Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iOS - wszystko na temat Jabłka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To słabo, ja dane mam bez limitu a wifi nie mam. Dziwi mnie troska Apple o moje dane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To nie troska o Twoje dane a o Twoją baterie ;)


Jeśli masz Jailbreak to możesz zainstalować 3G Unrestriction i możesz aktualizować wszystko przez sieć 3G lub LTE :)

Edytowane przez XV 1900

Opublikowano
  • Autor

Poleci ktos wytrzymale, nie wyslizgujace sie, w mire cienkie etui do 6? :)

Edytowane przez dakine0007

Opublikowano

Niestety Apple w wielu kwestiach nadal uważa, że wie lepiej. Ja obecnie mam do wykorzystania 48 GB pakietu internetowego, a nie mogę włączyć HD w YouTube korzystając z LTE...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

I stało się niemożliwe... po trzech tygodniach obcowania z 6S Plus iOS mnie uwiódł ;) Z racji niedomagań sprzętowych 6S nastąpiła szybka przesiadka na 7 Plus 256GB :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z racji nie domagan w 6S? :D A czego Ci tam brakowalo? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Z racji nie domagan w 6S? :D A czego Ci tam brakowalo? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przeszkadzał mi kiepski aparat (szczególnie w porównaniu do SGS7), dodatkowym plusem dla mnie jest wodoszczelność w 7.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany sory za banalne pytania ale od kilku dni mam styczność z iOS w iphone 7. Powiedzcie mi czy można moderować jakos menu te podręczne które wyjeżdza z dołu? Chciałbym tam sobie wrzucić włączanie i wyłączanie danych sieci komórkowej?

Opublikowano
  • Autor

Tez bym tak chcial :D

Nie da sie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Z racji nie domagan w 6S? :D A czego Ci tam brakowalo? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przeszkadzał mi kiepski aparat (szczególnie w porównaniu do SGS7), dodatkowym plusem dla mnie jest wodoszczelność w 7.

Kuba Klawiter udowodnił, że owa wodoszczelność do tylko puste słowo. iP7 zdechł :)

Opublikowano

7 jest wodoszczelny? Poprzednio miałem sgs5 i pływał aż milo[emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie jest. Jest odporny na zamoczenie (chwilowe) - pływanie go zabije ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Lepsze okreslenie to - odporny na zachlapanie. Np krople deszczu :kox: :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie jest. Jest odporny na zamoczenie (chwilowe) - pływanie go zabije ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wprawdzie piszą że jest odporny na zachlapania Ale IP 67 do czegoś zobowiązuje...

iPhone 7 i iPhone 7 Plus są odporne na wodę, zachlapania oraz pył. Zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IP67 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień odporności na wodę, zachlapania oraz pył nie jest stały i może się obniżyć w efekcie normalnego zużycia. Nie należy ładować mokrego iPhone'a; podręcznik użytkownika zawiera instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania urządzenia. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez ciecze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Z racji nie domagan w 6S? :D A czego Ci tam brakowalo? :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przeszkadzał mi kiepski aparat (szczególnie w porównaniu do SGS7), dodatkowym plusem dla mnie jest wodoszczelność w 7.

Kuba Klawiter udowodnił, że owa wodoszczelność do tylko puste słowo. iP7 zdechł :)

Nie pływam z telefonem i nie robię nim zdjęć pod wodą. Najważniejsze jest to, że bez obaw można z niego korzystać w trakcie deszczu. Aparat w stosunku do 6S Plus dużo lepszy, jednak do SGS7 jeszcze mu daleko.

Opublikowano
  • Autor

Ja swojego w czasie deszczu jakoś specjalnie nie chowam. Jak ktoś dzwoni czy napisze sms, to normalnie sie kontaktuje bez obawy o "zawilgocenie". Np teraz w zime, gdy prószy śnieg przecieram zamoczony LCD i tyle. Wodoszczelność przydalaby sie na basenach itp. W tamtym roku byłem w na basenach w Bukowinie, akuart było sporo osób z Szajsungami. Normalnie ich używali pod woda itp. Troche im tego zazdrościłem, nie ukrywam. Ale wątpie zeby 7 można było tak potraktować, tak więc troche bez sens przesiadać sie tylko z tego względu z niższych modeli (6/6s).

Opublikowano

Panowie potrzebuje jakis sprawnie dzialajacy tel. Iphone 5s sie nada?

Opublikowano

Nada się.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuje jakis sprawnie dzialajacy tel. Iphone 5s sie nada?

Chodzi plynnie i sprawnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.