Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomysł na DRL - Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kupilem dokladnie te same zarowki ale narazie nie mam czasu na testy :(

Opublikowano
  • Autor

Panowie tak popatrzyłem na te żarówki na Aliexpres co podlinkowaliście i na fotach świeci to doskonale. Albo chwyt marketingowy albo coś nie tak zainstalowane :)

Opublikowano

http://allegro.pl/zarowka-3157-p27-7w-led-w21-5w-dwukolorowa-diodowa-i5719200621.html

są takie żarówki na allegro :hi:

tylko ból jest taki że te wszystkie dwukolory do odpowiedniki 21/5w. czyli tego białego zawsze będzie mało. Chyba że by zmodyfikować żarówkę

Edytowane przez sasza

Opublikowano

Pytanie czy ta żarówka . Z linku.

Ma automat gaszący białą gdy miga kuerunek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Przerabialem kilka oswietlen w amerykancach i zazwyczaj mialy, tylko fakt zakladalem drozsze zarowki. Trzeba dopytax sprzedajacego. Najbardziej pasowala by zarowka ledowa 21/21w. 5w bedzie malo na dzienne nawet jak diody beda super hiper jasne

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie i jak tam, ktoś coś ? komuś coś się udało zmontować ?

Opublikowano

Może zastosowałeś za mocny opornik? I wpływa on na zmniejszenie napięcia podawane go na żarówkę ?

Przecież to nie taka dioda-dioda z elektronicznego, po drodze nie ma żadnego opornika. W środku zapewne siedzi regulator stało prądowy o cym zresztą wspomina producent. Jutro przetestuję to dla napięć 10,5/12/14,4 V - chcociaż chyba już to robiłem i p... :eusathink:

Panowie tak popatrzyłem na te żarówki na Aliexpres co podlinkowaliście i na fotach świeci to doskonale. Albo chwyt marketingowy albo coś nie tak zainstalowane

No tak, nigdzie przecież nie są podane parametry wykonywanych zdjęć

Żarówka 3157 P27/7w LED W21/5w dwukolorowa diodowa (5719200621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

są takie żarówki na allegro

tylko ból jest taki że te wszystkie dwukolory do odpowiedniki 21/5w. czyli tego białego zawsze będzie mało. Chyba że by zmodyfikować żarówkę

Ale "odpowiednik 21/5W" to raczej tylko oznaczenie typu bazowej żarówki, Wydaje mi się, że ani pomarańcz nie ma 21W ani biały nie zbliża się do 5W. W porównaniu takich żarówek powinno pomóc wam zestawienie z tej strony: http://www.saving-star.com/pl/smd-led-comparison/ tutaj są struktury 3528 - słabiej już chyba się nie da

Ja niestety jeszcze też nic nie dłubnąłem ale mam nadzieje, że w tym tygodniu poprowadzę instalację i jak dalej będzie lipa to będę modził żarówki które mam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

20hz i jak Ci poszła dłubaninka, o ile Ci w ogóle poszła ;) ?


UPDATE:

Podrzucam link, jest ziomek na FB, grupa B6 Elite który to ogarnął.

http://ultraleds.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-led-w-kierunkowskazach-zarowka-led-py21w-bau15s-p21w-ba15s-w21w.html

Opublikowano

Nr oprawki zarowki kierunkow 8E0 953 053A

Lepiej jest przerobic juz istniejaca

Opublikowano

Jest Jedno ALE....

oprawki jakie są w naszych żarówkach to oprawki ze stykami, żarówka ma fizyczne połączenie z kablami dopiero kiedy jest włożona na swoje miejsce.

żeby podłączyć tę nową lEDową żarówkę trzeba ingerować w instalację elektryczną.

Jest to niewielki problem ale jednak jest. Ważne by o tym pamiętać.

Co nie znaczy że mi się nie podoba....sam bowiem myślę o podłączeniu tego.

Opublikowano
  • Autor

Wstawiłbym wam filmik ale nie ma jak bo to bezpośrednio na FB jest wrzucone, nie przez YT.
Ale z tego co widziałem daje bardzo mocno. Nagrywał w garażu, teraz ma wrzucić nagrane w dzień.

Opublikowano

Jeśli filmik jest publiczny to nie trzeba mieć konta żeby zobaczyć.

Dawaj linka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Filmik jest w prywatnej grupie także wątpię żebyś mógł go odtworzyć. Ale łap link:

https://www.facebook.com/hydroaquatic/videos/1303721169703095/

Powiem Wam ze fajnie to wygląda i z chęcią bym to założył u siebie bo żółta poświata świateł długich na 30% mocy mnie dobija... :facepalm: Ciekaw jestem ile te ledy z kierunków wytrzymają, czy nie przepalą się po miesiącu.

Edycja:

Sprawdzicie czy Wam działa filmik pod tym linkiem:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1320101744731704&id=100001956731331

;) Fajnie to swieci, chyba po zimie się zdecyduje i założę bo przy takich temperaturach średnio mam ochotę na grzebanie przy samochodzie. Gdybym miał chociaż garaż ocieplony...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaman

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Właśnie założyłem do swojej audi

Tu możecie zobaczyć jak świeci w samochodzie

Jak ktoś będzie chętny to będę miał parę zestawów info na pw

 

Edytowane przez gregjag

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Posiadam w swojej B6 moduł drl i zauwazyłem że lewe światło (żarówka drogowych) względem prawej świeci wyżej.Tak powinno byc? Na światłach mijania jest równa linnia  L/P strona

Opublikowano

Światło mijania a drogowe to dwie różne żarówki.
Masz pewnie zmieniane lampy, czyli ktoś dotykał wnetrze, i później nie dokładnie ustawił.
Bo trochę zabawy z tym jest.
Jest nawet wątek o tym, jak ustawić wzgledem światem mijania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mam dokładnie tak samo, lewe światło na drl świeci wyżej. Można to jakoś szybko ustawić? 

Opublikowano
17 godzin temu, GreGoriO napisał:

Światło mijania a drogowe to dwie różne żarówki.
Masz pewnie zmieniane lampy, czyli ktoś dotykał wnetrze, i później nie dokładnie ustawił.
Bo trochę zabawy z tym jest.
Jest nawet wątek o tym, jak ustawić wzgledem światem mijania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mógłbyś pomóc i podrzucić ten konkretny temat? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, jako twórca tematu pochwalę się :decayed:, dziś dojechał do mnie zestaw od gregjag:hi:, zmontowałem, spiąłem i jest bajka :wink: wygląda super, działa i pracuje, a co najważniejsze - były obawy że to nie świeci. Nie nie nie, Panowie, potwierdzam, świeci i to całkiem nieźle. :wink:
Nie mam niestety oryginalnych DRL więc moduł nie wyłącza mi się przy zapaleniu świateł mijania, ale kierunki przełączają się OK. Niestety, trzeba było ciąć trochę instalacji, ale trudne w podpięciu nie jest, każdy może ogarnąć.
Znalazłem też pod maską zasilanie +12v które podnosi się po zapłonie więc nie musiałem ciągnąć okablowania do wnętrza.:banan:

Fotka dla zainteresowanych efektem:

54935408224127746889.jpg

Edytowane przez Ralen

Opublikowano

Dlaczego nie wyłącza przy odpaleniu świateł. Jakie tam masz zasilanie. Powinien być kabel do automatu DRL.

Masz schemat podlaczen? Rzuć zdjeciem

 

Zakup w ultraleds?

Święci to bardzo ładnie!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.