Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

male_04bb3e2ad50c535a11cee7ff96720.jpg

Witaj

Jaki to model felg, BMW Styling 132?

I jeszcze jedno, potrzebny jakiś dystans ze zmianą rozstawu śrub?

Tak jest, model felg to Styling 132 i żeby je założyc potrzebne są adaptery zmieniające rozstaw śrub 5x112 --> 5x120. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem jakiś czas temu o takich kołach do siebie,miało być tak:

117s8ra.jpg

ale finalnie wygrała miłosc do Rotorów :decayed: ale tak jak mówisz Mateusz wklęsłości robią robotę dlatego wybrałem ori Rotory a w ruchu już w ogóle wklęsłe felgi mega się prezentują :good: Przy Twoim obecnym aucie pięknie sie będa prezentowały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jak dla mnie na czarnym aucie to to kolo rozpiedrala system !! :D acz kolwiek mam cichą nadzieje, ze tutaj tez w miare fajnie sie wkomponują. :)

Modulki do rejki zalozone. :)

male_561c2f461265f61a0ff037145cfc2a3.jpgmale_ac44bbeabdf272c7c3aefcafca8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nima czym. ;)

Jak dla mnie to troche kijowo jest ustawiony ten LC, wczoraj sobie probowalem starty, to przy szybkim puszczeniu sprzegla auto malo co nie gasnie i nie rozpedza sie dynamicznie, dopiero za chwile cos sie zaczyna dziac, ale to juz wiadomo "strata czasu" ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A esp wyłączyłeś? :D

Z tego co kojarzę to tam LC masz na około 2500 rpm... U mnie jest prawie 3000 rpm i nie dławi auta przy ruszaniu, ani też nie pali gumy teraz na nowych oponach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączałem ESP, a to coś zmieni mówisz? :kox::D No coś koło 3000 rpm to już by było chyba lepiej, a tu jest tak jak mówisz 2500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyłączyłeś esp to nie dziw się że dławi Ci silnik :P wyłącz i spróbuj jeszcze raz - będzie inny świat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto się prezentuje ;) na tym kole, rozbije system... Muszę na żywo obejrzeć. Mówisz, że uliczny fighter Ci się włącza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za "moduliki" wpakowałeś do podświetlenia tablicy rej? z allegro od jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same co kiedys wczesniej zalozylem do czarnej, ale Tobie sie nie beda podobaly, bo pewnie za jasne "i barwa jest za zimna" :D

Styling 132 na chwile na pokladzie. ;)

male_274289d54e3d4d657bf2e307047.jpgmale_b380118b5416dea08be86b51f56a.jpgmale_668e890731552426b92d0c833c00.jpg

male_3d740f8f469e12dcee5df50b8e35.jpgmale_613e3ae91c204ffb405acfe276e8.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie miałem o to samo zapytać? :wink:
Adasko19 a to się nie da zrobić, żeby nie dobijało? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nic nie dobija i nie przyciera, bo zdjalem z auta. :D musze troche liznąć adaptery na tyle, wezme je jutro do roboty i zobaczymy czy da sie zrobic ?! ;)

Auto z okolic Włocławka to narazie na CWeLu jeszcze chwile jezdzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no tak a Ty Mateusz z Dąbrowy,teraz w opisie widzę...... kurcze nie wiedziałem że Cancer gdzieś z CWL jest bo chętnie na żywo bym obejrzał a daleko bym nie miał :) mega mi się podoba :good:ale jak widać trafiła w dobre ręce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjoern wiem, że się da, tylko na samym gwincie bez żadnych podkładek lub utwardzonych sprężyn, to nie ma szans ;) i zastanawiałem się jak bardzo obciera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...