Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy zna ktoś firme DEPO?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

pytanie jak w temacie : mam okazje kupic soczewki ktore wyglądaja dokladnie tak jak valeo po lifcie z tym że są firmy Depo...czy ktoś wie co to za firma?

pozdro

Opublikowano

Bierz, ja nie narzekałem na tą firmę :wink:

Opublikowano

robi całkiem niezle reflektory ... tak słyszałem .... :wink:

Opublikowano

Ja mam tej firmy reflektory xenonowe i narazie ok :cool:

może narazie bo mam je dopiero od 20 12 06 ale mam nadzieję że to się nie zmieni :cool:

Opublikowano

Na pewno nie sa to ori. Valeo noo ale jesli chwala to brac i zakladac :twisted:

Opublikowano

Made in Indonesia

Opublikowano

Czasem nawet niewiemy skąd co jest, jeżeli jest to produkt dobry to można brać, nie ważne gdzie wykonany.

Opublikowano

Miałem firmy DEPO w bmw i dawały rade.

Opublikowano

Ja mam z tyłu jedną DEPO (wymieniłem po trafieniu odłamkiem granatu :twisted: ) i jest wszyściutko ok. Weszła bez problemu i wygląda dokładnie jak ori.

Opublikowano
Made in Indonesia

Przecież ori części też nie są robione w niemczech tylko w fabrykach na całym świecie.

Opublikowano

Przecież ori części też nie są robione w niemczech tylko w fabrykach na całym świecie.

Na moich lampach jest Made in France (szybka) i Made in Spain (reszta). Lepiej Francja czy Hiszpania niż Indonezja czy Tajwan ... ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano
Na moich lampach jest Made in France (szybka) i Made in Spain (reszta). Lepiej Francja czy Hiszpania niż Indonezja czy Tajwan ... ale to tylko moje zdanie.

Mowisz o firmie Valeo.. :twisted: :question:

Opublikowano

Mowisz o firmie Valeo.. :twisted: :question:

Tak, o Valeo, zespolonych Valeo.

Opublikowano
Tak, o Valeo, zespolonych Valeo.

Normalka...kazde Valeo tak ma ta sprzed liftu rowniez jest produkowana na podzespolach Hiszpansko-Francuskich :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli soczewki przednie DEPO wylgadaja identycznie jak VALEO tylko placi sie mniej za nieorginalna firme ? i normalnie pasuja do nich wtyczki z nowych lamp valeo ?

Opublikowano
Czyli soczewki przednie DEPO wylgadaja identycznie jak VALEO tylko placi sie mniej za nieorginalna firme ?

Dokladnie a wtyczki rowniez powinny pasowac :wink:

Opublikowano

hmmmmmmm ja tez jestem zainteresowany kupnem depo a co powiecie o firmie tyc tez to sa zamieniki ktore lepsze depo czy tyc panowie. :eek: :eek:

Opublikowano

Osobiscie wybral bym Depo :wink:

Opublikowano

a jak mam teraz lampi boscha z halogenami zespolonymi to jak złożę takie depo to oczywiście zapominam o p/mgielnych światłach, i jak przerobie je na xenon to co ze światłami długimi?

Opublikowano

Swiatla dlugie bedziesz mial przeciz to normalka (obok soczewki masz dlugie) :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.