Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Z jakiego materiału ?

a jakie masz do dyspozycji :mysli: musze jesszcze dopytać co do wymiarów/grubosci bo drukarka róznie drukuje

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po pierwsze różnie drukuje a po drugie to ja nie mam plotera w pracy - najlepiej jak byś mi dał jakiś gotowy szablon.

materiał: drewno, mdf, płyta wiórowa.

chyba z MDFu najlepiej.

to będą jakieś elementy konstrukcyjne zabudowane czy coś ładnego w lakierze :kox:

Opublikowano
  • Autor

po pierwsze różnie drukuje a po drugie to ja nie mam plotera w pracy - najlepiej jak byś mi dał jakiś gotowy szablon.

materiał: drewno, mdf, płyta wiórowa.

chyba z MDFu najlepiej.

to będą jakieś elementy konstrukcyjne zabudowane czy coś ładnego w lakierze :kox:

no ja to ogarne w skali, MDF będzie ok :wink4: bo z tego co wiem to ludzie te szablony jeszcze cos tam podcinali

A lakierowane hmm jak bym juz je wpasował to można by je poddać takie obróbce, bo tak to praca na marne jak będe musiał z którejś strony 1mm zjechać

Opublikowano

jakby co to ja teraz będę w Richmond na weekend - w końcu miał być spot :gwizdanie: :wink4:

więc może ogarnij jakiś szablon to ci coś wyrezam

Opublikowano

Kowi interesowała by mnie osłona ta co od zderzaka zakłada się na osłone silnika

Moze bys sie chciał jej pozbyć..... na wymiane mogę ci oddać moją :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kowi interesowała by mnie osłona ta co od zderzaka zakłada się na osłone silnika

Moze bys sie chciał jej pozbyć..... na wymiane mogę ci oddać moją :polew:

jaka osłona??

Hokej zderzaka :mysli:

Moge Ci moja oddać za piwo :decayed: ale jest w noo wiesz w "super" stanie :thumbdown:

:polew: :polew:

ALe jak cos jest na handel za 70zł w za***istym stanie, jak o to Ci chodzi to moge dać namiar :good:

Będzie zderzak mojego koloru na handel juz przygotowany pod FMIC ze spryskami

Rezam ten czarny :decayed:

dzisiaj albo jutro rano mój wjeżdza do naprawy troche bedzie porawek, wiec pewnie wtorek/środa bede jeżdzi szarakiem z poprawką :rolleyes:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Który to ma LRY 60XX ???

Opublikowano
  • Autor

Który to ma LRY 60XX ???

a co to za auto??

ja mam 06XX :tongue4:

Opublikowano

no jak to jakie ? czarna parówa z klubową naklejką :kox:

Wracałem z Lublina i trochę pogoniliśmy razem

przeczucie kazało mi Go przepuścić :polew: i wtedy wyhaczyłem naklejkę klubową - na pewno nie janjazda :gwizdanie:

Opublikowano

A narozrabiała coś ta parówa??? Bo jak nie to w takim razie ja jechałem :naughty::decayed:

Opublikowano

na pewno nie ja :tongue4:

Opublikowano

a w którym miejscu się spotkaliśmy bo nie kojarzę żebym wyprzedzał Audi z naklejką??

Opublikowano

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

1 sierpnia jestem w Rzeszowie ale kolejny weekend będę z żoną w Dęblinie.

A ja akurat wyjeżdżam w góry w kolejny weekend :confused4:

No i w tenże weekend właśnie spotkałam w Zakopcu kolegę Adama :)

Mieszkaliśmy w tym samym pensjonacie :)

serdecznie pozdrawiam! miło było poznać!

Opublikowano
  • Autor

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

1 sierpnia jestem w Rzeszowie ale kolejny weekend będę z żoną w Dęblinie.

A ja akurat wyjeżdżam w góry w kolejny weekend :confused4:

No i w tenże weekend właśnie spotkałam w Zakopcu kolegę Adama :)

Mieszkaliśmy w tym samym pensjonacie :)

serdecznie pozdrawiam! miło było poznać!

chwalił sie :decayed:

Opublikowano

to nie był z dziewczyną? :mysli::polew:

Opublikowano

a w którym miejscu się spotkaliśmy bo nie kojarzę żebym wyprzedzał Audi z naklejką??

bo jechałem nowym nabytkiem - srebrnym alfem :tongue4:

Ale pozdro poleciało :decayed:

Chyba go okleje :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

A to już kojarzę Jechaliśmy za psiarnią (czarna vectra) przed Rykami

Opublikowano

A to już kojarzę Jechaliśmy za psiarnią (czarna vectra) przed Rykami

:blink: co ty gadasz :shocked: nawet nie przylukałem.

Opublikowano
:polew: no tak szczerze powiedziawszy to w pierwszej chwili jak mi migałeś to myślałem ze o psach mnie ostrzegasz, dpiero po chwili zobaczyłem że machasz :polew:
Opublikowano

Kowi masz już RSa ?? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.