Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy


Pan89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od niedawna jestem posiadaczem Bex'a po programie na 212KM i 320Nm. Wydawało mi sie ze jest za slaby jak na taka moc wiec pojechalem na hamownie zeby to sprawdzic i niestety moje podejrzenie okazalo sie prawdziwe. Wynik na hamowni to 175,7KM i 239Nm. Moje pytanie to od czego zaczac szukac co jest nie tak? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem od elektryka. Znaleziono 1 błąd naVCDS: 16395 - Z1; przestawienie walka rozrzadu w kier. później
P0011 - 002 - Nieosiągnięta wartość wymagana - Sporadyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi

Log dynamiczny na LPG:

Grupy: 011,002

Logi dynamiczne na PB:

Grupy: 120,002

Grupy: 002,020

Grupy: 003,020

Grupy: 115,118

Logi statyczne LPG:

Grupy: 003,004

Grupy: 001,002

Starcza czy jeszcze jakieś bloki mu zlogować do weryfikacji ?

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro to mu ogarne dzieki za podpowiedz:) Jutro się odezwę:) I podpowiecie koledze gdzie mu konie uciekły :)


Witam logi dziś zrobione jeśli ktoś by mógł zerknąć na nie fachowym okiem :)

011, 002

003, 020

120, 002

115, 118

002, 003

090, 093

001, 002

002, 020

002, 033

003, 004

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie jest seryjny program, turbo późno wstaje, logi jakieś takie niestabilne, w jednym lepiej w drugim gorzej, w logach auto róznie jechało? Zapłony cofa, katalizator jest tam jeszcze? trzeba by było sprawdzić czy nie zapchany i przy okazji w jakim stanie strona gorąca turbiny. Rozrząd ustawiony tak na pograniczu normy (norma zdaje się od -3 do 6 cf).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak auto różnie jechało pod górkę i z górki wiem powinno się robić to na prostym ale nie było gdzie ;) czyli z logów wychodzi ze jest ok? Tylko poprawiać to co napisałeś ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze jakoś nie jest, w aucie miał być program a jest seria i to jeszcze nie do końca sprawna, rozrząd trzeba sprawdzić czy nie przesunięty o jeden ząbek, no i to co wcześniej pisałem, plus takie podstawowe rzeczy jak szczelność dolotu, wymienić swiece jak dawno nie wymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Troche czasu minelo...auto bylo juz u nie jednego mechanika i nikt nie potrafi znalezc przyczyny. Twierdza ze zbyt mala usterka. Byla podmieniana przeplywka, zawór sterujacy turbiną i nic nie wykazalo. Brak bledow na Vagu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczelność dolotu oraz stan turbiny by sie przydało sprawdzić

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko co pisaliście było sprawdzane. Obawiam się jednej rzeczy. Mozliwe ze gazownik podczas zakladania gazu zmienil program pod instalacje gazowa i tym samym zmniejszyl moc. Co o tym sadzicie? Za 4 tys km mam przeglad u tego gazownika i bede sie pytal czy to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem Ci już wcześniej że w aucie jest seryjny program co widać po logach, do tego do tej serii brakuje bo są jakieś usterki w aucie które bez porządnej diagnostyki ciężko wskazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to mozliwe ze autko przyjechalo z niemiec i ma wbite w dowodzie 212 KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...