Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tzn że sprzedajesz czy zakładasz na starych felgach ? bo już się pogubiłem :wink4:

sprzedaje jak lezy, bo miałem zamiar zaminic opony, mam 2 komplety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, może jakiegoś spota w najbliższą sobotę 30, kolega Gadzior chętny, plus jakieś vagovanko

moze być, tylko gdzie go robimy bo Ryki za***ane korkiem teraz przez te remonty[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 13:54_________________________________________________ i pupa jedna no, elektryk z deblina nie podejmie sie robótki u mnie ;(

Pany wie ktos gdzie Michał Sych prowadzi swój zakład :mysli: mam niecały miesiać na sprawdzenie co dolega temu mojemu gratowi :wallbash:

Kazdy mi go poleca w sprawach elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego Sycha to chyba mam nawet gdzieś nr telefonu

A on ma zakład w roszoszy czy w rykach bo wujek google wyrzuca mnie na Słowackiego 10m po nazwisku jako elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek sie piekli żeby go odwiedzić :gwizdanie:

Co robimy :naughty:

A ten jutrzejszy to w ogóle jest czy nie ma, bo zero odezwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można się ustawić jutro, tylko gdzie?

no jak mamy byc we 2 to zapraszam na parking wstępnie o 15 :mysli: jak by cos mi sie zmieniło to dam ci znać na tel, bo mam jutro chyba jakaś misje cmentarna jeszcze z mamuśką :gwizdanie: ale moze sie to odwoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, będziemy w kontakcie, mi też się może trochę zejść jutro

nie wiem o której od Głodka auto odbiorę

a no tak ostanio jak byłem u niego szukać terminu do zmiany filtrów to szukał wąłsnie tam w jutrzejszym dniu, ale w końcu nie znalazł miejsca i we wtorek jade do damiana, zmieniam wszystkie filtry ładnie sie składa na okrągły przebieg 318000tys :kox: teraz będe w końcu robił na pełnych liczbach zmiany :naughty:

tylko kórwuńka z tym elektrykiem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę na Vagovanie :naughty::decayed:

o widzisz

To moze dla odmiany co w dęblinie zdziałamy, tak to vagowanko na dęblińskiej by odpier**lił, bo w sumie ja bym sobie jedna 11ke pierdolnął :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry:)

popieram w dęblinie, parkingów tam nie brakuje...

:good:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 02:20_________________________________________________To co sobota godzina 15-16 pod niskim pawilonem w centrum :mysli: ewentualnie pod intermarche :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki:) tak bardziej 15 proponuję[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:41_________________________________________________Uprzejmie donoszę że gościnnie na naszym mini spocie pojawi się kolega a A3 klub:) są jakiś sprzeciwy? :polew:

Tak więc do 15:) Kowi nie zapomnij vaga :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki:) tak bardziej 15 proponuję[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:41_________________________________________________Uprzejmie donoszę że gościnnie na naszym mini spocie pojawi się kolega a A3 klub:) są jakiś sprzeciwy? :polew:

Tak więc do 15:) Kowi nie zapomnij vaga :rolleyes:

Nie ma sprawy, mam konto na a3klub :wink4: w takim razie podłaczam kompa pod prądzik, janjazda jak chcesz to weź swojego kompa to etke sobie zgrasz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...