Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to czerwony pocisk objedzie Kowiaczka :polew:

A u mnie w LRA taka cierwona bunia rozjeb@ła się solidnie w niedzielę :naughty: Myślał że przeleci na stopie bez szkody, niestety trafił na felicję :decayed: chyba będzie kasacja jednego i drugiego, bo felcia się zlożyła w pół a bunia do kabiny rozbita :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to czerwony pocisk objedzie Kowiaczka :polew:

A u mnie w LRA taka cierwona bunia rozjeb@ła się solidnie w niedzielę :naughty: Myślał że przeleci na stopie bez szkody, niestety trafił na felicję :decayed: chyba będzie kasacja jednego i drugiego, bo felcia się zlożyła w pół a bunia do kabiny rozbita :decayed:

niech spróbuje tylko zawstydzic szaraczka :naughty: to mu gwoździe powkładam jak przyjedzie w czwartek na świeto dyszla :polew: :polew: najgorsze jest to że zgapił ode mnie motyw fotki w tym samym miejscu :wallbash:

Opublikowano

najgorsze jest to że zgapił ode mnie motyw fotki w tym samym miejscu :wallbash:

nie nie nie to Ty od niego zgapiłeś :D

to mu gwoździe powkładam jak przyjedzie w czwartek na świeto dyszla :polew: :polew:

A co wybierasz się po jakąś świnkę czy coś? :naughty: Bo do niego to ze dwa wieprzaczki wejdą :naughty:

Opublikowano

Ok, działa :decayed:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/Galeria/72885,813359

co to za ulep pod maską?

_________________________________________________

Może na forum siedzi bo ma zdjęcia w Kowiego miejscówce, Paputa felgi i żółte halogeny :polew:

Opublikowano

Ok, działa :decayed:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/Galeria/72885,813359

co to za ulep pod maską?

_________________________________________________

Może na forum siedzi bo ma zdjęcia w Kowiego miejscówce, Paputa felgi i żółte halogeny :polew:

ale felga robi robote nie ma c**ja :kox:

Opublikowano

Ok, działa :decayed:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/Galeria/72885,813359

co to za ulep pod maską?

_________________________________________________

Może na forum siedzi bo ma zdjęcia w Kowiego miejscówce, Paputa felgi i żółte halogeny :polew:

ale felga robi robote nie ma c**ja :kox:

Robi, robi ale chyba większą w bmw niż w audi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Musze sie odhamic, gre sobie kupiłem i gram teraz, ile mozna na forum siedziec :polew:

Opublikowano

Musze sie odhamic, gre sobie kupiłem i gram teraz, ile mozna na forum siedziec :polew:

jaką?

Opublikowano
  • Autor

najgorsze jest to że zgapił ode mnie motyw fotki w tym samym miejscu :wallbash:

nie nie nie to Ty od niego zgapiłeś :D

Ni huhuhuhuhu to on zgapił cymbał jeden no :wallbash:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:08_________________________________________________

Musze sie odhamic, gre sobie kupiłem i gram teraz, ile mozna na forum siedziec :polew:

jaką?

FEAR2 polecam[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:08_________________________________________________

B5 II lift avant granatowe TDI na LRY wczoraj i dzisiaj zaparkowałem koło Ciebie na parkingu na Narbutta

któż to tam parkuje :mysli: cytat z innego wątku

Opublikowano

najgorsze jest to że zgapił ode mnie motyw fotki w tym samym miejscu :wallbash:

nie nie nie to Ty od niego zgapiłeś :D

Ni huhuhuhuhu to on zgapił cymbał jeden no :wallbash:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:08_________________________________________________

Musze sie odhamic, gre sobie kupiłem i gram teraz, ile mozna na forum siedziec :polew:

jaką?

FEAR2 polecam[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:08_________________________________________________

B5 II lift avant granatowe TDI na LRY wczoraj i dzisiaj zaparkowałem koło Ciebie na parkingu na Narbutta

któż to tam parkuje :mysli: cytat z innego wątku

ja ostatnio

Opublikowano
  • Autor

kolor zmieniłeś :blink:

W sobote rezamy lusterko od anglika u adasia wiec moze jaki spot :kox:

Ty juz ten licznik zakładasz w ten week :mysli: Sam robisz?

Opublikowano

chyba mu się przewidziało

noo, ja na weekendzie sam zakładam, moge tam w sumie podjechać do was

Opublikowano
  • Autor

chyba mu się przewidziało

noo, ja na weekendzie sam zakładam, moge tam w sumie podjechać do was

A wiesz wszystko co i jak z tym licznikiem już :mysli: czy po rezanku byś podjechał :mysli:

Opublikowano

wiem wszytko, po rezanku raczej podjade[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 14:45_________________________________________________aa, muszę jeszcze przegląd gdzieś zrobić

Opublikowano
  • Autor

wiem wszytko, po rezanku raczej podjade[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 14:45_________________________________________________aa, muszę jeszcze przegląd gdzieś zrobić

W mechaniku przechodzi bez wiekszych problemów na xenoniku :good:

Opublikowano

chyba tam właśnie pojadę, ale i tak zenona nie mam :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba tam właśnie pojadę, ale i tak zenona nie mam :polew:

aaa to nie masz czym sie przejmowac, myślałem że masz znów, moja rzeźba przechodzi to twoja seria bez problemu przejedzie :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

Nie potrzeba komuś opon zimowych w dobrym stanie na stalówkach :mysli:

Mam 15ki z oponami continental wintercontact 195/65 przez 3 lata nie używane, bieżnik zdrowy jednakowy na każdej oponie, produkcja 2004r

Za 700zł bym oddał[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Pany gdzie będzie najtaniej przerzucić opony zimowe z jednych felg na drugie :mysli:

bo jednak te co miałem na handel to żylety według rankingów :naughty:

Opublikowano

Nie potrzeba komuś opon zimowych w dobrym stanie na stalówkach :mysli:

Mam 15ki z oponami continental wintercontact 195/65 przez 3 lata nie używane, bieżnik zdrowy jednakowy na każdej oponie, produkcja 2004r

Za 700zł bym oddał[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 18:14_________________________________________________Pany gdzie będzie najtaniej przerzucić opony zimowe z jednych felg na drugie :mysli:

bo jednak te co miałem na handel to żylety według rankingów :naughty:

ja jeżdżę cały rok na tych samych felgach i przełożenie opon u Majka kosztuje mnie ok 70 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.