Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem że najlepsza, zwłaszcza na kolor, macie tu mój projekt :

7fb79931480a3810.jpg

Opublikowano

to Ty takie rysuny walisz ?? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

True, kto Ci to bedzie robil i gdzie? (w sensie jakie studio)

Widze, zes z Krakowa, mam nadzieje, ze zrobisz to w "Kulcie" :wink4:

Opublikowano

to Ty takie rysuny walisz ?? :shocked:

chciałbym :tongue4: to projekt zrobiony przez grafika na zamówienie, ma gość talet, narysować coś takiego w photoshopie :shocked: :shocked:

True, kto Ci to bedzie robil i gdzie? (w sensie jakie studio)

Widze, zes z Krakowa, mam nadzieje, ze zrobisz to w "Kulcie" :wink4:

Kult - Dawid, mało kto byłby w stanie to wydziarać tak żeby było dobrze, Dawid da radę, raz że zna True z gry, dwa ma hopla na punkcie kolorów, trzy przygotowujemy się tego już 2 lata :polew:
Opublikowano

moją liczbę na łopatce :gwizdanie:

nic wielkiego ale ma być...

większy projekt będzie na dole pleców jesienią :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to Ty takie rysuny walisz ?? :shocked:

chciałbym :tongue4: to projekt zrobiony przez grafika na zamówienie, ma gość talet, narysować coś takiego w photoshopie :shocked: :shocked:

True, kto Ci to bedzie robil i gdzie? (w sensie jakie studio)

Widze, zes z Krakowa, mam nadzieje, ze zrobisz to w "Kulcie" :wink4:

Kult - Dawid, mało kto byłby w stanie to wydziarać tak żeby było dobrze, Dawid da radę, raz że zna True z gry, dwa ma hopla na punkcie kolorów, trzy przygotowujemy się tego już 2 lata :polew:

gites! :good:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 07:46_________________________________________________

moją liczbę na łopatce :gwizdanie:

nic wielkiego ale ma być...

większy projekt będzie na dole pleców jesienią :naughty:

na lopatce?

oj bedzie bolalo... :naughty:

Opublikowano

a tam... :gwizdanie:

nic już nie będzie bolało bardziej niż moja druga dziarka :wink4:

Opublikowano

to Ty takie rysuny walisz ?? :shocked:

chciałbym :tongue4: to projekt zrobiony przez grafika na zamówienie, ma gość talet, narysować coś takiego w photoshopie :shocked: :shocked:

True, kto Ci to bedzie robil i gdzie? (w sensie jakie studio)

Widze, zes z Krakowa, mam nadzieje, ze zrobisz to w "Kulcie" :wink4:

Kult - Dawid, mało kto byłby w stanie to wydziarać tak żeby było dobrze, Dawid da radę, raz że zna True z gry, dwa ma hopla na punkcie kolorów, trzy przygotowujemy się tego już 2 lata :polew:

gites! :good:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 07:46_________________________________________________

moją liczbę na łopatce :gwizdanie:

nic wielkiego ale ma być...

większy projekt będzie na dole pleców jesienią :naughty:

na lopatce?

oj bedzie bolalo... :naughty:

Ja mam na lopatce i zyje :wink4:

Nie jest zle :))

Boli jak wszedzie konturek a pozniej mozna spac :)

Opublikowano
tattoo.jpg
Opublikowano
http://www.dafont.com/new.php macie czcionki na napis na dziare polecam :gwizdanie:
Opublikowano

http://www.dafont.com/new.php macie czcionki na napis na dziare polecam :gwizdanie:

do obu moich dziarek brałem stamtąd czcionki :gwizdanie:

Opublikowano

Sie nakręciłem na dziare :kox: , chyba po wakacjach cus zmontuje

Opublikowano
  • Autor

montuj Moskal montuj

pamietaj:

KTO SIE NIE DZIARA TEN FUJARA

:polew:

Opublikowano

KTO SIE NIE DZIARA TEN FUJARA

Wiem o tym :polew: , ja już jedną mam. podjade w tygodniu do tego łepka którego namiary mi dałeś i coś bedziemy modzić

Opublikowano

Takie laski wyjebane na maxa mnie srednio rajcują :kwasny:

To by jeszcze uszło :P

28de2e3600135c114a0de59d

Opublikowano

Moja ma 4 dziarki :gwizdanie:

Opublikowano

a moja ma kilka dziurek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew:

nie moglem sie powstrzymac :naughty:

Opublikowano

a moja ma kilka dziurek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew:

nie moglem sie powstrzymac :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.