Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane


chudy92

Rekomendowane odpowiedzi

Chudy zawsze z zaciekawieniem czytałem twój temat na A3 club :) i szczerze powiem że ten też mnie zaciekawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, Audi póki co spisuje się na medal, tylko tankujemy i bijemy kolejne kilometry, których jest już 239kkm :)

N10aV2y.jpg

Avant w końcu do czegoś sie przydał :cool:
qovRPpL.jpg


Zacznę może od rzeczy, która od początku nie działała jak należy. Lewy spryskiwacz reflektora dosłownie lał zamiast psikać i podczas zalania full płynu do zbiorniczka uciekał właśnie tym spryskiwaczem.
Tylko ze względu na cenę nowego oryginalnego zdecydowałem się na zakup nowego zamiennika, który polecił mi znajomy.
W aso kupiłem za to nową prowadnicę spryskiwacza (8E0807787) + 2 śruby(8H0807199A), bo to akurat kosztuje grosze, a często się uszkadza przy demontażu spryskiwacza i tak też było w tym przypadku...
Udało się go wymienić bez demontażu zderzaka i przy pomocy zwykłego klucza torx z kompletu :D
Xh1Zde3.jpg
Z1PqFoc.jpg
5nclOrK.jpg
9f7sauA.jpg
jjMw2yU.jpg

Tak działał spryskiwacz
2P9GEuj.jpg

A tak działa obecnie
Hc085NR.jpg


Oczywiście cieszyłem się jak dziecko, że w końcu działa jak należy i nie muszę dolewać po 1L płynu tylko mogę zalać zbiornik do pełna.
Nie trwało to zbyt długo, bo po 2 dniach zastałem kałużę pod autem lecz tym razem z prawej strony...
Demontaż zaślepki sprysku, reflektora i szybkie rozpoznanie tematu... leci z prawego więc nie będę nic rzeźbił tylko zamawiam nówkę zamiennik + prowadnicę (8E0807788) i śruby z ASO.
Zapewne gdy lewy lał jak z węża nie było takiego ciśnienia w układzie jak po jego wymianie i wtedy rozsadziło po 2 dniach prawy spryskiwacz...
O1dzAs7.jpg
bYRi676.jpg
jgpEw7z.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=64WHzPOzUF4

Z aso wpadły też 3 nowe zaślepki śrub pokrywy silnika (038103937B), których brakowało.
2L2fPLX.jpg

Zaślepka prowadnicy fotela kierowcy (8E0881347C4PK), która była w małym stopniu uszkodzona. Ciężko dostać używkę z foteli z el. regulacją, a od zwykłych foteli nie pasuje.
ZxXOtMx.jpg
DDpAEgv.jpg
aNtoy7T.jpg

Oraz największa obejma baku (8E0201654AB), bo obecna nie wyglądała już za ciekawie...
EAjeRYX.jpg
6z3qcmX.jpg


Przy okazji wizyty w ASO spytałem o historię auta i dowiedziałem się tylko, że ostatni raz w serwisie była w 2006r z przebiegiem 136kkm - w niespełna 4 lata :P
Z wymian w serwisie to schowek, mechanizm szyby, tylna szyba, zamek klapy - generalnie nic poważnego, nie wiadomo tylko co działo się z nią w latach 2006-2011...


Dalej, dzięki uprzejmości kolegi z forum A3 wpadł nowy (używany) wkład lewy fotochom, który osobiście kupił mi go w dolnośląskim zagłębiu fotochromów - dzięki wielkie jeszcze raz :)
Obecny wkład nie był zbyt wyraźny gdy przyświeciło w niego słońce, a przez zimę pękła ramka i szkło zaczęło się psuć co raz to bardziej.
WXrVTav.jpg
3mowwkj.jpg
9bmtra9.jpg
bS5j4i9.jpg


Następnie wycieczka do kolegi alexa z forum A4 do Wielunia po kilka gratów :)

Nowe (używane) wygłuszenie maski, stare było jakby skurczone i wisiało z powodu naderwanych otworów na spinki - to jest w stanie idealnym
yAMdJbF.jpg

Osłona skrzyni biegów, której nie było, a chciałem mieć komplet osłon :)
wbydeix.jpg
mugwoLu.jpg
ZxXVXk8.jpg

Oraz nowy (używany) lewy halogen, w starym odbłyśnik też okazał się wypalony tak jak w prawym, który wymieniłem wcześniej... pewnie przez hidy, które miał poprzedni właściciel.
Po prawo stary - widać uszkodzony odbłyśnik.
I2KUUZc.jpg

Przy okazji wleciały nowe żarówki H11, bo były dwie różne i postanowiłem przetestować żarówki z EinParts - jestem zadowolony z barwy :)
YoC6gpv.jpg
4Z320lY.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=yoZcc6SG4ao


W tamtym roku czyściłem mikrostyki zamka przednich prawych drzwi ale nie wiele to pomogło, ponieważ nie zawsze pokazywało na fisie, że drzwi są otwarte i nie zawsze chciały się odryglować po jeździe z pozostałymi drzwiami czy z przycisku w kabinie.
Nowy oryginalny kosztuje majątek więc szukałem używek ale słyszałem negatywne opinie o zamkach z anglików tym bardziej, że w tym przypadku są to drzwi kierowcy czyli częściej używane.
Zdecydowałem się zaryzykować z polecanym nowym zamiennikiem, a stary zamek zostawić sobie awaryjnie.
Wymiana przebiegła bez problemów, wszystko pasuje, drzwi się zamykają i otwierają lecz klops wyszedł gdy chciałem wpiąć wtyczkę w zamek...
W zamku jest gniazdo na wtyczkę 10 pinową, a w aucie wtyczka 8 pinowa... Podobnież zamienniki wychodzą tylko na wtyczkę 10pin więc pozostaje jedynie odesłać zamek i szukać sprawnej używki.
kjEk77n.jpg
E3Mrcgg.jpg
0TAAuuT.jpg

Jednak gdy się z tym przespałem, zdecydowałem podłączyć zamek na krótko z wykluczeniem 2 dodatkowych pinów 8 i 9 w zamku i wszystko działa :)
Zrobiłem adapter/przejściówkę z wtyczki 8pin(1J0973714) na wtyczkę 10pin(1J0973715) i wszystko pięknie działa...
Tylko zamek nie chce się odryglować po jeździe i z przycisku przy klamce kierowcy również.. :D Zapakowałem i odesłałem w diabły, to nie na moje nerwy :P
Pozostaje szukać używki z nadzieja, że będzie sprawna... Choć obecny (stary) zamek chyba wystraszył się wymiany, bo zaczął działać...
H8U1wnt.jpg
Rr4YruN.jpg
SvHiz5i.jpg
elZLTph.jpg
N4uu3W4.jpg


Kolejnym drobnym defektem była lewa listwa ozdobna nad drzwiami, która popękała i prześwitywał chrom...
Udało się znaleźć używaną w bardzo ładnym stanie u kolegi z forum A3 i przy okazji wymieniłem również lewą osłonę słupka, która miała wytarte dwie małe kropki.
Chyba jest to przypadłość B6, bo w nowej osłonie też widać po woli te same punkty ale jakby nie było jest trochę lepiej :)
Bałem się wymiany, bo trzeba rozwiercać nity, nitować nową, później założyć dobrze maskownice ale wymiana przebiegła sprawnie i trwała ok 20minut :)
6UL1DGr.jpg
P5jZA5O.jpg
ERO2okH.jpg
wqB8blI.jpg
q1RV7IS.jpg
g32jD4N.jpg
9Fnz9Wa.jpg


A z takich pierdółek wymieniłem oprawki żarówek postojowych H6W na W5W, na razie są zwykłe ale pewnie wpadną jakieś ledy
2gXSPMi.jpg
0Pa4xMe.jpg
rpLIo3M.jpg


No i w końcu zakup, z którego najbardziej się ciesze, czyli nowe pufy do pokoju :)
2uCpKmY.jpg

Oczywiście komplet nowych opon Vredestein Ultras Satin 225/40ZR18 XL 92Y :cool:
Założone już w marcu i w końcu nastała cisza podczas jazdy po przesiadce z zimówek :)
p.s. na kwietniowym śniegu też sobie dobrze radzą :D

q1ekDBI.jpg
rNi5gEk.jpg
sporo mięska :cool:
UePBYzY.jpg

Opony wrzucone na felgi i przy okazji wymiany kół odświeżyłem zaciski hamulcowe.
6Q8HO6X.jpg
XsFsGWw.jpg
wNpNhKp.jpg
OQhQQH0.jpg

Przód był trochę wyżej względem tyłu więc zostały założone dolne talerzyki amortyzatorów z A4 B5 (8D0412103B), na których przód wyrównał się z tyłem i tyle 'gleby' mi wystarczy w tym aucie :)
uN2sf2p.jpg
IZCF2CF.jpg

Przed wymianą
VZvuKbT.jpg
rGp11PF.jpg

Po wymianie
8zZnA2l.jpg
gNQ0A1x.jpg

I z bliska po tygodniu od montażu - dla mnie jest wystarczająco 'nisko' :)
OPEvkX2.jpg


Przy okazji wymiany talerzyków sprawdzone zostało zawieszenie i hamulce przednie, bo czasem popiskiwały.
Z zawieszenia wymienione zostały łączniki stabilizatora na nowe Lemforder, a hamulce wyczyszczone i prawdopodobnie klocek sam w sobie czasem piszczy.
Będzie trzeba pewnie niedługo wymienić je na nowe.
gwdtrAf.jpg


Na koniec fotki z serii 'każdy wrzuca to i ja wrzucę'
Z6DWSI8.jpg
3vZlu43.jpg
Wi9glt6.jpg
Ucx3VJL.jpg


Do ogarnięcia mam jeszcze:

- wymiana przednich klocków hamulcowych
- nieszczęsny zamek prawych przednich drzwi
- wymiana piór wycieraczek
- regeneracja skórzanej kierownicy
- wymiana taśmy/gumy prawego boczku bagażnika
- małe wgniotki i otarcia na zderzakach ale nie wiem czy będę to robił...

c.d.n... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec kwietnia zastałem rano małą niespodziankę.
Auto na lewar i mini kompresorek, pół godziny hałasu, 2b nabite i pokazało się jajo na boku opony, z którego leci...
Szkoda opony, bo raptem miesiąc jazdy i mięsa sporo, a nie było zaliczonej dziury itd.

4cdece4b02d9c885585e30bb9fe0ba8b.jpg
60b5afb37c92f3f6b6d55692d4bbdaaf.jpg

W szybkim czasie dostałem nową oponę, na razie zwaną jako "zastępcza", a stara zabrana na reklamację więc pozostaje czekać na decyzje.
ac931717323b28fd6e510c3bd9d5fe6a.jpg

Przebieg 240kkm.

Oponka przełożona, różnica na przodzie między nową, a używaną miesiąc to 0,5mm więc chyba bez tragedii :)
Generalnie spodobało mi się podejście pana wulkanizatora, który po montażu nowej opony wyważył koło i wyszło 15g - 50g.
Zdjął oponę z felgi, założył jeszcze raz, przekręcił o 180 stopni i wynik 15g - 15g.
Q3i4ZVR.jpg
mg6tBYM.jpg
H0tUted.jpg
dsFFLdG.jpg

W sobotę pojchałem ponownie wyważyć tylne koła.. miały po 60/70g na stronie.
Teraz po przekręceniu opony max to 30g na jednej i druga 25g.
Vj9Lxz7.jpg
DgHbXMR.jpg

Ogólnie ten miesiąc jest felerny... Moja ukochana zaliczyła prawymi kołami krawężnik :mad:
amqteLN.jpg

Przednia felga przerysowana na połowie obwodu rantu... postarałem się to lekko zamaskować ale ja to widzę...
4JTaaMf.jpg

Tylna 1/3 obwodu rantu + ocierki...
XyskdvZ.jpg

W tamtym tygodniu starszy pan nie wyhamował i przykleił się do zderzaka... ale jeszcze z 2 takie sytuacje i może zdecyduję się polakierować obydwa :D
U18M8rF.jpg

Wleciały nowe wycieraczki Valeo Silencio Xtrm, miały być Firsty ale nie miały zaślepki przedłużającej wizualnie ramię :)
Q8q0hMN.jpg
B4Mj0Aj.jpg

A w sobotę... mały zonk... głośny wystrzał, lekki dymek i tryb econ na klimatroniku
dgcTqH5.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=4_fSA-BDXio

Wywaliło wąż klimatyzacji, który był zakuwany w tamtym roku w lipcu podczas wymiany rozrządu...
2z0X00c.jpg
gJcHtMi.jpg

Wczoraj Audi odebrane z serwisu klimatyzacji, a ja lżejszy o 1410,- :D
Wąż był źle zakuty choć do jego wystrzału przyczyniła się jeszcze zniszczona już chłodnica/skraplacz klimatyzacji.

Co zostało zrobione:
- nowy skraplacz/chłodnica
- nowy osuszacz
- nowy filtr węglowy
- zakucie węża klimatyzacji
- sprawdzenie szczelności
- nabicie układu
- odgrzybienie parownika

Za 2 tygodnie ponowne sprawdzenie szczelności - darmowe.
Mam nadzieje, że będzie już ok. Fajnie, że mają wszystko na miejscu i nie trzeba długo czekać.
Części proponowali z górnej półki (holenderskiej produkcji) i na takie się zgodziłem żeby już się z tym nie bawić etapami tylko zrobić raz, a dobrze.

dR4Ksdr.jpg
beFAg8C.jpg

Teraz priorytetem jest ogarnięcie kierownicy, którą wyczyściłem szarym mydłem, bo była brudna mówili :cool:
Nie wiem tylko co w tym przypadku lepiej zrobić, polakierować czy obszyć...
aXw3NUV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wali,to wszystko naraz![emoji47]
Swoja droga patrzac po zdjeciach,to kraweznik bardziej oberwal niz felgi![emoji14]
A jesli chodzi o kobiety i kola,to jest naprawde jakies nieporozumienie.
Nie dalej jak godzine temu zadzwonila do mnie zona,ze wje*ala sie w dziure i zalatwila przednia opone od strony kierowcy![emoji21] Opony nowki sztuki kupione 22.05.2016,a dzis mamy 25.05.2017,wiec przetrwaly w komplecie raptem rok i 3 dni![emoji19] Kara musi byc: od dzis przez nastepny miesiac jedyne,czym bedzie jezdzila,to rower i komunikacja miejska.[emoji23]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź dobrego tapicera i zostaw kierownicę do obszycia. Z doświadczenia - zanim na kogoś się zdecydujesz, zobacz portfolio i przykładowe prace, które ma teraz w warsztacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie zaciski Ci wyszly. Czym malowales? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RobsonSNC napisał:

Jak sie wali,to wszystko naraz!emoji47.png
Swoja droga patrzac po zdjeciach,to kraweznik bardziej oberwal niz felgi!emoji14.png
 

Krawężnik nie raz już dostał :P fakt, faktem, że jest trochę wysunięty w lekkim zakręcie ale mnie się jakoś udaje go omijać :D

4 godziny temu, uosiek napisał:

Znajdź dobrego tapicera i zostaw kierownicę do obszycia. Z doświadczenia - zanim na kogoś się zdecydujesz, zobacz portfolio i przykładowe prace, które ma teraz w warsztacie!

Mam już wybranego tapicera z polecenia znajomego detailera :) Spróbujemy ją polakierować.

9 minut temu, OficeR napisał:

Ladnie zaciski Ci wyszly. Czym malowales? ;)

Polecam, bo szybko schnie i jest w lekkim połysku. Myślałem, że długo schnie, a to po prostu połysk był :D

pol_pl_Akrylowy-lakier-do-zaciskow-i-beb

Edytowane przez chudy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ktorej czesci Lodzi jestes? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobotę byłem na sprawdzeniu klimatyzacji po grubym serwisie:

Af7oueZ.jpg


A w zeszły wtorek zdemontowałem kierownicę i dałem do renowacji w 'bycast'.
Szczerze to też bardziej podobała mi się wyślizgana czarna :D szkoda tylko, że była tak wytarta

Z7l8Rz6.jpg
7CpYRzy.jpg
dTKmYl8.jpg
410zFXj.jpg


Tak to wyszło:
dtWBJBK.jpg
lE38Gwq.jpg
4Mt6geA.jpg
KePKaUe.jpg


Przy okazji dłubania przy kierownicy poszukałem drugiej taśmy AirBag, która w cieplejsze dni trochę hałasowała podczas obrotu kierownicą.
Ciężko było znaleźć używkę 14pin (grzanie + multi) w normalnej cenie ale się udało :)
Niestety nie wyeliminowało to w 100% dźwięku, który słyszę ale dziś Patryk uświadomił mnie, że jestem przewrażliwiony :D
a wymiana na pewno nie zaszkodziła, bo stara taśma nie wyglądała już za dobrze i do tego kręciła się bez końca w obie strony, a nie 2,5 obrotu na stonę.

tak wyglądała stara
BfyrhuA.jpg

a tak nowa/uzywana
rsD0RXz.jpg


Z rzeczy, które od dawna planowałem wymienić była taśma/guma bagażnika... Szukałem używki, nie znalazłem.
Nówka w ASO ok 200PLN lecz po dokładniejszym zapoznaniu się z tematem naprawa wyniosła 200 bez dwóch zer :D
f6flsYX.jpg
Jz1JdBv.jpg
lfhluYo.jpg


A dziś auto dostało nowy olej Motul X-clean 5W30 wraz ze śrubą spustową, filtr oleju, paliwa i powietrza Knecht oraz nowe przednie klocki hamulcowe Ferodo Premier FDB1629
Przebieg 241 547km
poIOzTz.jpg


Muszę jeszcze wymienić wkład lewej tylnej lampy, bo po myciu auta lub deszczu często zaczął pokazywać się błąd spalonej żarówki, choć wszystkie świecą.
Na wkładzie lampy widać jakiś lekko nalot, a wtyczki i przewody są ok.
flAutpv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na małą aktualizację.

~ Opłacone OC na kolejny rok, tym razem w Link4 wyszło najtaniej 783zł, poprzednio w Proama 951zł.

~ Wymienione zaczepy rolety bagażnika, które były po jakimś tuningu izolacją i czasem zdarzało się rolecie zwinąć podczas jazdy.
Koszt kompletu w ASO 61zł - 8E986366194H, wymiana banalnie prosta.

dfWrfOr.jpg
P9DeTpr.jpg
Lh8N8Ww.jpg
uC4GkwO.jpg

~ Reklamacja kierownicy w 'bycast' po 3 tygodniowym użytkowaniu - prawdopodobnie została niedokładnie odtłuszczona.
Szkoda, bo fajnie już się dotarła i nie była taka szorstka jak na początku ale ważne, że reklamacja uznana i renowacja została zrobiona ponownie.

N38VkhU.jpgUJN4eZs.jpg

I takie tam :)
O2oErad.jpg
DIdZo0L.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mały aktual.

A4 zaliczyło pierwszy wakacyjny wyjazd.
Generalnie to auto jest chyba stworzone do jazdy autostradą, jedzie się o wiele przyjemniej i bardziej komfortowo w porównaniu do A3 1.8t na przelocie :P
Głównie jazda na 6 biegu do Gdańska przy prędkościach 140-150, 2 wypadkach i korkiem przed bramką spalanie na fisie wyszło równe 6L/100km i jechaliśmy 4h.
W drodze powrotnej przy prędkościach 150-160, 0 wypadków i korków spalanie wyszło 6,8L/100km i czas jazdy 2h,40min do Łodzi :P
Wszystkie bagaże 3 osób zmieściły się spokojnie w bagażniku i nawet można było roletę rozwinąć.

Gdańsk

YjZ1R39.jpg


Sopot

FwmRNas.jpg


Na działeczce

XprmngH.jpg


Przeprawa promowa: Świbno-Mikoszewo

XRBPoYr.jpg
H3Zleus.jpg
WAUUuhM.jpg
gDmKkP3.jpg


i taki wakacyjny mod :D

wpVVEB4.jpg


A po wakacjach pewnego ranka przestała mi grzać kierownica.
Wyszła ciekawostka, bo zawsze grzala razem z fotelem kierowcy, a wtedy w cale.
Na vagu pokazywało zwarcie do plusa w grzaniu kierownicy.

998812acc3d3befeae09a1739fe43531.jpg


Pierwsze co to zajrzałam pod poduche airbag żeby sprawdzić wtyczki i przewody lecz wszystko wyglądało ok.
Kilka osób z forum pisało, że pewnie padło grzanie w kierownicy czyt. mata.
Sprawdziłem więc oporowosc i była ok.
Nie wpinajac przewodu od grzania w taśmę airbag błąd i tak się pokazuje po włączeniu grzania fotela.
Zrzuciłem kierownice, sprawdziłem oporowosc 2 pinow od grzania kierownicy w taśmie airbag i jest ok.

b1d178357732c97d15342b948fb13b10.jpg


Podejrzany był moduł, który wyglądał na lekko przypalony.

edb46e882653bfaf419b8f3e2ac5d68f.jpg


Moduł kupiony od kolegi JawoR36.
Wymiana modułu z kodowaniem ABS i ESP trwała niecałą godzinę dzięki fajnemu instruktarzowi na forum ;)

KWdtWEs.jpg
THtmQOQ.jpg
08JRRQ7.jpg
mWWamkj.jpg


Kierownica znów elegancko grzeje, brakowało tego przez kilka zimnych poranków, a zima za pasem ;)

https://www.youtube.com/watch?v=MN-aUUjtofA


Jedynie po montażu i kodowaniu przestały składać się lusterka z pilota i domykać szyby...
Szyby udało się zaprogramować otwierając i zamykając wszystkie po kolei z panelu w drzwiach kierowcy.
Natomiast lusterka prawdopodobnie nie składają się przez moduły składanych lusterek od kolegi Kkam, które mogły się rozkodować lub kodowanie nie współgra z obecnym modułem kierownicy.
Podobnież taką sytuację miał też poprzedni właściciel po montażu grzanej kierownicy i moduły wymagały nowego kodowania.
Będę musiał z kimś podmienić w celu sprawdzenia, jeżeli to nie wypali to będzie trzeba je wysłać do ponownego kodowania.

Stary moduł wyglądał z zewnątrz na spalony choć po jego rozebraniu wychodzi, że jedynie z zewnątrz obudowa jest przypalona, może pochodził z jakiegoś auta po pożarowego.
Na płytce też widać jakieś okopcone miejsca ale nie znam się na tym i już nic z tym raczej nie zdziałam :)

lAROTb2.jpg
cj9WPRv.jpg
TTdgkkm.jpg
8NehIKy.jpg


Kilka ostatnich fotek audi w letnim wydaniu:

0y9K3ju.jpg
DERNMhd.jpg
3WN7BVk.jpg
aFWXoyt.jpg
mHrp24T.jpg
XuL7zah.jpg


Przyszedl czas na zmianę kół na zimowe, letnie umyte i wiszą sobie na nowy stojaku z Juli :P
Stojak mogę polecić, ma kółeczka lecz musiałem dorobić 'pierścienie centrujące' by koła nie jeździły na plastikowych podkładkach.

xE2Inb1.jpg
bROLk8G.jpg
vKbXtBG.jpg
y6WVl6v.jpg
vQ9Gq3x.jpg


Z ciekawości zmierzyłem bieżnik po sezonie letnim (10kkm), jak dla mnie wynik bardzo dobry :)
Opony również mogę polecić, cichutkie i świetne na mokre jak i suche nawierzchnie.

fHR8mEm.jpg


Co jakiś czas pojawiał mi się błąd poduszki powietrznej kierowcy...
Poprzedni właściciel polecił wtedy demontaż poduszki i poruszanie oraz ponowne ułożenie wiązki.
Nie powiem, bo pomagało na jakiś czas lecz było to dość irytujące, a nie lubię jak coś mi się świeci na liczniku.
Wiązka od początku mi się nie podobała, bo była zaizolowana i grubsza w jednym miejscu.

AawR5c1.jpg


Kupiłem więc na forum drugą używaną wiązke w stanie idealnym, bez dodatkowych izolacji itd.
Jednak nie okazała się idealna gdy dostarczył ją kurier, sprzedający zapomniał wspomnieć o fakcie uszkodzonej wtyczki taśmy airbag.

UokZigf.jpg
lxWWQCA.jpg
kzZHgP2.jpg


Lecz mi zależało na sprawnych przewodach wtyczki poduszki więc przełożyłem je do swojej wtyczki tasmy i póki co działa.
Mam nadzieję, że błędy już nie powrócą.
Dodatkowo w pakiecie kupiłem wiązkę multifunkcji i również wymieniłem w niej tylko jeden przewód, który był uszkodzony, a w mojej kilka było już pozaginanych.

galcBft.jpg


Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził co kryje się poc grubą warstwą izolacji i tu zaskoczenie... Lutowanie tego to minuta.. :P

eyosJ9Q.jpg
UYR2A9Z.jpg
Di7fSWI.jpg


W najbliższych planach mam wymianę kilku elementów dźwigni zmiany biegów lecz nie jest to takie hop-siup ze względu na blokadę skrzyni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla starego znajomego z A3 klubu [emoji14] kojarzysz ? xoslox ?

Fajnego masz tego Avancika, temat przyjemny, będę śledził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2017 o 23:02, kamil-vag napisał:

Pozdro dla starego znajomego z A3 klubu emoji14.png kojarzysz ? xoslox ?

Fajnego masz tego Avancika, temat przyjemny, będę śledził ;)

coś tam kojarzę, widzę poszliśmy w tym samym kierunku po przesiadce z A3 8L :)

nie wiem jak Ciebie, ale mnie korci zmiana na A3 8P 2.0t lub 3,2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Piękne autko.

Profi podejście do tematu.

Wszystko robione z atencją do detali,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat, fajnie sie czyta. Widac, ze maszyna trafila w dobre rece ;) Oby tak dalej! Bezawaryjnosci!

Jak te zarowki h11 w halogeny? Nie wywala Ci bledu spalonej zarowki? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, muunv napisał:

Jak te zarowki h11 w halogeny? Nie wywala Ci bledu spalonej zarowki? :mysli:

Są to dokładnie te żarówki z ogłoszenia: http://smdlider.eu/sklep/zarowki-einparts-h11-50-premium-xenon-efekt-2szt/

Nie ma żadnych błędów, barwa jest o dziwo zimna czego nigdy nie spodziewałem się po zwykłych żarówkach.

 

Dzięki za miłe komentarze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...