Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zakup i Rabat na części z ASO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by brać od was to wystawicie FVAT ? Pytanie do m1chal

Opublikowano

Jak by brać od was to wystawicie FVAT ? Pytanie do m1chal

jak trzeba to oczywiscie ze tak

Opublikowano

jeżeli nie zależy Ci na czasie to spróbuj zamówić z niemieckiego ASO przez getem.pl - czeka się 2 tygodnie ale różnice w cenach są zauważalne i trochę można zaoszczędzić

Co do getem.pl - radzę przeczytać dobrze regulamin. Okaże się, że zamówionego/zakupionego towaru nie można zwrócić.

Rabat 10% w ASO można mieć bez problemu, ale też coś pamiętam o opcji na fakturę.

Wystarczy zapytac po zlozeniu zamowienia, czy dostane rabat? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

20% to jest bodajże max, tyle wiem od znajomego, którego brat pracuje w jednym z większych ASO Audi/Porsche w kraju.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam,

Potrzebuję napinacz zmiennych faz rozrządu... Zamienniki to chinole... zostaje Vaico i Autlog... któryś polecicie czy możne ktoś ma dostęp do jakiś zniżek...? Nr 078109087c

A4 B6 2.4 V6 BDV...

 

Opublikowano
19 godzin temu, turzol napisał:

Kolego... znasz kogoś kto to montował...? tzn dokładnie taki niby oryginalny napinacz? Jak to się sprawuje ponieważ 500pln za oryginał który w serwisie kosztuje 2tys więcej? Obawiam się, że to może być nieoryginalna część... :(

Opublikowano
Dnia 24.02.2017 o 08:40, krzysztof-kosior1 napisał:

Kolego... znasz kogoś kto to montował...? tzn dokładnie taki niby oryginalny napinacz? Jak to się sprawuje ponieważ 500pln za oryginał który w serwisie kosztuje 2tys więcej? Obawiam się, że to może być nieoryginalna część... :(

Za cenę tego napinacza z ASO kupisz i wymienisz dwa razy silnik BDV w swoim aucie. :grin:

Opublikowano

Przy zamawianiu części oryginalnych polecam kontakt z kolegą m1chal.

Załatwił mi poduszkę silnika ori za cenę znacznie niższą niż na Getem czy też ASO.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 11.10.2016 o 23:23, m1chal napisał:

ja pracuje w aso na częsciach ,wiec cos tam tez mogę miec ;)

Dziękuję za szybką i sprawną obsługę super komunikację oraz dobre ceny :hi:

Opublikowano

@m1chal - również dzięki za szybką wysyłkę, super ceny i świetny kontakt. Panowie mamy prawdziwy skarb na forum !

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dzięki koledzy! :)

Opublikowano

Michał masz jakiś inny kontakt do Ciebie oprócz forum ? GG, WhatsApp, itp ?

Opublikowano

Najlepiej pisac na pw :) staram sie szybko odpisywac odkad zainstalowalem sobie taptalka [emoji14]

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ktoś coś jeszcze? :D

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 11/10/2016 o 23:23, m1chal napisał:

ja pracuje w aso na częsciach ,wiec cos tam tez mogę miec ;)

Po kolejnych zakupach, mogę z czystym sumieniem polecić m1chal-a. Świetny kontakt, części jak najbardziej oryginalne, a ceny ze stosownymi zniżkami. Będę wracał po kolejne zakupy. :)

Edytowane przez zdrzenicki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam juz dostep do katalogu z rabatami z domu, wiec sprawniej powinno mi iść odpisywanie i ogolnie ogarnianie Was :)

 

Opublikowano

To spoczko :)

Można brać u Ciebie na firmę ? i F-VAT ?

Opublikowano
To spoczko [emoji4]
Można brać u Ciebie na firmę ? i F-VAT ?
Tak :)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sam zamawiałem już nieraz u kolegi i ceny z wysyłką ma bardzo dobre, także zdecydowanie polecam :thumbup:

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.