Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze Xenonów - Problem


greego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.8t BFB. I mam mały problem ze spryskiwaczami xenonów w tym samochodzie.

Zaraz po kupnie spryskiwacze nawet się nie wysuwały, okazało się, że walnięta była pompka. Szybka wymiana pompki rozwiązała problem, spryski zaczęły się wysuwać. Następnie problemem były stare spryski które były tak zakamienione, że masakra. Wymiana sprysków i.....

Spryski wysuwają się i tyle. Nic nie sika, pompka pracuje ale ani grama płynu nie leci na lampy. Problem ustaję gdy złapie prawy sprysk ( ten od pasażera ) trzymając go jak ktoś naciska to zaczyna sikać idealnie, ale na prawy już ledwo ledwo. Jak tylko puszczę spryski się wysuwają ale nic nie sika :(

Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś zapewne pompkę podróbkę.

One nie dają tyle ciśnienia co potrzeba.

Kup ori i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic odesle do sprzedajacego i napisze ze se moze popompowac swoja stara ta pompka i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mój mechanik wstawił odpowiednik mojej pompki, ale ten nie dawał odpowiedniego ciśnienia i spryskiwacze nie wysuwały się nawet. Szukaj oryginału do swojego samochodu i z jakąś tam gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie przetestowałem 4 różne zamienniki pompek z allegro i z każdym był jakiś problem. Jak chcesz mieć spokój to załóż ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo kup ori uzywke pompke na allegro i bedzie smigac koszt ok 50 zl. Ja kupiłem 2 zamiennik topran i cos niby angielskiej produkcji i to samo wysuwały się a nie pryskały. Choć to dziwne bo kupione auto z Niemiec sam sprowadzalem od Niemca i wsadzona byla wlasnie pompka topran i chodzilo wszystko - wniosek kupiony Topran w Polsce i zamiennik w Niemczech tej samej firmy nie dzialają tak samo.

Jesli nie chcesz wydawać kasy sprawdź ewentualnie bo w tych zamiennikach sa zamienione bieguny, podepnij na krótko a potem zamien plus i zobaczysz, że pompka będzie dawała większe ciśnienie.

Ja kupiłem ori używke i spokój śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...