Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes 124 coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mialem okazje poogladac przez dni pare :decayed:

i robota kolegi wykonana ogromna...

ale i jeszcze duzo zostalo do zrobienia

trzymam kciuki bo napewno warto

a i wiem ze auto w dobrych rekach :wink:

Opublikowano
  • Autor
Sesja z kolegą

DSC00260.jpg

DSC00261.jpg

DSC00276.jpg

DSC00275.jpg

DSC00265.jpg

DSC00267.jpg

Opublikowano

Witaj!

Mieczysław poezja!

Ale wnętrze piękne!

Pozdrawiam!

Opublikowano

Dobra robota :) śledzę wątek :)

Opublikowano

Piękne auto! Pozazdrościć tego słownikowego coupe :thumbup1: jakiś czas temu planowałem zakup podobnego egzemplarza jednak jak widzę ile pracy trzeba włożyć w odrestaurowanie ciesze się, że zrezygnowałem :)

Powodzenia

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Zakułem nowe węże do chłodnicy oleju skrzyni

20160927_105854.jpg


Do wymiany poszły dwie rolki paska, oba łożyska alternatora+ wymiana szczotek regulatora no i pasek. Uzupełniłem olej w wiskozie.

20161103_195607.jpg

20161104_180237.jpg


Z kwestii wizualnych wjechały pomarańczki Hella. Na czas renowacji alusów 17" kupiłem za 250zł całkiem ładne 8lochy 15" z oponkami zima :D

20161115_130514.jpg

20161115_130546.jpg

Opublikowano

Jednym słowem dzieje się... :decayed:

Opublikowano

Widzę, że cały czas do przodu :) Naprawdę robi wrażenie

Opublikowano

W poniedziałek wrzucę foto, zobaczysz co mi do łba strzeliło :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek wrzucę foto, zobaczysz co mi do łba strzeliło :wink:

No właśnie miałem pytać co tam działasz :) btw. mój czujnik abs z mostu zaczął mierzyć jak wypłukałem porządnie most z opiłków. Ale za to luz na wałku atakującym mam taki, że moge nim obracać o 90 stopni :decayed: Więc szukam całego dyfra 3.06 ze szperą

Ostatnio wyjąłem dyfer, żeby sprawdzić co tak stuka. Po zdjęciu dekla zobaczyłem coś takiego:
20161216_172438.jpg
Jako że obecnie ciężko znaleźć sprawny dyfer 3.06 z ASD, kupiłem za 3 stówki 3.46 asd z w201. Kosz okazał się inny, po za róznicą widoczną na zdjęciu miał LSD 40%, a mój stary nie.
20161216_195036_1.jpg
Znalazłem tokarza, który dopasował mi kosz 3.46 pod wymiar 3.06. Różnica max 0.02mm. Później przykręciłem do niego wieniec z 3.06 i można było składać klocki w całość.
20161220_131953.jpg
20161216_172418.jpg
Przy okazji wymieniłem tłumik drgań skrętnych przedni i podpore wału z łożyskiem
20161216_190750.jpg
Po remoncie zrobiłem z 500km i jak na razie wszystko hula. Most nie wyje, nie ma żadnego luzu ;)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mega profeska ! gratulacje i powodzenia :hi:

Opublikowano

jaki to ma motor dokłądnie? 2,6 - 3,0 ? :)

Mega kocur, aż miło popatrzeć :-)

Opublikowano

Jakie masz hamulce ?

Mam zaciski po regeneracji

Opublikowano
  • Autor

jaki to ma motor dokłądnie? 2,6 - 3,0 ? :)

Mega kocur, aż miło popatrzeć :-)

3.0 M103

Jakie masz hamulce ?

Mam zaciski po regeneracji

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem... na oko tarcza poniżej 300mm, wentylowana

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No to co bylo na poczatku a jest teraz to po prostu cud. Teraz auto warte 3 o ile nie 4 razy tyle ile dales :D 

Opublikowano

Super dzialasz !

 

Mam nadzieje kiedys tak pobawic sie z SEC lub r129 sl.

Opublikowano
  • Autor
Dnia 12.03.2017 o 09:05, Wojtek_A4 napisał:

Super dzialasz !

 

Mam nadzieje kiedys tak pobawic sie z SEC lub r129 sl.

Dzięki. No te co wymieniłeś to już większych nakładów finansowych wymagają:naughty:

 

Kolejne pierdoły jakie ogarniałem w czasie zimy

Odświeżyłem fronty alusów, metodą "na Jana" czyli bez zdejmowania opon :P
20161230_183015.jpg
20170220_164446.jpg

Po zimie kopułke zalał mi olej wydostający się przez uszczelniacz wałka, trzeba więc było wstawić nowy
20170220_143229.jpg

Później wymieniłem jeszcze kilka fantów w zawieszeniu i pare przewodów kjeta na świeże
20170216_130403.jpg
20170216_133454.jpg

Zatarło mi się łożysko na kole sprężarki klimy, więc musiałem dorobić ściągacz i je wymienić
20170223_193907.jpg
20170223_185254.jpg

Nie mogłem kupić nigdzie maskownic boczków, więc wykleiłem swoje matami szklanymi i żywicą, potem poszpachlowałem i prysnąłem dorobionym na zamówienie sprayem. Efekt dla mnie zadowalający.. Musze tylko pomyśleć nad lepszym sposobem mocowania, żeby ładnie to spasować z boczkiem.
20170224_130850.jpg
20170224_130836.jpg
20170226_183103.jpg
20170227_115837.jpg
20170227_115853.jpg
20170227_144152.jpg

Za paczke fajek kupiłem całą ładną środkową kratkę. Moja była popękana
20170311_163655.jpg

A tak po za tym, to polerowałem delikatnie drewienka. Nic więcej z nich nie wyciągne, popękane są mocno
20170227_144503.jpg

A z rzeczy mniej przyjemnych to podczas zimowego latania bokami zgubiłem gdzieś dół przedniego zderzaka :D Więc kupiłem drugi, uszkodzony w innym miejscu i będę z dwóch spawał jeden
20170305_121709.jpg

Opublikowano

Powiem Ci kolego że dobry magik z Ciebie , super furmanka oby było tak dalej ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak Mercedes to tylko stary ;)

 

Do zobaczenia na drodze!

 

po.jpg

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Jordi napisał:

Jak Mercedes to tylko stary ;)

 

Do zobaczenia na drodze!

 

po.jpg

o kurde ale wisienka:wink: jak bym auto pamiętał ale nie wiem gdzie mogłem je widzieć..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.