Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero po wszystkim już Cię chciałem oznaczyć i serdecznie podziękować :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapuje?

Teraz jedna strone sia zaslepi a w druga da ta klape z 2.5 po przyspawaniu flanszy na nia.

Nie lepiej byloby dac ten element z egr z awx zamiast tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wesz82 napisał:

Nie lepiej byloby dac ten element z egr z awx zamiast tego??

seryjny egr to za***ista zwężka w sumie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co mi tu egry teraz ? Jak już reszta dolotu jest pod tą klape wyspawana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawa się tylko klapę od 2.5 tdi albo elektroniczną klapę ori jeśli auto już na EDC16 tak jak moje BPW . Tak wygląda mój a na dniach KoJ@K na pewno pochwali się kolektorem LT pod EDC15 :D 46394148_2397128207027518_10143417090367

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Tylko po co mi tu egry teraz ? Jak już reszta dolotu jest pod tą klape wyspawana. 

Chodzilo mi ino o klape gaszaca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na fotkach masz porównanie. Chyba, że chcesz w jakiś inny konkretny sposób by to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa chodzi Ci o pojemność ? To tak Ci tego nie porównam, bo tego z AVFa już nie mam. Chyba, że @danielstol sprawdzi i porówna oba ?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to tylko sorawdz tego a ja jak zdejme kiedys swego to tez zaleje dziada?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro u kolegi @danielstol po wymianie kolektora wynik wzrósł o +17 km i 8 Nm także jest różnica :), poblem to tylko pewnie znaleść ten kolektor, długo szukałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MilUl napisał:

Skoro u kolegi @danielstol po wymianie kolektora wynik wzrósł o +17 km i 8 Nm także jest różnica :), poblem to tylko pewnie znaleść ten kolektor, długo szukałes ?

Ale to widac ze jest wiekszy i to dosc sporo tylko poprostu chcialbym wiedziec o ile wiekszy...

 

Kojak zamontujesz go i co dalej???.cisniesz na korektę czy zobaczysz co bedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy go ciężko znaleźć? Mi to zajęło może z 15 minut(czekając w kolejce u lekarza) łącznie z dzwonieniem i jeszcze tak znalazłem, że wychodząc od lekarza pojechałem kawałek dalej 6km i go kupiłem :)

jak go założe to pojeżdże dzień, może dwa i pojade do tunera (ale to bardziej na inne "mody" - typu szybki popcorn, wywalenie procedury startu i jakieś inne duperszwance) , wstępnie jestem z nim ugadany na czw/pt, ale kurde nie wiem czy sie wyrobie jednak ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...