Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

postanowiłem, niechce mi sie pier**lić z tymi oponami idą tak jak leżą :evil:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tzn że sprzedajesz czy zakładasz na starych felgach ? bo już się pogubiłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tzn że sprzedajesz czy zakładasz na starych felgach ? bo już się pogubiłem :wink4:

sprzedaje jak lezy, bo miałem zamiar zaminic opony, mam 2 komplety

Opublikowano

Pany, może jakiegoś spota w najbliższą sobotę 30, kolega Gadzior chętny, plus jakieś vagovanko

Opublikowano
  • Autor

Pany, może jakiegoś spota w najbliższą sobotę 30, kolega Gadzior chętny, plus jakieś vagovanko

moze być, tylko gdzie go robimy bo Ryki za***ane korkiem teraz przez te remonty[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 13:54_________________________________________________ i pupa jedna no, elektryk z deblina nie podejmie sie robótki u mnie ;(

Pany wie ktos gdzie Michał Sych prowadzi swój zakład :mysli: mam niecały miesiać na sprawdzenie co dolega temu mojemu gratowi :wallbash:

Kazdy mi go poleca w sprawach elektryki

Opublikowano

do tego Sycha to chyba mam nawet gdzieś nr telefonu

Opublikowano
  • Autor

do tego Sycha to chyba mam nawet gdzieś nr telefonu

A on ma zakład w roszoszy czy w rykach bo wujek google wyrzuca mnie na Słowackiego 10m po nazwisku jako elektronika

Opublikowano

w rososzy, jego nr 504192145

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek sie piekli żeby go odwiedzić :gwizdanie:

Co robimy :naughty:

A ten jutrzejszy to w ogóle jest czy nie ma, bo zero odezwu

Opublikowano

no można się ustawić jutro, tylko gdzie?

Opublikowano
  • Autor

no można się ustawić jutro, tylko gdzie?

no jak mamy byc we 2 to zapraszam na parking wstępnie o 15 :mysli: jak by cos mi sie zmieniło to dam ci znać na tel, bo mam jutro chyba jakaś misje cmentarna jeszcze z mamuśką :gwizdanie: ale moze sie to odwoła

Opublikowano

dobra, będziemy w kontakcie, mi też się może trochę zejść jutro

nie wiem o której od Głodka auto odbiorę

Opublikowano
  • Autor

dobra, będziemy w kontakcie, mi też się może trochę zejść jutro

nie wiem o której od Głodka auto odbiorę

a no tak ostanio jak byłem u niego szukać terminu do zmiany filtrów to szukał wąłsnie tam w jutrzejszym dniu, ale w końcu nie znalazł miejsca i we wtorek jade do damiana, zmieniam wszystkie filtry ładnie sie składa na okrągły przebieg 318000tys :kox: teraz będe w końcu robił na pełnych liczbach zmiany :naughty:

tylko kórwuńka z tym elektrykiem ;(

Opublikowano

ja się piszę na Vagovanie :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja się piszę na Vagovanie :naughty::decayed:

o widzisz

To moze dla odmiany co w dęblinie zdziałamy, tak to vagowanko na dęblińskiej by odpier**lił, bo w sumie ja bym sobie jedna 11ke pierdolnął :kox:

Opublikowano

może być i w Dęblinie

Opublikowano

dobry:)

popieram w dęblinie, parkingów tam nie brakuje...

Opublikowano
  • Autor

dobry:)

popieram w dęblinie, parkingów tam nie brakuje...

:good:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 02:20_________________________________________________To co sobota godzina 15-16 pod niskim pawilonem w centrum :mysli: ewentualnie pod intermarche :wink4:
Opublikowano

oki:) tak bardziej 15 proponuję[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:41_________________________________________________Uprzejmie donoszę że gościnnie na naszym mini spocie pojawi się kolega a A3 klub:) są jakiś sprzeciwy? :polew:

Tak więc do 15:) Kowi nie zapomnij vaga :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

oki:) tak bardziej 15 proponuję[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 09:41_________________________________________________Uprzejmie donoszę że gościnnie na naszym mini spocie pojawi się kolega a A3 klub:) są jakiś sprzeciwy? :polew:

Tak więc do 15:) Kowi nie zapomnij vaga :rolleyes:

Nie ma sprawy, mam konto na a3klub :wink4: w takim razie podłaczam kompa pod prądzik, janjazda jak chcesz to weź swojego kompa to etke sobie zgrasz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.