Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iOS - wszystko na temat Jabłka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mi nie dziala. Pobieram ale wywala mnie z tej apki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
8 godzin temu, muunv napisał:

Ma ktoś sprawdzony kalkulator spalania ON na ios? :mysli:

Fuel Monitor :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki ;) Hugo zawsze pomoze :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam fuel tracker jest nawet PL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie czy też macie problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS po aktualizacji? Oczywiście konfigurację robiłem jak zwykle po aktualizacji ale coś nie działa. iP 8

Opublikowano

Ja siedzę na 10.3.3 Wiec nie pomogę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Panowie czy też macie problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS po aktualizacji? Oczywiście konfigurację robiłem jak zwykle po aktualizacji ale coś nie działa. iP 8


Mi smiga normalnie. Moze wyl i wl tel? Jesli to ich blad, to obstawiam, ze zaraz wyjdzie poprawka :facepalm: Ew mozesz wyszukac operatora recznie. Moze pomoze...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, mam iPhone Se i przy pobieraniu jakiejkolwiek aplikacji z app store muszę podać numer karty debetowej, naciskałem pomiń, to nie chciała mi się aplikacja zainstalować, jak to można obejść ?

Opublikowano
  • Autor

Pokaz screen’y jakich apek i co wyskakuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
45 minut temu, muunv napisał:

Pokaz screen’y jakich apek i co wyskakuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wpisuję "Yanosik" w app store, daje dalej, instaluj i pokazuje mi, żebym wpisał hasło do konta, wpisuję - przechodzi dalej żeby podać adres, kod pocztowy, nr karty debetowej, naciskam pomiń i w tym momencie Yanosik nie instaluje się. Nie mam tel przy sobie ale myślę, że to co napisałem to będziesz wiedział o co chodzi ?

Opublikowano
Wpisuję "Yanosik" w app store, daje dalej, instaluj i pokazuje mi, żebym wpisał hasło do konta, wpisuję - przechodzi dalej żeby podać adres, kod pocztowy, nr karty debetowej, naciskam pomiń i w tym momencie Yanosik nie instaluje się. Nie mam tel przy sobie ale myślę, że to co napisałem to będziesz wiedział o co chodzi [emoji16]
Jest na necie poradnik jak pominąć ten krok .

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pominąć można było wcześniej, teraz musisz wpisać dane włącznie z numerem karty. Następnie wchodzisz w icloud i wywalasz kartę by jej nie było. Męczyłem się ostatnio z tym u kumpla, też byłem święcie przekonany, że da się to pominąć jak to miało miejsce kiedyś.

Opublikowano
13 godzin temu, Malinioo93 napisał:

Pominąć można było wcześniej, teraz musisz wpisać dane włącznie z numerem karty. Następnie wchodzisz w icloud i wywalasz kartę by jej nie było. Męczyłem się ostatnio z tym u kumpla, też byłem święcie przekonany, że da się to pominąć jak to miało miejsce kiedyś.

Jakoś mi się udało, że nie musiałem podawać numeru karty. Ale chwilę mi zeszło ?

Opublikowano

Pany, da radę w miejscu mikrofonu na klawiaturze Iphone Se wstawić kropkę i przecinek ?

Opublikowano
  • Autor

Nie da sie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
8 minut temu, muunv napisał:

Nie da sie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szkoda, pisać bez przecinków to tak o :/

Opublikowano
Nie da sie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

9db9a32029a75fab69ae564f4a309792.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Spróbuję, jak zadziała to dam plusika :)

Opublikowano
Spróbuję, jak zadziała to dam plusika [emoji4]

Co ma nie działać. Piszę tak od dobrych kilku lat.

Nawet palca nie odrywam od ekranu.

Sama wygoda, i szybkość. Spacja robi się sama, przecinek kiedy chcę a kropka to dwuklik.

Duże litery zawsze po kropce.

Trudne słowa literuję, reszta swype.

Przynajmniej odpowiedzi wyglądają poprawnie.

Warto spróbować.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 minutę temu, GreGoriO napisał:


Co ma nie działać. Piszę tak od dobrych kilku lat.
Nawet palca nie odrywam od ekranu.
Sama wygoda, i szybkość. Spacja robi się sama, przecinek kiedy chcę a kropka to dwuklik.
Trudne słowa literuję, reszta swype.
Warto spróbować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wpisuję keyborad swype i pokazuje mi się Swiftkey. :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.