Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

[/size]_________________________________________________Jak ktos chętny na alu 16ki to pisać :good: dogadamy sie

JA SIĘ CHĘTNIE WYMIENIE NA MOJE 17" :decayed::naughty:

to zapraszam ja daje 16ki zabieram 17ki :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[/size]_________________________________________________Jak ktos chętny na alu 16ki to pisać :good: dogadamy sie

JA SIĘ CHĘTNIE WYMIENIE NA MOJE 17" :decayed::naughty:

to zapraszam ja daje 16ki zabieram 17ki :kox: :kox: :kox:

oj chyba się Kowi wczoraj zabawił w K2 :tongue4::polew:

PS. może wagowanie dzis zrobimy?? wymieniłem termosztad i juz temp. jest OK

Opublikowano
  • Autor

[/size]_________________________________________________Jak ktos chętny na alu 16ki to pisać :good: dogadamy sie

JA SIĘ CHĘTNIE WYMIENIE NA MOJE 17" :decayed::naughty:

to zapraszam ja daje 16ki zabieram 17ki :kox: :kox: :kox:

oj chyba się Kowi wczoraj zabawił w K2 :tongue4::polew:

PS. może wagowanie dzis zrobimy?? wymieniłem termosztad i juz temp. jest OK

no to do roberta dzwoń :kox: i latamy w tą i z powrotem

skad wiesz że byłem w k2 :mysli: wypiłem tam jeden broo byłem jakieś 40min :gwizdanie:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________Jak ktos chętny na alu 16ki to pisać :good: dogadamy sie

JA SIĘ CHĘTNIE WYMIENIE NA MOJE 17" :decayed::naughty:

to zapraszam ja daje 16ki zabieram 17ki :kox: :kox: :kox:

oj chyba się Kowi wczoraj zabawił w K2 :tongue4::polew:

PS. może wagowanie dzis zrobimy?? wymieniłem termosztad i juz temp. jest OK

no to do roberta dzwoń :kox: i latamy w tą i z powrotem

skad wiesz że byłem w k2 :mysli: wypiłem tam jeden broo byłem jakieś 40min :gwizdanie:

OJCIEC DYREKTOR WIE WSZYSTKO :naughty:

Opublikowano

Ojciec Dyrektor, był widziany w okolicy Biedronki :gwizdanie:

Opublikowano

możem zrobić vagowanko

Opublikowano
:kox: no to mamy mini spota. a o której sie umawiamy??
Opublikowano
  • Autor

Ojciec Dyrektor, był widziany w okolicy Biedronki :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

i wszystko

Ojciec dyrektor był widziany wczoraj wieczorem pod urzedem miasta zrobił pętle i nie zauwazył a aakurat byłem tam chwilke :naughty: na parkingu bo własnie auto odstawiałem :gwizdanie:

Opublikowano

mi cały dzień pasuje :polew:

Opublikowano

Ojciec Dyrektor nie zwraca uwagi na wiernych nie dających na tace :polew:

PS mi też pasuje cały dzień Może ustawiamy się na 12:30 na parkingu??

Jak Wam pasuje??

Opublikowano

to może 13?

Opublikowano
  • Autor

Ojciec Dyrektor nie zwraca uwagi na wiernych nie dających na tace :polew:

PS mi też pasuje cały dzień Może ustawiamy się na 12:30 na parkingu??

Jak Wam pasuje??

Wierni nie zwracja uwagi na ojca dyrektora gdy ten lansuje w czarnych okularach w czasie obrządków :polew: :polew: :polew:

Dawać godzine :pleasantry::jerk: :jerk:

Opublikowano

OK może być 13

Kowi będziesz?? Przyda nam się twoje techniczne wsparcie :kox:

Opublikowano
  • Autor

to może 13?

hmm 13 a moze 15 lepiej :mysli:

Opublikowano

kurcze rodzinka dziś przyjeżdza do mnie i o 15 moge być juz zajęty Ja dalej lansuje godzine 13

Opublikowano

to 13, tylko ja nie mam lapka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kurcze rodzinka dziś przyjeżdza do mnie i o 15 moge być juz zajęty Ja dalej lansuje godzine 13

dobra hooj o 13 :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

dobra wezme swojego ale ty siedzisz za sterami :decayed: ja sie boje

Opublikowano

kurcze rodzinka dziś przyjeżdza do mnie i o 15 moge być juz zajęty Ja dalej lansuje godzine 13

dobra hooj o 13 :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

dobra wezme swojego ale ty siedzisz za sterami :decayed: ja sie boje

:polew: :polew:

Opublikowano
:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.