Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Totalna załamka :wallbash:. Od wczoraj chłopaki w Wolińskim walczą z moimi pompkami. 1 jest ok przechodzi wszystkie testy a 3 sztuki są do bani. Nie pomaga myjka ultradźwiękowa ani regulacja. Mówią ze nawet zestaw naprawczy nic nie pomoże bo są słabe czasy otwarcia czyli cewki niedomagają a w zestawie naprawczym jest tylko końcówka i jakieś jeszcze 2 elementy a cewki i sprężyny sie nie wymienia.

Masakra w październiku 2008 wymienialem 4 sztuki i znowu ta sama operacja :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna załamka :wallbash:. Od wczoraj chłopaki w Wolińskim walczą z moimi pompkami. 1 jest ok przechodzi wszystkie testy a 3 sztuki są do bani. Nie pomaga myjka ultradźwiękowa ani regulacja. Mówią ze nawet zestaw naprawczy nic nie pomoże bo są słabe czasy otwarcia czyli cewki niedomagają a w zestawie naprawczym jest tylko końcówka i jakieś jeszcze 2 elementy a cewki i sprężyny sie nie wymienia.

Masakra w październiku 2008 wymienialem 4 sztuki i znowu ta sama operacja :wallbash:

zwroc sie do sprzedawcy o uznanie gwarancji. wez z boscha jakowys papier... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca mówi ze miał je z niemczech i ze miną rok. Cena 1500 to nie 2300 w salonie. Ze nie widzi w tym swojej winy. Na początku mówili o 2 latach gwarancji teraz mówi o roku i wszytko było załatwiane "na gębę" nie mam żadnego dowodu zakupu. :wallbash: Mówi ze pompki mogła załatwić pompa tandemowa ale gada bzdury bo na stole nie widać zęby były w nich jakieś opiłki miały tylko delikatny nalot.

Sam już nie wiem co robić. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że wg. prawa powinieneś mieć 2 lata gwarancji, ale jak nie masz na to żadnego papieru to jestes chyba w czarnej.. pupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca mówi ze miał je z niemczech i ze miną rok. Cena 1500 to nie 2300 w salonie. Ze nie widzi w tym swojej winy. Na początku mówili o 2 latach gwarancji teraz mówi o roku i wszytko było załatwiane "na gębę" nie mam żadnego dowodu zakupu. :wallbash: Mówi ze pompki mogła załatwić pompa tandemowa ale gada bzdury bo na stole nie widać zęby były w nich jakieś opiłki miały tylko delikatny nalot.

Sam już nie wiem co robić. :mysli:

Na części masz 2 lata gwarancji ( prawo UE)

żeby dochodzić swoich praw musisz mieś dowód zakupu. Jeśli nie to tak jak Siemian pisał jestes w czarnej d... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe wieści. Chłopakom z Boscha kazałem wsadzić na razie stare pompki. Szukam nowych w dobrej cenie ewentualnie sprawne używane z małym przebiegiem. Generalnie problem szarpania samochodem przy obciążeniu 1600-2000 na 5,6 biegu znikł. Jest delikatnie drżenie silnikiem ale nie to co było wcześniej. Pojawił sie natomiast problem bujania silnika na biegu jałowym. Kiedyś czasem bujał. Teraz po rozgrzaniu motor non stop buja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze sa zle osadzone PD lub problem z kontaktem listwy z PD.

sprawdzales grupe 013?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem poskręcany samochód. Twierdzili ze regulacja była i dane są nowe uszczelniacze śruby etc. A jak jest naprawdę to nie wiem. Dziwne było to ze samochód wcale nie chciał zapalić. Kręcił bez zapłonu żadnego. Mechanik z 5 minut kręcił dopiero zaskoczył. Odkręcił przy mnie dekiel poprawił wszystkie styki do pompek i świec. Teraz pali od razu za każdym razem. Mówił ze mógł się kanał w głowicy zapowietrzyć. Nie mam Vag-a nie sprawdzałem nic sam. Bujanie jest równomierne.

Kupiłem nową wiązkę leży w domu miałem założyć z nowymi pompami.[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 21:20_________________________________________________Byłem dziś na spocie krakowskim.

Chłopaki mieli takiego małego vag-a i na grupie 13 4 parametr pokazywał 95. Co Wy na to? : gwizdanie:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kurde prawie tak samo :wallbash:

Raz na jakiś czas na wolnych obrotach czuć lekke falowanie silnika,po dodaniu gazu czasami jest ok lub po jakimś czasie samo to z nika i silnik na wolnych obrotach pracuje równo.Przyspieszenie na każdym biegu jak i spalanie jest ok.

Co to jest lub od czego tak się to robi? gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...