Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW: Nie potrzebuje ktoś tylnych ori lamp do sedana z 2000r. - II lift?

:decayed:

niedrogo....

Ile to niedrogo? :przebiegly:

150,- za kpl. - ori lampy + ori mocownia żarówek

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 159 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No ja wiem ze to ich obowiązek, ale niewiem czemu ojciec o tym im nie wspomniał, dopiero sie dowiem dlaczego tak to rozegrali :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Panowie, prawdopodobnie 1 sierpnia 2010 będę leciał z LU do WPR przez Wasz LRY-rewir...

Kowi, może jakiś spontanik...? :naughty:

Dałbyś radę zwołać paru chłopaków, zabrać aparat itp...?

A w jakich godzinach mniej więcej? Jeśli do 20 to ja mogę być :)

Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Opublikowano

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

Opublikowano
  • Autor

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

Opublikowano

To kiedy ten zlot mo może i ja bym się z Wami SPOCIŁ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To kiedy ten zlot mo może i ja bym się z Wami SPOCIŁ :naughty:

1 sierpnia :wink4:

Opublikowano

ja będę też w ten weekend to też się postaram pojawić

Opublikowano
  • Autor

Reflektuje ktoś zderzak poliftowy z zaślepkami po spryski, bez dokładki zderzaka i bez dysz spryskiwaczy :mysli:

bo chyba będzie na handel

Opublikowano

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

1 sierpnia jestem w Rzeszowie ale kolejny weekend będę z żoną w Dęblinie.

Opublikowano

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

1 sierpnia jestem w Rzeszowie ale kolejny weekend będę z żoną w Dęblinie.

A ja akurat wyjeżdżam w góry w kolejny weekend :confused4:

Chyba, że przyjedziecie w piątek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

1 sierpnia jestem w Rzeszowie ale kolejny weekend będę z żoną w Dęblinie.

A ja akurat wyjeżdżam w góry w kolejny weekend :confused4:

Chyba, że przyjedziecie w piątek :gwizdanie:

:bicz:

Opublikowano

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

1 sierpnia jestem w Rzeszowie ale kolejny weekend będę z żoną w Dęblinie.

A ja akurat wyjeżdżam w góry w kolejny weekend :confused4:

Chyba, że przyjedziecie w piątek :gwizdanie:

:bicz:

Nie bij nie bij.

1 sierpnia będę jeszcze. 8 wyjeżdzam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema byki co tam w rodzinnych rejonach słychać ?

zlot sie szykuje :naughty:

1 sierpnia jestem w Rzeszowie ale kolejny weekend będę z żoną w Dęblinie.

A ja akurat wyjeżdżam w góry w kolejny weekend :confused4:

Chyba, że przyjedziecie w piątek :gwizdanie:

:bicz:

Nie bij nie bij.

1 sierpnia będę jeszcze. 8 wyjeżdzam :decayed:

noo :kox: bo znowu skończyło by sie że bym tylko ja stał z parafem :gwizdanie:

Hanson niechcesz ciemnego zderzaka polifcie pod spryski z zaślepkami :mysli:

Opublikowano

:hi:

Pany, sorry ale narobiłem zamieszania :bicz: - 1 sierpnia nie będę w LRY - plany uległy zmianie

będę 13 w piątek :kox:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________BTW:

Bierze ktoś te lampy...?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pany, sorry ale narobiłem zamieszania :bicz: - 1 sierpnia nie będę w LRY - plany uległy zmianie

będę 13 w piątek :kox:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 22:32_________________________________________________BTW:

Bierze ktoś te lampy...?

tos narobił tylko zamieszania :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

Dobra kupiłem kompletny zderzak, jest ktos chetny na zderzak+belka+kratki+zaślepki sprysków bez dokładki i dysz spryskiwaczy :mysli:

Kolor wygląda mi na czarny[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 10:14_________________________________________________Bigos ogarnał byś takie panele do głosników 16ek :mysli:

81645292.th.jpg 89118978.th.jpg

to jest wymiar rzeczywisty po wydrukowaniu

tylko jeszcze nie wiem jaka grubosć tych paneli

Opublikowano

Z jakiego materiału ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.