Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

cycki macie jutro albo w srodę czasa na spota Cponowskiego tam gdzie zawsze :decayed:

Ja moze bym i co znalazł, niewiem jak Adam :gwizdanie:

A co masz jakieś fanty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Dzieselowcy :> powiedzcie mi co może być przyczyną nagłego dymienia diesla? wczoraj zaczął kopcić jak ciężarówka z naczepą w górach :kox:

silnik to 1,9 JTD 116PS

Do głowy mi przychodzą wtryski ale jakoś nie odczułem zmiany w mocy :mysli:

nigdy nie miałem diesla wiec nie wiem od czego zacząć.

problem tkwi w ... ALFIE i silniku fiatowskim, dobrze ze blach FORDOWSKICH nie masz :polew: :polew: :polew:

A tak poważnie jesli czarny dym to układ paliwowy, moze to być dziura w dolocie ale wtedy odczuł byś różnice w mocy

No dym zdecydowanie czarny, a przynajmniej na taki wygląda przez lusterko wsteczne .

A może być to od jakości zatankowanego paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spot to lepiej w środę zrobić ;)

tez moze być :naughty:

karwa byłem na kolejnym szrocie, nigdzie nie ma tych jarzm wszedzie są 288 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC00169_JPG_300x300_q85.jpg

:polew: :polew: :polew:

hehehe :kox: kumpel mi to dzisiaj nabazgrał :polew: Miałem umyć ale nie chciało mi sie wychodzić juz :decayed: A ty co robiłes u mnie pod blokiem :mysli:

Jutro zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na pomysł że wyjeżdżę stare paliwo zaleje nowym i dodam te STPy do wtrysków

a że po mieście to żadna jada to wybrałem się do Ryk - pod twoim blokiem zrobiłem nawrotkę i rzuciły mi się w oczy te twoje graffy :kox:

Na obwodnicy go pocisnąłem i chyba będzie trzeba się wybrać z tym dymieniem do lekarza bo jakieś iskry zaczęły mi przy 170 z wydechu lecieć :heat: (normalne to chyba nie jest :mysli:)

Kwestia paliwa kiepskiej jakości obalona bo zalałem nowe i dymi dalej po przejechaniu do Ryk i z powrotem.

wstaw.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na pomysł że wyjeżdżę stare paliwo zaleje nowym i dodam te STPy do wtrysków

a że po mieście to żadna jada to wybrałem się do Ryk - pod twoim blokiem zrobiłem nawrotkę i rzuciły mi się w oczy te twoje graffy :kox:

Na obwodnicy go pocisnąłem i chyba będzie trzeba się wybrać z tym dymieniem do lekarza bo jakieś iskry zaczęły mi przy 170 z wydechu lecieć :heat: (normalne to chyba nie jest :mysli:)

Kwestia paliwa kiepskiej jakości obalona bo zalałem nowe i dymi dalej po przejechaniu do Ryk i z powrotem.

stary jedź w strone LU tam juz pewien Pan Flak z magnesem nad wiaduktem czeka na tą trumne alfoską :kox: i wszyscy będą zadowoleni, wracaj do słusznej marki a nie tym parpocem kopicisz mi po miescie :polew: :polew: :polew:

Pewnie masz dziure gdzies w dolocie i łapie lewe powietrze stąd ten dym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadu.gif

Ja jeżdżę moją A4, Alf jest kobiety

:polew: :polew: :polew:

Co by nie było zostawcie wpesdu tego szrota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi miałeś rację :good: dziura w dolocie się znalazła. potraktowałem ja puki co srebrną taśmą i jest o niebo lepiej.

Thx :notworthy:

tunning mojego strucla troche mnie nauczył :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 15:16_________________________________________________Jutro o 13 mały spontan z Janjazda urządzamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbył się spontaniczny spot w Kurowie :decayed:

Na listę obecności zapisali się:

-Solar

-Kowi

-Paput

-Armistead :naughty:

Są fotki niestety bez Paputa i kiepskiej jakosci... :confused4:

fbOY0.jpg

fbYWA.jpg

fcfoA.jpg

fcpn9.jpg

fcQOJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan jak spontan jest w sumie już co 2tyg :decayed: Wcześniej to był spontan z Moskalem, Kolkovem i Łatkiem :decayed:

Niestety bez fotek

[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 22:26_________________________________________________20101011886.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da :decayed:

И вы никогда не были в русинском девочек :mysli:

солнечный водки Руси, вероятно, принесли :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da :decayed:

И вы никогда не были в русинском девочек :mysli:

солнечный водки Руси, вероятно, принесли :naughty:

в следующий раз мы пьем :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/72885

:polew: :polew: :polew: krążownik ryckich dróg, warcy bucy pyrka i nie jedzie i jeszcze bije ultrafioletem po oczach 10k HIDY :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/72885

:polew: :polew: :polew: krążownik ryckich dróg, warcy bucy pyrka i nie jedzie i jeszcze bije ultrafioletem po oczach 10k HIDY :wallbash:

nie jest taki zly, szkoda ze wlasciciel tak stawia na oryginalnosc... kasy wlozone lakier ladny ale ogolnie troche pachnie kupa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/72885

:polew: :polew: :polew: krążownik ryckich dróg, warcy bucy pyrka i nie jedzie i jeszcze bije ultrafioletem po oczach 10k HIDY :wallbash:

nie jest taki zly, szkoda ze wlasciciel tak stawia na oryginalnosc... kasy wlozone lakier ladny ale ogolnie troche pachnie kupa..

troche :shocked:

Dla mnie to istna kupa spod biedronki :decayed: zrobił swapa na 2,8 to teraz dopiero bedzie rycał bucał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...