Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze ksenonów nie działają

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja też nie leje żadnych kostek rozpuszczających się w wodzie a normalny borygo czy czasami jak nie mam wyjścia to na stacji biorę. Na razie temat znikł, bo wczoraj podczas jazdy spryski odżyły ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Cześć Wszystkim :wink: Podepnę się pod temat. Słuchajcie przestały mi działać spryski na ksenony. Wywala bezpiecznik. Podpiąłem multimetr do wtyczki i okazuje się ze zwiera gdzieś we wiazce. Panowie jak dostać się do tej wiązki? Od strony nadkola da radę.  Ktoś wie którędy ta wiązka biegnie i gdzie ma koniec? Pasuje mi ja całą wydrzeć. Ktoś taki problem przerabiał już? Moje auto to audi a4 b6 2.0 alt. Pozdrawiam 

Opublikowano

Pompka robi zworę 

Opublikowano

Chyba nie napisałem zbyt jasno. Pompka nie robi zwory bo przecież wtyczkę wypiąłem od pompki sprawdzając zwarcie.

Opublikowano

No to przedni słupek, str. kierowcy , stopy. Tam masz kolorowe kostki. schemat i odczytać która to i który pin.
jak rozepniesz będziesz wiedział na którym odcinku masz zwarcie. W kabinie czy komorze silnika.

Opublikowano

U mnie jest tak,ze spryski wysuwaja sie elegancko ale sie nie chowaja...

Traktowalem je juz silikonem w sprayu i nic.

Macie jakis pomysl?

Kupilem koncentrat ori plynu,z woda zwykla go rozrobić czy z destylowana musi byc?

Opublikowano

Z destylowaną. Serio plyn aż tak drogi jest? Rozumiem zimowe, bo śmierdzi gorzelnią w 90% płynów, ale letnie mają fajny zapach..

Opublikowano
19 godzin temu, Marfiol napisał:

U mnie jest tak,ze spryski wysuwaja sie elegancko ale sie nie chowaja...

Traktowalem je juz silikonem w sprayu i nic.

Macie jakis pomysl?

Kupilem koncentrat ori plynu,z woda zwykla go rozrobić czy z destylowana musi byc?

W którym miejscu się zatrzymują? Tzn ile wystają jak sie nie schowają?

Opublikowano
W dniu 9.08.2020 o 19:41, Muskel1 napisał:

W którym miejscu się zatrzymują? Tzn ile wystają jak sie nie schowają?

Po obu stronach tak to wyglada

20200811_151957.jpg

Opublikowano

Możesz je wypiąć, tzn tą część co wyjeżdża i wszystko wyczyścić. Może kamień tam podszedł i sie nie chowaja.

Zobacz na filmiku 4:45 min

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.