jeden sedan czerwony bodajze Korzenia

a Adam gierzy czy tylko biega? :naughty::decayed:

Od wiosny zaczynam profesjonalny trening :naughty:

Nie masz pełnego składu na mecz?? :tongue4:

Teraz spoty w Rykach będą pod TESCO?? :decayed:

a nie wiem :no:

:> Adam to chyba tylko swoją czarnulą b5 sie zajmuje ciekawe co na to narzeczona? :gwizdanie: :decayed:

Spoko Agnieszka mi wybaczyła jak nie zamontowałem kratek :)

Opublikowano
  • Autor

:> Adam to chyba tylko swoją czarnulą b5 sie zajmuje ciekawe co na to narzeczona? :gwizdanie: :decayed:

Spoko Agnieszka mi wybaczyła jak nie zamontowałem kratek :)

aaa to o to chodziło :decayed:

Opublikowano

Nie ja w piłke niegram, nie oglądam, no chyba że znaczna częsc towarzystwa to ogląda to sie przyłaczam, czasem ide tylko na mecz miejscowej drużyny :naughty: poooglądać co robią kibice :evil:

hmm zielonego to nie było, w sumie to był chyba tylko jeden sedan czerwony bodajze Korzenia

a Adam gierzy czy tylko biega? :naughty::decayed:

Od wiosny zaczynam profesjonalny trening :naughty:

Nie masz pełnego składu na mecz?? :tongue4:

Teraz spoty w Rykach będą pod TESCO?? :decayed:

a nie wiem :no:

:> Adam to chyba tylko swoją czarnulą b5 sie zajmuje ciekawe co na to narzeczona? :gwizdanie: :decayed:

Spoko Agnieszka mi wybaczyła jak nie zamontowałem kratek :)

mam skład ale jakbyś chciał to zaparaszam :hi:

Opublikowano

pany spocik w piatek w kurowie urządzamy :kox:

Opublikowano

pany spocik w piatek w kurowie urządzamy :kox:

ja nie mogę :kox::drunk:

Opublikowano
  • Autor

pany spocik w piatek w kurowie urządzamy :kox:

ja nie mogę :kox::drunk:

alkoholik

Opublikowano

alkoholik

wtedy to już Pan alkoholik :polew: oby :rolleyes:

Opublikowano

alkoholik

wtedy to już Pan alkoholik :polew: oby :rolleyes:

:>[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:22_________________________________________________ja mam na popołudnie do roboty :chytry:

Opublikowano
  • Autor

W piatek spot spontan w Kurowie na cepie, jak ktos chętny to pisać

Solariusz organizuje :tongue4:

kórwa miałem to w LPU napisac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kowi no i co Ci tam wyrezali :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kowi no i co Ci tam wyrezali :naughty:

a nie ma co gadać :decayed:

Opublikowano

racja daj wykres :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

racja daj wykres :tongue4:

Jest w linku w podpisie :wink4:

Opublikowano

Kuffa ale żywioł na drodze :kox: dopiero wróciłem z pracy :chytry:

a wyjechałem wczoraj na 6 rano :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj też głupiałem po miescie, dwie zaspy ściete tyłem, czułem sie jak w grze :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.