Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy kopcenie na czarno to normalny objaw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, moje Audi przykapca na czarno. Nie cały czas tylko np przy mocniejszym przyciśnięciu pedała gazu. Nie wiem czy tak powinno być :(

Opublikowano

Zrób logi.

Opublikowano

Tak jak wyżej + posprawdzaj dolot. Ile oleju pije?

Opublikowano
  • Autor

Tak jak wyżej + posprawdzaj dolot. Ile oleju pije?

Oleju nie bierze, silnik po remoncie, turbina po przeczyszczeniu bo kierownice byly zapieczone i sie nie wlaczala.

Zrób logi.

Widze że masz ten sam model i Twoje nie puszcza dymu ?

Opublikowano

Diesel musi dymić zwłaszcza gdy butujesz od dołu zanim turbo nadmucha.

Opublikowano
  • Autor

Diesel musi dymić zwłaszcza gdy butujesz od dołu zanim turbo nadmucha.

No właśnie też tak słyszałem. Ale jeszcze chciałem się upewnić

Opublikowano

A tak z ciekawości, co tam remontowałeś?

Opublikowano
  • Autor

A tak z ciekawości, co tam remontowałeś?

Uszczelka pod głowicą, odrazu olej wymieniony, pierscienie trzymały dobrze, głowica splantowana, uszczelniacze zaworowe wymienione, wymieniona pompa go po wymienia uszczelki padla pompa wtryskowa, no i wyczyszczone turbo. Bo sie nie załaczalo. Nie wiem ile wasze Audi smiga na seryjnych czesciach, moje wyciagnelo 200

Opublikowano

Witam. Chyba nie do końca tak jest z tym dymieniem. Tez mam silnik AFN i przebieg dochodzi do 300 i właśnie niedawno zaczęło mi dymić . Wcześniej aż dziw ale ciężko było wydusić z niego żeby zaopcuł. Miesiąc temu czyściłem Turbo i zaczęło się dymienie. EGR też miałem zatkany i zastany- teraz chodzi. Wykapowałem że początek wtrysku mam 62-63. Czy to może być przyczyną czarnej chmury???

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Chyba nie do końca tak jest z tym dymieniem. Tez mam silnik AFN i przebieg dochodzi do 300 i właśnie niedawno zaczęło mi dymić . Wcześniej aż dziw ale ciężko było wydusić z niego żeby zaopcuł. Miesiąc temu czyściłem Turbo i zaczęło się dymienie. EGR też miałem zatkany i zastany- teraz chodzi. Wykapowałem że początek wtrysku mam 62-63. Czy to może być przyczyną czarnej chmury???

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Nie. Szukaj nieszczelności na dolocie.

Opublikowano

Może jakiś STP lub inny preparat do czyszczenia diesla pomoże?

Opublikowano

Najpierw niech się zajmie dolotem, potem może przeczyscić wtryski środkiem LM do ich czyszczenia.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, winowajca czarnej chmury i braku mocy zlokalizowany afa78d02eddf83a9e8c0ea35fa5bd8f2.jpg

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja i karaluch, od razu Ci pisaliśmy żeby najpierw ogarnąć dolot.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I dlatego bardzo dziękuję, tam też szukałem dopiero tetaz bo wcześniej czasu brakowało. Raz jeszcze DZIĘKI !!!

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakieś dwa tygodnie temu miałem to samo....wina jak wyżej+ sparciały wężyk dochodzący do zaworu N37

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Taki łącznik gumowy cena w ASO kosmos. Ja kupiłem w sklepie motoryzacyjnym. Mieli to na metry :)

Zapłaciłem 1.70 zł śmigam już 5 rok i trzyma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.