Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O 16 to mógł bym wpaść na 15 nie da rady a po drugie nie wiem gdzie jest ten pawilon :wallbash:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

O 16 to mógł bym wpaść na 15 nie da rady a po drugie nie wiem gdzie jest ten pawilon :wallbash:

nie bądź ofiarą :gwizdanie: do 16 pewnie tam i tak bedziemy stali, skoro mógł bys być na 16tą to dawaj na dęblin, musisz od puława cały dęblin przejechać wzdłóz, w kierunku kocka główną, a jak od strony lublina byś jechał to poczatek dęblina

tereny komisariatu przy drodze tam nas znajdziesz :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:10_________________________________________________No musze powiedzieć że spocik sie udał, choc wiekszosć czasu spedziłem na trasie puławskiej :polew:

Opublikowano

O 16 to mógł bym wpaść na 15 nie da rady a po drugie nie wiem gdzie jest ten pawilon :wallbash:

nie bądź ofiarą :gwizdanie: do 16 pewnie tam i tak bedziemy stali, skoro mógł bys być na 16tą to dawaj na dęblin, musisz od puława cały dęblin przejechać wzdłóz, w kierunku kocka główną, a jak od strony lublina byś jechał to poczatek dęblina

tereny komisariatu przy drodze tam nas znajdziesz :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:10_________________________________________________No musze powiedzieć że spocik sie udał, choc wiekszosć czasu spedziłem na trasie puławskiej :polew:

kowi robił za vagmena :polew:

p.s zapomniałem zapytać czemu janajazdy nie było? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

O 16 to mógł bym wpaść na 15 nie da rady a po drugie nie wiem gdzie jest ten pawilon :wallbash:

nie bądź ofiarą :gwizdanie: do 16 pewnie tam i tak bedziemy stali, skoro mógł bys być na 16tą to dawaj na dęblin, musisz od puława cały dęblin przejechać wzdłóz, w kierunku kocka główną, a jak od strony lublina byś jechał to poczatek dęblina

tereny komisariatu przy drodze tam nas znajdziesz :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:10_________________________________________________No musze powiedzieć że spocik sie udał, choc wiekszosć czasu spedziłem na trasie puławskiej :polew:

kowi robił za vagmena :polew:

p.s zapomniałem zapytać czemu janajazdy nie było? :mysli:

dentystka go zbałamuciła :kox:
Opublikowano

pewnie taka :>

images?q=tbn:ANd9GcR6ZWID6KDGZMh_aYUnOI9HKJ6WZEgDKr-ja9stCa7UQJkCwiU&t=1&usg=__nYULX_Ltt-kGHn2gwU5MylUtFaI=

Opublikowano
  • Autor

pewnie taka :>

images?q=tbn:ANd9GcR6ZWID6KDGZMh_aYUnOI9HKJ6WZEgDKr-ja9stCa7UQJkCwiU&t=1&usg=__nYULX_Ltt-kGHn2gwU5MylUtFaI=

Mówił cos o 65tce :mysli:

:bag:

Opublikowano

lole, oczywiście taka jak na zdjęciu mnie wytargała :polew:

Opublikowano

lole, oczywiście taka jak na zdjęciu mnie wytargała :polew:

chyba taka :decayed:

images?q=tbn:ANd9GcRw059Z_ZxnRP9kIFsAMGc4ekUa1dr5wiQCFaph4mUu2m_bdMI&t=1&usg=__jm-HBb-baYQt-Ckae5zg4OmDuhk=

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

:sick3:

:ok2:

:nabijasie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:47_________________________________________________pany gdzie foty ze spotu??? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No cos nam sie Adaś ociąga :disgust: jak bym był na spocie to bym cos machnął :decayed: a tak to byłem w trasie przez cały spot :polew:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 10:35_________________________________________________Paput umieściłes te logi :mysli:

Opublikowano

No cos nam sie Adaś ociąga :disgust: jak bym był na spocie to bym cos machnął :decayed: a tak to byłem w trasie przez cały spot :polew:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 10:35_________________________________________________Paput umieściłes te logi :mysli:

zaraz wpadną :> no praktycznie mówiąc to Cię nie było :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

własnie nosb napisał ze elektryka juz gotowa do wysyłki :decayed:

Opublikowano

:decayed:

własnie nosb napisał ze elektryka juz gotowa do wysyłki :decayed:

podobno się ogrzebał i paluchy pokrwawił :gwizdanie: ale moduł będzie :kox:

logi wrzucone, mam nadzieję że drugie ostrzeżenia nie dostanę bo wczoraj była mała wymiana zdań z modem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

własnie nosb napisał ze elektryka juz gotowa do wysyłki :decayed:

podobno się ogrzebał i paluchy pokrwawił :gwizdanie: ale moduł będzie :kox:

logi wrzucone, mam nadzieję że drugie ostrzeżenia nie dostanę bo wczoraj była mała wymiana zdań z modem :decayed:

za co ostrzeżenie :mysli:

Opublikowano

:decayed:

własnie nosb napisał ze elektryka juz gotowa do wysyłki :decayed:

podobno się ogrzebał i paluchy pokrwawił :gwizdanie: ale moduł będzie :kox:

logi wrzucone, mam nadzieję że drugie ostrzeżenia nie dostanę bo wczoraj była mała wymiana zdań z modem :decayed:

za co ostrzeżenie :mysli:

standard, za wyrażanie opinii na temat lamp przednich led w dziale technicznym :decayed: tylko że jeszcze kilka osób to robiło a ja dostałem standardowo kropeczkę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

nie widziałem

Opublikowano

:polew: :polew:

nie widziałem

:> i'm proud of that
Opublikowano

:bry:

G4WWS.jpgG5xm0.jpgG5Wir.jpgG7Nx9.jpgG81v0.jpgG8dYJ.jpg

Opublikowano
:good: szkoda że nie ma foty z obstawą :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.