Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przepraszam że na ogólnym ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do sprzedania 3 biletów na haineken music na 3 dni (piątek, sobota, niedziela - 2 do 4 lipca) cena do uzgodnienia, oficjalna 299 zł - KONTAKT NA PRV

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Daleko nie macie :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/04072010_drift_show_radzyn_podlaski-t140021.0.html

Co będzie i jak będzie nie mam pojęcia... :decayed:

4 lipiec niech to hooj strzeli, jak by to było 3ego to bym był :wallbash: a w niedziele to po hooju w wawie do wieczora :gwizdanie:
Opublikowano

Daleko nie macie :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/04072010_drift_show_radzyn_podlaski-t140021.0.html

Co będzie i jak będzie nie mam pojęcia... :decayed:

4 lipiec niech to hooj strzeli, jak by to było 3ego to bym był :wallbash: a w niedziele to po hooju w wawie do wieczora :gwizdanie:

zostań do wtorku i wpadaj na Promkę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Daleko nie macie :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/04072010_drift_show_radzyn_podlaski-t140021.0.html

Co będzie i jak będzie nie mam pojęcia... :decayed:

4 lipiec niech to hooj strzeli, jak by to było 3ego to bym był :wallbash: a w niedziele to po hooju w wawie do wieczora :gwizdanie:

zostań do wtorku i wpadaj na Promkę :naughty:

pertole chlapki ukradną :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pertole chlapki ukradną :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: a może założą Ci chromowane :kox: Przemyśl :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja to bym ja kupił :kox: i pierwszy mod jaki by był to zmiana zderzaka frila i maski na polifta a póżniej musowo 2DIN i oczywiscie graty do sinika żeby to jakos jeżdziło :gwizdanie:

Bigios cos cie nie widze na uczelni :gwizdanie:

Opublikowano

ja to bym ja kupił :kox: i pierwszy mod jaki by był to zmiana zderzaka frila i maski na polifta a póżniej musowo 2DIN i oczywiscie graty do sinika żeby to jakos jeżdziło :gwizdanie:

Bigios cos cie nie widze na uczelni :gwizdanie:

sporo chlałem ostatnio :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nawet fajny tyle że 2,5 :disgust:

a co to za opcja że mobile.de a stoi już opłacony u nas ?

Opublikowano

sesja luuuuzzz - chyba wpadnę na chwilę :polew:

Obwodnica to tylko marzenia czy jakieś już poważniejsze plany ? mi osobiście pasi ta trasa :good:

Opublikowano
  • Autor

sesja luuuuzzz - chyba wpadnę na chwilę :polew:

Obwodnica to tylko marzenia czy jakieś już poważniejsze plany ? mi osobiście pasi ta trasa :good:

teraz to juz powazniejsze plany to juz ostateczna wersja, info z strony zarządu dróg

Opublikowano

ostateczna wersja i ... ???? ... do szuflady :wink4: Na obwodnice pewnie poczekamy jeszcze kilka lat :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Hanson głupiejesz jeszcze tym 2,7 TDI :naughty:

Opublikowano

Hanson głupiejesz jeszcze tym 2,7 TDI :naughty:

2,7 TDI to gówno :decayed: Objechałem to to bez najmniejszych problemów :naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Hanson głupiejesz jeszcze tym 2,7 TDI :naughty:

2,7 TDI to gówno :decayed: Objechałem to to bez najmniejszych problemów :naughty::tongue4:

i ja wczoraj zdecydowanie lepszy start miałem i odjazd, ale tylko do 80km/h bo pózniej była krzyżówka i trzeba było sfolgować :decayed: ale na fisie miałem 130 dystans po parunastometrowej wycieczce wskoczyło 100km :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.