Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

hanson1982 ja objechałem na 1/4 mili A6 C6 2,7 TDI w manualu i ośka :) Więc jakie by to 2,7 TDI nie było, to modzone 1,9 TDI robi takie A6 z tym 2,7 TDI jak chce ;) A dostała ode mnie jakieś 3 długości. Może więcej nie pamiętam, koleś tylko się mnie pytał później czy to 2,5 TDI :) Jak mu powiedziałem że 1,9 lekko modzone to trochę się zasmucił :naughty: Ale podsumował: "ładnie się zbiera, u mnie nie ma czym szaleć" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem zapas :kox: w czwartek zaciagne opone i do kufra :decayed:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________Adaś jak tam kanał 49 sprawdzałes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 93-94 przy jeździe do 120km/h.

Nie przylazły Ci mrówki do sprysków? Montowałem dziś lampę (nareszcie będę miał dobrze świecące oba reflektory) i tak patrze mrówki łażą koło sprysków. Normalnie 15 mrówek siedziało na zaślepce sprysków :polew:

I tak się zastanawiam czy to nie przypadkiem przez mój płyn do spryskiwaczy albo przez płyn chłodniczy, który mi się rozlał przy wymianie króćca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 93-94 przy jeździe do 120km/h.

Nie przylazły Ci mrówki do sprysków? Montowałem dziś lampę (nareszcie będę miał dobrze świecące oba reflektory) i tak patrze mrówki łażą koło sprysków. Normalnie 15 mrówek siedziało na zaślepce sprysków :polew:

I tak się zastanawiam czy to nie przypadkiem przez mój płyn do spryskiwaczy albo przez płyn chłodniczy, który mi się rozlał przy wymianie króćca.

Nie ja to mrówek nie zaobserwowałem :polew: 93-94 to karwunia troche zbyt dużo :mysli: w zimne dni pamietam miałem max 91 a teraz 90 nie łapie, chyba mit o tym ori termostacie to bójda na resorach on jest takim samym dziadem jak wahlery po 30zł sprawdze jeszcze na logach jak wyglada jak nie trzyma to wyjazd i wkładam tani zamiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanson1982 ja objechałem na 1/4 mili A6 C6 2,7 TDI w manualu i ośka :) Więc jakie by to 2,7 TDI nie było, to modzone 1,9 TDI robi takie A6 z tym 2,7 TDI jak chce ;) A dostała ode mnie jakieś 3 długości. Może więcej nie pamiętam, koleś tylko się mnie pytał później czy to 2,5 TDI :) Jak mu powiedziałem że 1,9 lekko modzone to trochę się zasmucił :naughty: Ale podsumował: "ładnie się zbiera, u mnie nie ma czym szaleć" :)

Dokładnie tak, w ogóle nie było czuć szału w przyspieszeniu, myślałem że to wina automatu i wagi autka z q ale wychodzi że po prostu magia liczby 2.7 i spalania na poziomie 16 litrów robi swoje :polew: I nic iwęcej, ludzie się na to łapią. Dlatego ljedyny słuszny wybór 3.0 albo nasze parchy 1.9 :decayed::naughty:

............... albo jeszcze benzyna 2.0 TFSI .............. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, potrzebuje mapy wtrysków do mojego AJM Może ktoś się orientuje gdzie to dorwać??

Z góry dzięki.... :notworthy:

a co to jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie kolegów.

Mam gorącą prośbę.

Może jest ktoś z was z okolic Łukowa bo mam problem z moim S4 C4 i potrzebny mi jest silnik a tam stoi taka padlina z tym silnikiem, który chętnie bym sobie wyjął do mojej perełki :>.

Jeśli ktoś da radę proszę o sprawdzenie stanu silnika (reszta mnie nie interere), czy nie kopci, czy równo pracuje itd.

Najlepiej sprawdzić co się dzieje po długim hamowaniu silnikiem i dodaniu gazu- moja wtedy puszcza sporego dyma :confused4:

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrowienia z Podbeskidzia :good:

http://otomoto.pl/audi-s4-s4-4-2-ben-lpg-280-km-C12349148.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LLU to bardziej strony rafalekxa, ja narazie jestem odciety, audi rozwalone stoi :disgust: i składuje częsci na remont

Bigos zaliczyłes semestr :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już mam... także jak by ktoś chciał to mogę podesłać

a i zrobiłem moja padakę, zapier***a jak się patrzy i kto by pomyślał że taka pierdoła :shocked: którą mechanik powinien dawno zrobić :thumbdown:

i co było przyczyną??

Ja bede miał prawdopodvnie kompletny zderzak przedni poliftowy na handel, ale jeszcze nie wiem dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos zaliczyłes semestr :mysli:

No skąd :polew: ja to mam jeszcze 11 różnic programowych + z tego semestru 1 egzamin.

A u ciebie jak to wygląda ?

Wczoraj byłem w Zamościu oglądać alfę 147 dla mojej i wiecie co ???

za***rdala to jak mały szatan :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos ale ty jeżdżac 1,6 to do byle czego byś nie wsiadł to edzie za***rdalać, jeżdziłeś kiedyś 1,9TDI :polew: :polew: :polew: i do tego avantem

Ja mam jedna poprawke tylko :decayed: i wszystko uregulowane :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie przedmuchał pompki paliwowej w zbiorniku, a podobno cały układ czyścili, nawet pompke sprawdzali :kwasny:.... żenada jutro jade kase za sprawdzanie odbierać :wallbash:

A co tobie Kowi nawaliło?? i jak będziesz miał zderzak do pchnięcia to zadzwoń do mnie pierwszego bo bym go ze spryskami wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie przedmuchał pompki paliwowej w zbiorniku, a podobno cały układ czyścili, nawet pompke sprawdzali :kwasny:.... żenada jutro jade kase za sprawdzanie odbierać :wallbash:

A co tobie Kowi nawaliło?? i jak będziesz miał zderzak do pchnięcia to zadzwoń do mnie pierwszego bo bym go ze spryskami wziął

:disgust: mówisz ze spryskami ;(

a bez nie interesuje Cie :rolleyes:

miałem małe buum i nie mam aktualnie sprysków, zderzak mam już naprawiony, belke tylko wyklepać i zderzak kompletny bez sprysków ale z zaślepkami na handel by był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos ale ty jeżdżac 1,6 to do byle czego byś nie wsiadł to edzie zasuwać, jeżdziłeś kiedyś 1,9TDI :polew: :polew: :polew: i do tego avantem

:ssij::takiego::baseball:

czekaj czekaj mam na oku takie jedno wściekłe tico - jeszcze objadę tą twoją parówę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos ale ty jeżdżac 1,6 to do byle czego byś nie wsiadł to edzie zasuwać, jeżdziłeś kiedyś 1,9TDI :polew: :polew: :polew: i do tego avantem

:ssij::takiego::baseball:

czekaj czekaj mam na oku takie jedno wściekłe tico - jeszcze objadę tą twoją parówę :naughty:

no nie śmiejcie sie Ja ostatnio zrobiłem rybę jak mnie objechał cienias bez żadnego wysiłku Jak mnie mijał to miałem dziwne wrażenie maleńkości, bo jego turbina :!: była sporo większa od mojej :wallbash::polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 17:20_________________________________________________PS i prosze nie mieć głupich skojarzeń :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...