Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.7 TDI to gówno? :)

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

2.7 TDI to gówno? :)

Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi :tongue4:

Opublikowano

2.7 TDI to gówno? :)

Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi :tongue4:

240 km/h to mało? Podobno skrzynie w nich padają

Opublikowano
  • Autor

2.7 TDI to gówno? :)

Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi :tongue4:

240 km/h to mało? Podobno skrzynie w nich padają

A duzo?? nie liczy sie vmax tylko czas w jakim go uzyskujesz co z tego że poleci te 240 jeśli długo bedzie mu to zajmowało, rafalekx swoim 135km potworkiem parokrotnie go obleciał, wiec nie przypadek, szału po prostu nie robi ten silnik, moze po sofcie jest juz dzik ale w serii nie jest poprostu dynamiczny na tyle

Opublikowano

2.7 TDI to gówno? :)

Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi :tongue4:

240 km/h to mało? Podobno skrzynie w nich padają

A duzo?? nie liczy sie vmax tylko czas w jakim go uzyskujesz co z tego że poleci te 240 jeśli długo bedzie mu to zajmowało, rafalekx swoim 135km potworkiem parokrotnie go obleciał, wiec nie przypadek, szału po prostu nie robi ten silnik, moze po sofcie jest juz dzik ale w serii nie jest poprostu dynamiczny na tyle

miłośnicy V4 1.9 TDI :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo ten pażdzioch daje rade a jeszcze na pompowtryskach cud miód i orzeszki :kox:

Opublikowano

bo ten pażdzioch daje rade a jeszcze na pompowtryskach cud miód i orzeszki :kox:

weź bo hanson zaraz będzie piał z radości :kox:

Opublikowano
  • Autor

bo ten pażdzioch daje rade a jeszcze na pompowtryskach cud miód i orzeszki :kox:

weź bo hanson zaraz będzie piał z radości :kox:

on i bez tego pieje :polew: :polew: :polew: zebyś go wczoraj widział za kółkiem tej A4 nowej :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo ten pażdzioch daje rade a jeszcze na pompowtryskach cud miód i orzeszki :kox:

weź bo hanson zaraz będzie piał z radości :kox:

on i bez tego pieje :polew: :polew: :polew: zebyś go wczoraj widział za kółkiem tej A4 nowej :decayed:

:polew: :polew: :polew:

to kupił coś?

Opublikowano
  • Autor

bo ten pażdzioch daje rade a jeszcze na pompowtryskach cud miód i orzeszki :kox:

weź bo hanson zaraz będzie piał z radości :kox:

on i bez tego pieje :polew: :polew: :polew: zebyś go wczoraj widział za kółkiem tej A4 nowej :decayed:

:polew: :polew: :polew:

to kupił coś?

nie tylko miał okazje polatać troche taką furką :decayed: ganiał mnie wariat :kox:

Opublikowano

2.7 TDI to gówno? :)

Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi :tongue4:

240 km/h to mało? Podobno skrzynie w nich padają

A duzo?? nie liczy sie vmax tylko czas w jakim go uzyskujesz co z tego że poleci te 240 jeśli długo bedzie mu to zajmowało, rafalekx swoim 135km potworkiem parokrotnie go obleciał, wiec nie przypadek, szału po prostu nie robi ten silnik, moze po sofcie jest juz dzik ale w serii nie jest poprostu dynamiczny na tyle

Rafalekx wszystkich objezdza :decayed: RSke pewno tez juz objechał tylko jakos nic sie nie chwali :gwizdanie: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

2.7 TDI to gówno? :)

Moze nie tyle gówno ale jak na ta pojemnosć to szału nie robi :tongue4:

240 km/h to mało? Podobno skrzynie w nich padają

A duzo?? nie liczy sie vmax tylko czas w jakim go uzyskujesz co z tego że poleci te 240 jeśli długo bedzie mu to zajmowało, rafalekx swoim 135km potworkiem parokrotnie go obleciał, wiec nie przypadek, szału po prostu nie robi ten silnik, moze po sofcie jest juz dzik ale w serii nie jest poprostu dynamiczny na tyle

Rafalekx wszystkich objezdza :decayed: RSke pewno tez juz objechał tylko jakos nic sie nie chwali :gwizdanie: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie:

A własnie zaraz wstawie fotki ze spotu z solariuszem :naughty:

Opublikowano

Rafalekx wszystkich objezdza :decayed: RSke pewno tez juz objechał tylko jakos nic sie nie chwali :gwizdanie: :polew: :polew:

Tego Twojego RSa objeżdżam jak chcę :polew:

A tak serio to objechałem 2,7 TDI w A6 C6, więc w A4 pewnie się lepiej zbiera, ale mimo wszystko dla mnie to ten silnik mistrzostwem świata nie jest :decayed:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 17:12_________________________________________________

A własnie zaraz wstawie fotki ze spotu z solariuszem :naughty:

nie wstawiaj, bo przez tą jego mordę w warszawie teraz mówią, że kręciłem się z jakimś leszczem po mieście :decayed: I to samo zaczną mówić o Tobie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rafalekx wszystkich objezdza :decayed: RSke pewno tez juz objechał tylko jakos nic sie nie chwali :gwizdanie: :polew: :polew:

Tego Twojego RSa objeżdżam jak chcę :polew:

A tak serio to objechałem 2,7 TDI w A6 C6, więc w A4 pewnie się lepiej zbiera, ale mimo wszystko dla mnie to ten silnik mistrzostwem świata nie jest :decayed:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 17:12_________________________________________________

A własnie zaraz wstawie fotki ze spotu z solariuszem :naughty:

nie wstawiaj, bo przez tą jego mordę w warszawie teraz mówią, że kręciłem się z jakimś leszczem po mieście :decayed: I to samo zaczną mówić o Tobie :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

bo ten pażdzioch daje rade a jeszcze na pompowtryskach cud miód i orzeszki :kox:

weź bo hanson zaraz będzie piał z radości :kox:

on i bez tego pieje :polew: :polew: :polew: zebyś go wczoraj widział za kółkiem tej A4 nowej :decayed:

:polew: :polew: :polew:

to kupił coś?

nie tylko miał okazje polatać troche taką furką :decayed: ganiał mnie wariat :kox:

chyba Ty jego :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo ten pażdzioch daje rade a jeszcze na pompowtryskach cud miód i orzeszki :kox:

weź bo hanson zaraz będzie piał z radości :kox:

on i bez tego pieje :polew: :polew: :polew: zebyś go wczoraj widział za kółkiem tej A4 nowej :decayed:

:polew: :polew: :polew:

to kupił coś?

nie tylko miał okazje polatać troche taką furką :decayed: ganiał mnie wariat :kox:

chyba Ty jego :polew:

no przecież napisalismy Ci że modzone 1,9 narobi problemu takiemu 2,7 osiagi są podobne :decayed:

Opublikowano

To była A6 w Q 2.7 180ps i to jeszcze w automacie. Szału ni ma ale jak to się prowadzi..... :shocked: po prostu miodzio, układ kierowniczy + zawiecha + q MASAKRA :slina: na prawdę potworna przyjemność, jak to reaguje na każdy ruch kiery - a resztę załatwia napęd na 4 kołka :naughty:

A tak poważnie to w manualu pewnie nie poszło by Ci Kowi tak łatwo :tongue4: strasznie długo te skrzynie biegi zmieniają, a na sporcie to przeciąga obroty prawie do całkowitego spadku ciągu :wallbash:

Może niedługo będe jeździł nową A6 3.0 240PS Podobno to już jest masakra :evil: i skrzynia biegi zmienia w ułamku sekundy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To była A6 w Q 2.7 180ps i to jeszcze w automacie. Szału ni ma ale jak to się prowadzi..... :shocked: po prostu miodzio, układ kierowniczy + zawiecha + q MASAKRA :slina: na prawdę potworna przyjemność, jak to reaguje na każdy ruch kiery - a resztę załatwia napęd na 4 kołka :naughty:

A tak poważnie to w manualu pewnie nie poszło by Ci Kowi tak łatwo :tongue4: strasznie długo te skrzynie biegi zmieniają, a na sporcie to przeciąga obroty prawie do całkowitego spadku ciągu :wallbash:

Może niedługo będe jeździł nową A6 3.0 240PS Podobno to już jest masakra :evil: i skrzynia biegi zmienia w ułamku sekundy :naughty:

skad ty te furki bierzesz, byś czasem poczciwego Ajma przepalił :kox:

Opublikowano

To była A6 w Q 2.7 180ps i to jeszcze w automacie. Szału ni ma ale jak to się prowadzi..... :shocked: po prostu miodzio, układ kierowniczy + zawiecha + q MASAKRA :slina: na prawdę potworna przyjemność, jak to reaguje na każdy ruch kiery - a resztę załatwia napęd na 4 kołka :naughty:

A tak poważnie to w manualu pewnie nie poszło by Ci Kowi tak łatwo :tongue4: strasznie długo te skrzynie biegi zmieniają, a na sporcie to przeciąga obroty prawie do całkowitego spadku ciągu :wallbash:

Może niedługo będe jeździł nową A6 3.0 240PS Podobno to już jest masakra :evil: i skrzynia biegi zmienia w ułamku sekundy :naughty:

masz komis :mysli::kox:

Opublikowano

Niii AJM taka moc że już mnie przeraża :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 00:22_________________________________________________

masz komis :mysli::kox:

niestety nie ale mam dobrego ducha który mi pożycza takie fajne furacze, które normalnie przez szybę w moim AJM moge sobie na ulicy poogkldać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.