Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Byłem w Rykach po 22. Widziałem, że nie ma szaraka. Na parkingu też nikogo nie spotkałem. Szkoda.

Profil mam 50.

Wiec tak nie rozgladasz sie w ogóle :angry:

przeleciałeś przez rondo a ja stałem pod merkurym i to na poczatkku(pierwsze auto) później volvo i ford i pare kukuryn :kox: a ty przelcaiłęś i jeszcze cofałeś koło poczty :disgust: i nie widziałeś, a dosłownie ze 20min wczesniej rzojechalismy sie ze spontana z parkingu :gwizdanie: było vagowanko ale żadnych pozytywów :wallbash:

Tylko volvo na LPU widziałem a cofałem, żeby na parking zajechać. Miałem dzwonić, ale stwierdziłem że może za późno.

błąd :punish: a przed volvo stał szarak - kameleon niski :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niestety tylko moja koza się ostała :polew:

Opublikowano

a przed volvo stał szarak - kameleon niski :decayed:

Może zbyt niski i go nie widać :naughty:

niestety tylko moja koza się ostała :polew:

:sick3: współczuję :friends:

Opublikowano

Zdjęcie na równej powierzchni:

ErmJ.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcie na równej powierzchni:

ErmJ.jpg

Fajnie stoi :good: ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 :naughty:

Opublikowano

Zdjęcie na równej powierzchni:

ErmJ.jpg

Fajnie stoi :good: ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 :naughty:

Też mi się tak wydaje. Na 15 - opony chowały się w nadkolach.

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcie na równej powierzchni:

ErmJ.jpg

Fajnie stoi :good: ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 :naughty:

Też mi się tak wydaje. Na 15 - opony chowały się w nadkolach.

:decayed: witaj w klubie u mnie też sie chowa :wallbash: na zime to nie ma bata powrót do serii chyba będzie, albo zimówki na 17ki

Opublikowano

Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.

Opublikowano
  • Autor

Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.

Nie zaczepiasz :blink: to moze i faktycznie te opony są tego rozwiazaniem, bo ja swoim coróż gdzieś zawadzam, a zwłaszcza na trasie jak przez koleiny zdazy mi sie przejechać

Opublikowano

Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.

Nie zaczepiasz :blink: to moze i faktycznie te opony są tego rozwiazaniem, bo ja swoim coróż gdzieś zawadzam, a zwłaszcza na trasie jak przez koleiny zdazy mi sie przejechać

Naprawdę? Ja to spokojnie na forty wjeżdżam, nad Wisłę tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Jeździłem wczoraj testować na dziurach w WG.

Myślę, że to nie kwestia opon a amortyzatorów :mysli: Mój brat ma jeszcze większą glebę i też nigdzie nie zaczepia.

Opublikowano

wszystko zależy od techniki jazdy :naughty:

ja zaczepiałem ale po nabraniu wprawy prawie się mi już nie zdarza :decayed:

a jak już to tak że miske spawam :polew:

Opublikowano

Technika jazdy jest potrzebna jak buja przodem/tyłem. Ja mam sztywno, nawet jak po torach przejeżdzam czy spiacych policjantach to przejezdzam tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Staram się tylko jakies wielkie wyrwy w drodze omijać.

Opublikowano

Technika jazdy jest potrzebna jak buja przodem/tyłem. Ja mam sztywno, nawet jak po torach przejeżdzam czy spiacych policjantach to przejezdzam tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Staram się tylko jakies wielkie wyrwy w drodze omijać.

fakt, nie buja i nie dobija samochodu do dołu = nie zachaczasz o przeszody

Opublikowano
  • Autor

Nie no tragedii nie ma po okolicach, ale i tka omijam pewne drogi :decayed: hanson kupiłes ten termos :chytry:

Opublikowano

tak ale nie wiem czy dam rade dziś wymienić

troszke zajęć mam na wieczór :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak ale nie wiem czy dam rade dziś wymienić

troszke zajęć mam na wieczór :wink4:

:decayed: i ja :kox:

:drunk:

Opublikowano

No ładnie to tylko ja pracuję :ad:

Opublikowano
  • Autor

No ładnie to tylko ja pracuję :ad:

No to lipa

Ja dorwałem rarytasa własnie :kox: poszło pytanie o pewna część, jeśli będzie cena OK to was zaskocze jednym elementem :gwizdanie: narazie nic nie mówie czekam na odpowiedź :decayed:

Opublikowano

Ja dorwałem rarytasa własnie :kox: poszło pytanie o pewna część, jeśli będzie cena OK to was zaskocze jednym elementem :gwizdanie: narazie nic nie mówie czekam na odpowiedź :decayed:

Będę zgadywał spojler po samo niebo albo zderzak do samej ziemi, ewentualnie choinkę o zapachu piwa na lusterko :tongue4:

No chyba że w końcu skusisz sie na te kroowie geny to bedzie wypas :polew:

Opublikowano

hmmmm.. jak By Kowi nie rzucił furki na glebe to pomyślał bym że dokupuje sobie atrape pługów czwórek :polew:

tai piękny modzik do traktorków :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.