Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] AWX 1,9 TDI 200KM i moze troche wiecej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

( i nie ma gdzie zmieścić).

no chyba, że znasz patent CTVła na "przesunięcie silnika" :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mam taki patent ze wszystko pasuje ale niestety za montaz biore kase

Opublikowano

biore kase

To juz wszyscy wiedza. Co z tym modem do licznika w B6? Wypowiesz sie czy nadal bedziesz wszystkich ignorował?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 16:41_________________________________________________A tu ten temat, zebys nie musiał szukać

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_wskaznik_temperatury_oleju_na_fisie_taki_jak_w_rs4-t48876.60.html

Opublikowano

Zmniejszyć moment na początku do żądanej wartości

Poprowadzić linie momentu

Jak to się niektórym fajnie gada...... . Niestety niekiedy rzeczywistość wygląda inaczej.

Opublikowano
:polew: kocham to forum.. jestescie wielcy.. martin napisz cos jak sie jezdzi z takim momentem na osce..
Opublikowano
  • Autor

szczerze nie polecam ale kwestia gustu, co innego Q

Opublikowano

mam taki patent ze wszystko pasuje ale niestety za montaz biore kase

Ciekaw jestem ile juz tych gt22 zamontowales??? :gwizdanie: Jest ktos na tym forum zeby to potwierdzic ?? :cool1: Jesli jest ktos taki to ja bede nastepny :wink4:
Opublikowano

Panowie po co rzeźbicie w brązie? :polew:

Na 200 KM i ok 410-420 Nm (tyle dobrze trzyma sprzęgło 240 mm z AVF) wystarcza turbo BRD. Pasuje P&P i bardzo ładnie ładuje z dołu.

Linka do tego co zrobiłem z brata A4 podał już Spanky :cool1:

Jeździłem ostatnio tym wozem parę dni i zapina jak dziki ;)

Aha bardzo ważne - powyżej 180-185 KM wskazane stosowanie pompek AL bo na seryjnych BA z AWX to nie wyciśniemy za dużo. :tongue4:

Opublikowano

teraz na czasie jest dlubanie 2.0 TDI :wink4:....

1.9 PD to juz prehistoria i nie ma co szukac dziury w doopie ... :evil:

Opublikowano

spanky

alv mial 400 i jezdzil ... wink4

dżem dobry alv miał 403,6 Nm hyhy :polew: a tak na serio to momenty grubo ponad 400 w ośce nadają się chyba tylko do świrowania na forum hehe...

co do modów to idź w ślady Adama, ewentualnie BRD, FMIC i pompki...

spanky

teraz na czasie jest dlubanie 2.0 TDI wink4....

zaczynam o tym myśleć :decayed:

EOT :tongue4:

Opublikowano

teraz na czasie jest dlubanie 2.0 TDI :wink4:....

1.9 PD to juz prehistoria i nie ma co szukac dziury w doopie ... :evil:

Spanky nie przesadzaj - 1.9 PD to doskonały motor. Mocny, odporny, mało pali i zapewnia niezłego kopa.

2.0 to już znacznie delikatniejsza konstrukacja choć dużo kulturalniejsza. Ma też swoje plusy.

P.S. Spanky wałaśnie w piątek Pocztex przywiózł turbo BRD do mojego parcha :gwizdanie:

Opublikowano

Spanky nie przesadzaj - 1.9 PD to doskonały motor. Mocny, odporny, mało pali i zapewnia niezłego kopa.

zle mnie zrozumiales ... :wink4: nie chodzi mi o to ze jest zly tylko ze jest stary tzn.sprawdzona konstrukcja i nie ma co wymyslac nowych szlakow ... w kwesti modyfikacji tej motorowni juz chyba wszystko zostalo zrobione albo moze prawie ...

VP to tez prehistoria ... i pali mniej od PD i tez ma kopa ... :wink4:

2.0 to już znacznie delikatniejsza konstrukacja choć dużo kulturalniejsza. Ma też swoje plusy.

P.S. Spanky wałaśnie w piątek Pocztex przywiózł turbo BRD do mojego parcha :gwizdanie:

he he he ... kiedy montaz ... ? :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_prawy_intercooler_20_tdi_lub_20_tfsi-t55658.0.html - dlaczego beda dwa :wink4: ?

i kiedy poznamy całkowity plan dzialania ... ?

Opublikowano

he he he ... kiedy montaz ... ?

Jak dostanę ten drugi IC :kox:

Opublikowano

Ja wsadziłem do swojego Passata B5 z 97 roku 2.0TDi i największe obudową pełne GT22. Wiec stety niestety CTV ma racje. Jest na forum Adamoo który ma mniejsze GT22 i też wchodzi spokojnie. Ja i Adamoo mamy seryjne puszki !! filtrów powietrza i miejsce miedzy nimi a turbo tak żeby nic nie pukało.

Do 200PS z 8V wystarczy BRD.

Dobrze w takim motorze jest zrobić "łeb" czyli głowice oraz inne stricte sportowe zmiany w silniku. Mój 8mio zaworowy na seryjnym wałku ma moc max przy 4900obr !!.

Zreszta niebawem go skończe i wkreje jakies fotki i wykresy..

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zreszta niebawem go skończe i wkreje jakies fotki i wykresy..

Witek jest grubo? :kox:

Opublikowano

Zreszta niebawem go skończe i wkreje jakies fotki i wykresy..

Witek jest grubo? :kox:

na bank będzie :tongue4:

Opublikowano

etamdfiesciezhaczykiem :wink4:

Opublikowano

etamdfiesciezhaczykiem :wink4:

201 czy 299 bo jedno i drugie z haczykiem :tongue4::wink4:

Opublikowano

Ja wsadziłem do swojego Passata B5 z 97 roku 2.0TDi i największe obudową pełne GT22. Wiec stety niestety CTV ma racje.

ktoś tu chyba musi przeprosić ctv-ała :gwizdanie:

Opublikowano

Dobrze w takim motorze jest zrobić "łeb" czyli głowice oraz inne stricte sportowe zmiany w silniku. Mój 8mio zaworowy na seryjnym wałku ma moc max przy 4900obr !!.

:shocked: 4900 ... ładnie ...

etamdfiesciezhaczykiem :wink4:

201 czy 299 bo jedno i drugie z haczykiem :tongue4::wink4:

sadze ze ta druga połowa ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.