Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ciekawe dlaczego nie zaznaczył że bezwypadkowy :polew:

Kiedyś widziałem gorszą akcje jak do B5 dał d*pę z B6, ale nie jakiś tam oryginał tylko uklepane ze szpachli jak łatwo sie domyśleć wyszło to paluszki lizać mniam mniam :sick3::polew:

Opublikowano
  • Autor

No można powiedzieć koniec swiąt :cool1: wczoraj była taka zamuła ze dajcie spokój :blink:

Fajna piosnka

http://cwir.wrzuta.pl/audio/8F8WOigJ7l4/naughty_boy_pres._wiley_feat._emeli_sande_-_never_be_your_woman_shy_fx_remix

Opublikowano

no prawie po świętach,

to mówisz, że kukuryny nie pozjeżdżały do Ryk :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no prawie po świętach,

to mówisz, że kukuryny nie pozjeżdżały do Ryk :polew: :polew:

nędza straszna :polew: :polew:

Opublikowano

ARMISTEAD napisz no skąd te amory kupiłeś bo muszę u siebie wymienić przodek. No i jakie springi dałeś (ja mam eibacha -30). Zobaczymy czy mi to będzie pasić bo do mojego polifta to podobno trochę inne podchodzą.

Opublikowano

ARMISTEAD napisz no skąd te amory kupiłeś bo muszę u siebie wymienić przodek. No i jakie springi dałeś (ja mam eibacha -30). Zobaczymy czy mi to będzie pasić bo do mojego polifta to podobno trochę inne podchodzą.

Allegro. 550zł z przesyłką. Sklep Venom.

Opublikowano
  • Autor

ARMISTEAD napisz no skąd te amory kupiłeś bo muszę u siebie wymienić przodek. No i jakie springi dałeś (ja mam eibacha -30). Zobaczymy czy mi to będzie pasić bo do mojego polifta to podobno trochę inne podchodzą.

Synek wymieniasz przód :przebiegly: moze bysmy sie dogadali i kupili komplet i ja bym se tył zagarnał :przebiegly:

Opublikowano

No właśnie siedze i pisze do kolesi o ceny Może coś wychacze.

Czekam na odp. od mapeta jak poznam cene to napisze

A co do kompletu to ty będziesz miał na tyle chyba inne amory jak ja

Opublikowano
  • Autor

No właśnie siedze i pisze do kolesi o ceny Może coś wychacze.

Czekam na odp. od mapeta jak poznam cene to napisze

A co do kompletu to ty będziesz miał na tyle chyba inne amory jak ja

Ale przód to chyba ten sam mamy :mysli:

Opublikowano

No właśnie siedze i pisze do kolesi o ceny Może coś wychacze.

Czekam na odp. od mapeta jak poznam cene to napisze

A co do kompletu to ty będziesz miał na tyle chyba inne amory jak ja

Ale przód to chyba ten sam mamy :mysli:

No właśnie próbuje się dowiedzieć. Bilstein do mojego modelu przewiduje oddzielne amorki (prawdopodobnie będą pasowały bardziej twarde bo przód mam cięższy od Ciebie, może od 8e??).

Opublikowano

Kowi co na Reytana robiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Kowi co na Reytana robiłeś ?

ostatnimi czasy zajecia tam mam :naughty: bardziej mnie zastanawiało co ty tam robiłes :decayed: chyba zeście w gałe nacinali na hali :mysli:

Opublikowano

Kowi co na Reytana robiłeś ?

ostatnimi czasy zajecia tam mam :naughty: bardziej mnie zastanawiało co ty tam robiłes :decayed: chyba zeście w gałe nacinali na hali :mysli:

kiedyś tam oglądaliśmy jakąś siatkówkę kukuryn :decayed: :decayed: :decayed: ale w niedzielę pilnie na wykładach siedziałem do bólu (19:45 :wallbash:)

Opublikowano
  • Autor

Kowi co na Reytana robiłeś ?

ostatnimi czasy zajecia tam mam :naughty: bardziej mnie zastanawiało co ty tam robiłes :decayed: chyba zeście w gałe nacinali na hali :mysli:

kiedyś tam oglądaliśmy jakąś siatkówkę kukuryn :decayed: :decayed: :decayed: ale w niedzielę pilnie na wykładach siedziałem do bólu (19:45 :wallbash:)

A to ty w Misiu studiujesz czy gdzie :mysli:

Opublikowano

Kowi co na Reytana robiłeś ?

ostatnimi czasy zajecia tam mam :naughty: bardziej mnie zastanawiało co ty tam robiłes :decayed: chyba zeście w gałe nacinali na hali :mysli:

kiedyś tam oglądaliśmy jakąś siatkówkę kukuryn :decayed: :decayed: :decayed: ale w niedzielę pilnie na wykładach siedziałem do bólu (19:45 :wallbash:)

A to ty w Misiu studiujesz czy gdzie :mysli:

Misie górą :polew: :polew: :polew: nawet dziekan jak ten pluszak :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:11_________________________________________________ZIP ty tez tam ?

Opublikowano
  • Autor

Kowi co na Reytana robiłeś ?

ostatnimi czasy zajecia tam mam :naughty: bardziej mnie zastanawiało co ty tam robiłes :decayed: chyba zeście w gałe nacinali na hali :mysli:

kiedyś tam oglądaliśmy jakąś siatkówkę kukuryn :decayed: :decayed: :decayed: ale w niedzielę pilnie na wykładach siedziałem do bólu (19:45 :wallbash:)

A to ty w Misiu studiujesz czy gdzie :mysli:

Misie górą :polew: :polew: :polew: nawet dziekan jak ten pluszak :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:11_________________________________________________ZIP ty tez tam ?

ja do misia wpadłem :polew: :polew:

Opublikowano

o to :kox: kiedy kolejny zjazd :gwizdanie: :drunk: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o to :kox: kiedy kolejny zjazd :gwizdanie: :drunk: :gwizdanie:

za dwa tygodnie w niedziele tam sie gdzies będe włóczył :decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 22:38_________________________________________________Jak ktos chętny na alu 16ki to pisać :good: dogadamy sie

Opublikowano

[/size]_________________________________________________Jak ktos chętny na alu 16ki to pisać :good: dogadamy sie

JA SIĘ CHĘTNIE WYMIENIE NA MOJE 17" :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.