Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.8T ANB Q


przemolll

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak fartownie że się Pani przyznała a nie przyrżneła głupa i odjechała.

Cztery zera mojej małżonki pacan zarysował pod biurowcem. Mniej więc w tym samym miejscu co twoje ale dużo mniej efektownie (kilka rys na bezbarwnym i trudno zauważalne zagniecenie blachy). Najlepsze że tylko on tam parkuje (każdy ma swoje miejsce) i na jego aucie są pasujące ślady. Niestety misiu idzie w zaparte że to nie on bo nikt go za rękę nie złapał. Też ma cztery zera ale na dużo większym wypasie. Niestety jak widać do klubu Audi nie należy a jest tylko piątym zerem do wypełniania środka auta :/

Żonka nie chce robić dymu bo teraz to już tylko eskalacja złośliwości została i wygra ten kto ma większy tupet. Ja mam zawsze wkurw jak gnojka widzę i kluczyk mi się w kieszeni otwiera. Jego szczęście że ma cztery zera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie dojdziesz po próbce lakieru jaki został na obu samochodach, także jakby podskakiwał to na policję i rozstrzygną kto ma rację :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już parę rzeczy na policji załatwiałem i uwierz mi nie warto szarpać sobie nerwów o 300 czy 500 PLN.

Mojej żonie w tym samym biurowcu zrobili włam do biura i ukradli kasetkę z forsa a w niej .... 300 PLN. W innych biurach zginęły dwa laptopy i telefon. Włam na rympał o 5 rano, nagrania z monitoringu, goście bez rękawiczek i bez masek. Po trzech miesiącach żona dostałeś pismo że umorzyli sprawe bo nie wykryli sprawców.

Jedyna sprawiedliwość to jak sam gębę obijesz. Ale może być i tak że tobie odbiją. Zostaje tylko zimna kalkulacja. Jak dla mnie nie warto :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stary  cymabał rysował auto bo on musiał zawsze w tym samym miejscu parkować i nikt inny  ale raz go życzliwy sąsiad zobaczył więc był świadek, rok czasu sprawa trwała bo pan cymbał szedł w zaparte.  Policja ma ............... w temacie powiem tylko dyplomatycznie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PiterA4 napisał:

Ale mu napier.. w temacie?nakladales cos na klosze po polerce??

Wosk.ale myślę o foli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu zwrotnice będziesz dawał ? do tego piasta tylna z a6 c6 jak się nie mylę ;)  Też mi takie plany po głowie chodzą. Podziel się zdjęciami jak złożysz  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba planujesz 500+ i upalanko na torze co?:) Ja mam 345/330 i już próbowałem różnych głupich rzeczy. Nie udało mi się wywołać fadingu ani nic z tych rzeczy. Fakt, że nie mam ogromnych mocy bo raptem 220+ ale czy hamuje z 200 mając tą moc czy 400km nie robi różnicy. Ktoś ogarnięty w temacie hebli pisał na tym forum że przy większych tarczach i zaciskach (masa) momentalnie leciał mu zawias. Masa nieresorowana robi chyba swoje. Piszę to wszystko w kontekście auto służącego jako daily. Przy zabawkach na weekendy nie ma to takiego znaczenia.

Tak czy inaczej zacisk wygląda obłędnie:)

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób 385/356 będzie w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo czekam na foty jak włożysz :wink: Ja w kwietniu zakupy robię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dev napisał:

Zrób 385/356 będzie w sam raz

Narazie 356/330 da rade?

1 godzinę temu, VRGOOD napisał:

Ooo czekam na foty jak włożysz :wink: Ja w kwietniu zakupy robię :D

No właśnie kto wi czy kurierzy będą pracować. Zostały tylko przewody hamulcowe i inne felgi zdobyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działamy dalej ?? nowe keskiny kt20 2x et30 8.5j  2x et43 8.5j na to nowe oponki 215/35/19 hannkok evo3 

Za zaciski leci kwarc tenzi R1 na felgi też przyjdzie czas ? i 4x przewody hella?

IMG_20200418_094756.jpg

20200419_000854.jpg

IMG_20200417_150508.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przymiarki. Niestety AKEBONO ja straszenie grube i trzeba dać dystans pod felgę 10mm

IMG_20200420_144253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak ta felga siądzie. Póki co mam mieszane uczucia ale bez auta nie ma jak ocenić. Pędem je zakładaj:-)

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski tył dajesz Ori czy większe?

Adaptery pod zaciski przód sam robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...