Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2013r CDNC 2.0 TFSI multitronic 330ps,416nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mody mechaniczne wykonane w EcuProject Wrocław:

Turbo k04

Wydajniejszy intercooler

DP 3' bez kata

Skrzynia 8 biegów, Multitronik CVT VL381- jako jedyni w PL, EcuProject zmodyfikowali oprogramowanie przesuwając seryjny limiter zmiany biegów z 5500 rpm na 6500 RPM, oraz został przyspieszony czas zmiany biegów

Narazie 330ps i 416nm :-) na seryjnym wydechu który jest bardzo restrykcyjny.Moment ograniczony ze względu na skrzynie biegów.

487e32ada49d752fmed.jpg

Radość z jazdy bezcenna :-)

Opublikowano

w ośce starczy, dobrze jest :)

Opublikowano

Skrzynia to wytrzyma?

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Plaski wykres gornego momentu i to jest najpiekniejsze :)

Oska nie odjedzie?..... Przydaloby sie Q

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

IMHO powinna dać rade, kolega miał starszy egzemplarz i prawie 500 niuta. Ponoć następnemu właścicielowi padła :P

Opublikowano
  • Autor

Plaski wykres gornego momentu i to jest najpiekniejsze :)

Oska nie odjedzie?..... Przydaloby sie Q

Filmik z przyśpieszenia, głowy nie urywa jak moje poprzednie s3 370ps ale odpycha sie przyjemnie i płynnie :kox:

Z trakcją nie ma najmniejszych problemów. Opony toyo proxes t1 sport 235/40/19

Edytowane przez Ponior

Opublikowano

Niski przebieg. Nice :)

Opublikowano

no jak na 330 koni to nie powala, ale styka w 100%

Opublikowano
  • Autor

no jak na 330 koni to nie powala, ale styka w 100%

No niestety jest tylko 415nm, a to moment pcha wskazówki gorę. ja jestem zadowolony, autko jest mega elastyczne i przyjemne w użytkowaniu .

Opublikowano

mnie tylko to spalanie leczy :P ile Ci wychodzi przy normalnej eksploatacji ?

Opublikowano
  • Autor

mnie tylko to spalanie leczy :P ile Ci wychodzi przy normalnej eksploatacji ?

7,5-8 litrów. W trasie przy 120 to nawet 6,5 litra wychodzi. Oczywiście jazda w trybie D tylko. :kox:

Opublikowano

To tragedii nie ma ?. Myślałem że to więcej żłopie. Moje 1.8T opitoli 10 i nie chce mniej. No ale Q. Z 9-tki to bym się cieszył. Chociaż ostatnio zauważyłem, że im dynamiczniej jeżdżę to pali mniej.

Opublikowano

Słychać jakąś różnice w dźwięku, po zmontowaniu DP 3' bez kata?

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że to więcej żłopie

2.0 tfsi w quattro będzie palić mniej od 1.8t w quattro. Troche poprawili w tym temacie.


Słychać jakąś różnice w dźwięku, po zmontowaniu DP 3' bez kata?

Niewiele, wydech jest w planach.

Opublikowano

6,5L to pewnie z Gubalowki do Zakopca;) Tą konfiguracja napędu ciężko jest uzyskać 8,5L. 2.0 na postoju potrzebuje 0,8L:)

Opublikowano
  • Autor

6,5L to pewnie z Gubalowki do Zakopca;) Tą konfiguracja napędu ciężko jest uzyskać 8,5L. 2.0 na postoju potrzebuje 0,8L:)

Oczywiście mówimy o najmniejszym spalaniu, przy normalnej eksploatacji auta średnio wyjdzie 9-10l

Opublikowano

No i fajnie wyszło, szkoda trochę z tym wydechem... Zobaczymy jak tam wyjdzie hybryda z Twojego turbo :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobrze jest !! dzialasz cos z hybryda czy zostaje co jest w osce ?

Opublikowano
  • Autor

Turbiny k04 nie ruszam. W planach dolot i wydech, pewnie dojdzie troche ps. Więcej w ośce nie ma sensu i tak opony idą w oczach

Opublikowano

Turbiny k04 nie ruszam. W planach dolot i wydech, pewnie dojdzie troche ps. Więcej w ośce nie ma sensu i tak opony idą w oczach

Kto bedzie robil dolot ? czy zamawiasz jakis dedykowany ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.