Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To bravo jest na blachach LRY F051 (na pewno 5 jest).

W ogóle wszystkie auta na LRY z Fxxx to policyjne. Mało który ma wideorejestrator ale jak widzisz auto z F w rejestracji to pewne, że siedzi w nim policjant.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dwutysięczny post poszedł

Opublikowano

No ludzi pewnie bedzie w ch*j... jestem tego swiadom :gwizdanie:

Opublikowano

To bravo jest na blachach LRY F051 (na pewno 5 jest).

W ogóle wszystkie auta na LRY z Fxxx to policyjne. Mało który ma wideorejestrator ale jak widzisz auto z F w rejestracji to pewne, że siedzi w nim policjant.

:shocked: och f*ck Tzn, że moja teściowa jest policjantem ??? :blink:

:kox: wiedziałem wiedziałem wiedziałem :kox::polew:

Opublikowano

Serio?

W Dbl wszystkie policyjne mają Fxxx.

Niebieska skoda, czarna vectra, piaskowa vectra, granatowa astra. Wszystkie mają F z przodu.

F dostają pewnie też cywile ale ja jak widzę F w rejestracji to uważam.

Kiedyś wyprzedziłem astrę z F w rejestracji i mi się gorąco zrobiło jak zobaczyłem, że to policjanci.

Opublikowano

F dostają pewnie też cywile ale ja jak widzę F w rejestracji to uważam.

I akurat w tym przypadku nic nie zmieniaj :laghing2: :laghing2: :laghing2:

tylko ciiiiiiiiii :cicho:

Opublikowano
  • Autor

bigos dalej telepiesz sie tą alfą :mysli:

Opublikowano

czasami :tongue4:

tyle że teraz uboższy o 10 Pkt :zyzol:

Opublikowano
  • Autor

tak jak i ja

uregulowąłes juz studia :naughty: ja zaliczyłem poprawke i index poleciał w ręce koleżanki :decayed:

Opublikowano

No skąd :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:26_________________________________________________To ile leciałeś że na 10 zasłużyłeś ?

Opublikowano
  • Autor

105 w zabudowanym w sumie na wylocie z wioski jakiejs :wallbash: i teraz do kwietnia trza czekać

Opublikowano

to mnie capnęli na trasie Warszawa Radom - nawet nie wiedziałem że tam taka ładna trasa teraz jest. ostatnio jak tamtędy jechałem to było wszystko rozkopane.

Opublikowano
  • Autor

eee gnioty co tu taka cisza :wallbash:

Niechce ktos przygarnąć przedniego zderzaka :mysli:

Opublikowano

Jesienny marazm...

Wszyscy siedzą w garażach i szykują swoje bolidy do zimy :decayed:

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

nie da rady go przeoczyć

kazimierz.dolny.jpg

Są plany na spotowy grill w kaziku, tylko trzeba sie zdecydowac kiedy :gwizdanie:

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

nie da rady go przeoczyć

kazimierz.dolny.jpg

Są plany na spotowy grill w kaziku, tylko trzeba sie zdecydowac kiedy :gwizdanie:

:polew: chyba w kurtkach zimowych

Opublikowano
  • Autor

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

nie da rady go przeoczyć

kazimierz.dolny.jpg

Są plany na spotowy grill w kaziku, tylko trzeba sie zdecydowac kiedy :gwizdanie:

:polew: chyba w kurtkach zimowych

było i tak :gwizdanie:

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

nie da rady go przeoczyć

kazimierz.dolny.jpg

Są plany na spotowy grill w kaziku, tylko trzeba sie zdecydowac kiedy :gwizdanie:

:polew: chyba w kurtkach zimowych

było i tak :gwizdanie:

ale grill bez piwa to lypa tako

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.