Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hanson wieczorkiem dostaniesz logi bo sie wkór.. i ściagam offica :gwizdanie: 700mb będzie za godzinke to wtedy zrobie bo na lapku to już mnie krew zalewała robiac te screeny :wallbash:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kowi chyba się mijaliśmy przed radarem w Dąbi przed 16 ???

a może mi się wydawało :gwizdanie:

Opublikowano

A jakies spoty w BP sa? Jezeli nie to chyba najblizej do Lublina lub do RYk:) Wiec trzeba sie chyba wybrac na wycieczke :notworthy: Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

A jakies spoty w BP sa? Jezeli nie to chyba najblizej do Lublina lub do RYk:) Wiec trzeba sie chyba wybrac na wycieczke :notworthy: Pozdrawiam

Z tego co pamietam to są w BP spoty ale audiklubu czyli AKP, a od nas najbliższy to lublin i puławy noi w rykach :naughty:

Jak cos to zapraszamy :hi:

Kowi chyba się mijaliśmy przed radarem w Dąbi przed 16 ???

a może mi się wydawało :gwizdanie:

kiedy dzisiaj to napewno nie :no:
Opublikowano

Były w Radzyniu, ale na 3 auta, w porywach na 4 :kox: Ale teraz już nie ma bo się spotykamy przypadkowo lub na telefon :)

W sumie LRA odwiedziło LRY nie? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Były w Radzyniu, ale na 3 auta, w porywach na 4 :kox: Ale teraz już nie ma bo się spotykamy przypadkowo lub na telefon :)

W sumie LRA odwiedziło LRY nie? :gwizdanie:

A no było było gdzieś tam na początku jeszcze sa fotki i nazwa wątku odpowiednia :naughty:
Opublikowano

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

Opublikowano
  • Autor

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

widziałem tego pażdziocha juz paro krotnie, czasem jakieś młody typo nim lata po rykach, ale wnioskuje ze un z jakiejś prowincji :naughty:

Coś Ci hanson niechca w logi spojrzeć, chyba nabroiłes na forum :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No kowi87 widziałem ostatnio że nowe fele sobie sprawiłeś ala s4 :cool1:

Ile sie na nie wykosztowałeś?

Opublikowano
  • Autor

No kowi87 widziałem ostatnio że nowe fele sobie sprawiłeś ala s4 :cool1:

Ile sie na nie wykosztowałeś?

no zakupiłem bo ostatnio vectra B koło mnie parkowała pare dni pod rząd i ona stała na 17kach wiec nie mogłem tego przeboleć :polew:

1300zł +koszty za dowóz = 1500 cena w miare OK nie to co u wulkanizatora w rykach. Za 1200zł to same felgi chciał(ten wzór) a ja z oponami z 08' dorwałem :kox:

Opublikowano

no to niezłe trafiłeś coż oryginały s4 to nie są ale bryczka ci ładniej wygląda na większej feli i stwarza wrażenie droższego niż jest :good: A w rykach to straszne zdzierstwo zwłaszcza u Marciniaka za oryginalne 16 audi używane bez opon 1400 chciał :polew:

a odczułeś różnice między 16 a 17?

Opublikowano
  • Autor

no to niezłe trafiłeś coż oryginały s4 to nie są ale bryczka ci ładniej wygląda na większej feli i stwarza wrażenie droższego niż jest :good: A w rykach to straszne zdzierstwo zwłaszcza u Marciniaka za oryginalne 16 audi używane bez opon 1400 chciał :polew:

a odczułeś różnice między 16 a 17?

Musze Cie zaskoczyc to są ori z S4 B5 :kox:

Różnic nie odczułem zapierdziela az miło :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 16:11_________________________________________________Takie same jak te :good:

2521844493_4ff7074f1c.jpg

Drugi raz nie kupiłbym nie ori felg :gwizdanie:

Opublikowano

To w s4 montowali oryginalne 17" ? mi się wydaje ze 18 :kox:

Właśnie wiem ładnie wyglądają sam bym do swojej furmanki chętnie takie założył dobrze ze wiem gdzie parkujesz :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

To w s4 montowali oryginalne 17" ? mi się wydaje ze 18 :kox:

Właśnie wiem ładnie wyglądają sam bym do swojej furmanki chętnie takie założył dobrze ze wiem gdzie parkujesz :tongue4::polew:

tak w ori był 17ki, szukałem tego wzoru w 18kach ale lipa straszna odkad szukałem koła to tylko raz sie 18ka trafiła ale za 2,5tys z dwiema oponami śmietnik i w dodatku w górach bez mozliwosci wysyłki :wallbash: Z S6 17ki są jeszcze fajne o tym wzorze maja mniejsze ET :slina:

Opublikowano

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

widziałem tego pażdziocha juz paro krotnie, czasem jakieś młody typo nim lata po rykach, ale wnioskuje ze un z jakiejś prowincji :naughty:

Coś Ci hanson niechca w logi spojrzeć, chyba nabroiłes na forum :polew: :polew: :polew:

no włąśnie chyba chłopy nie czają przypadku i sie nie chcą ośmieszać.... :confused4:

ale to dziwne może w tytule wątku powinienem napisać błagam i proszę na kolanach ?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

widziałem tego pażdziocha juz paro krotnie, czasem jakieś młody typo nim lata po rykach, ale wnioskuje ze un z jakiejś prowincji :naughty:

Coś Ci hanson niechca w logi spojrzeć, chyba nabroiłes na forum :polew: :polew: :polew:

no włąśnie chyba chłopy nie czają przypadku i sie nie chcą ośmieszać.... :confused4:

ale to dziwne może w tytule wątku powinienem napisać błagam i proszę na kolanach ?? :polew: :polew: :polew:

No ja to pisałem od magicznego słowa prosze :tongue4:

Opublikowano

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

widziałem tego pażdziocha juz paro krotnie, czasem jakieś młody typo nim lata po rykach, ale wnioskuje ze un z jakiejś prowincji :naughty:

Coś Ci hanson niechca w logi spojrzeć, chyba nabroiłes na forum :polew: :polew: :polew:

no włąśnie chyba chłopy nie czają przypadku i sie nie chcą ośmieszać.... :confused4:

ale to dziwne może w tytule wątku powinienem napisać błagam i proszę na kolanach ?? :polew: :polew: :polew:

No ja to pisałem od magicznego słowa prosze :tongue4:

to i ja tytuł zmienie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

widziałem tego pażdziocha juz paro krotnie, czasem jakieś młody typo nim lata po rykach, ale wnioskuje ze un z jakiejś prowincji :naughty:

Coś Ci hanson niechca w logi spojrzeć, chyba nabroiłes na forum :polew: :polew: :polew:

no włąśnie chyba chłopy nie czają przypadku i sie nie chcą ośmieszać.... :confused4:

ale to dziwne może w tytule wątku powinienem napisać błagam i proszę na kolanach ?? :polew: :polew: :polew:

No ja to pisałem od magicznego słowa prosze :tongue4:

to i ja tytuł zmienie :decayed:

musisz ich zaciekawic przekonać żeby to właśnie twój watek sprawdzili :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 17:25_________________________________________________to działa jak konkurs :nabijasie:

Opublikowano

dziś widziałem na parkingu kopciucha b5 sedan szary na LRY 75** ze światłami zmienionym z przodka na czarne angel-eyes Jakaś babeczka prowadziła :decayed: Nie miał wlepki Może ktoś czai autko i werbunek przeprowadzi??

widziałem tego pażdziocha juz paro krotnie, czasem jakieś młody typo nim lata po rykach, ale wnioskuje ze un z jakiejś prowincji :naughty:

Coś Ci hanson niechca w logi spojrzeć, chyba nabroiłes na forum :polew: :polew: :polew:

no włąśnie chyba chłopy nie czają przypadku i sie nie chcą ośmieszać.... :confused4:

ale to dziwne może w tytule wątku powinienem napisać błagam i proszę na kolanach ?? :polew: :polew: :polew:

No ja to pisałem od magicznego słowa prosze :tongue4:

to i ja tytuł zmienie :decayed:

musisz ich zaciekawic przekonać żeby to właśnie twój watek sprawdzili :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 17:25_________________________________________________to działa jak konkurs :nabijasie:

tytuł zmieniony Może za trafne analizy obiecam punkty mocy albo modlitwę Ojca Dyrektora :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.