Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ty rzeźbisz? :decayed:

Opublikowano

co ty rzeźbisz? :decayed:

moze klime w koncu zalozy :decayed:

Opublikowano

co ty rzeźbisz? :decayed:

pewnie karbony ładuje do środka :mysli:

...a teraz czekamy na info od plastucha :wink4:

Opublikowano

a moze tunel z polifta zaklada+carbonexy :wink4::kox:

Opublikowano
  • Autor

Klima raczej zawita ale w swoim czasie, i najlepiej z poliftowym tunelem póki co zima w krótce i narazie nie ma sensu :) A z braku zajęcia robie przeróbke dekorów te czorne mi się znudzily czas ożywic troche to wnętrze :wink4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 10:35_________________________________________________Poza tym wymieniłem sobe tapicerke na fotelu kierowcy i naprawilem grzenie dupska :naughty:

Opublikowano

to jaki kolor teraz bedziesz miał dekorów?? :)

w prognozie pogody postraszyli że zima bedzie długa i sroga to mowisz że grzanie trzeba było naprawić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zdzieram okleine szczotkuje ale dodatkowo to pomaluje w kolor ale to już się pochwale efektem końcowym :tongue4:

Huzio00 jak tam Recaros-y :kox: bo coś cicho tam u Ciebie??

Opublikowano

bo ja to skromy jestm :decayed:

a RECAROSY zajebiasze są :kox:

Opublikowano

w środę w nich zasiąde :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No witka wreszcie dekory skończyłem troch mi z tym zeszło bo nie bardzo miałem czas.

Na zdjęciach wygląda to jak czyste alu a w rzeszywistości jest to taka satyna słabe mam kalkulator i dlatego taka jakośc:

7c4814d99306b11a.jpg

f3905e8a5772fe40.jpg

I przy okacji ogarnołem sE nową skrzynke na stożek:

042bf0b601f2cd45.jpg

a837b4243630eacb.jpg

Lekka prowizorka ale zdecydowanie lepsza niż poprzednia :tongue4: Jakos nie mam zdolności blacharskich :decayed:

Opublikowano

Wolałbym w jakiś kolor te listwy :)

Opublikowano
  • Autor

Wolałbym w jakiś kolor te listwy :)

Tylko w jaki :naughty:

Opublikowano

W kolor Burberry :naughty:

Opublikowano

w sraczkoburaczkowy fiolet z domieszka rozowej swinki.

Opublikowano

w sraczkoburaczkowy fiolet z domieszka rozowej swinki.

:thumbup:

Opublikowano
  • Autor

W kolor Burberry :naughty:

A jaki to :mysli: jestem tylko facetem i rozróżniam tylko łady i brzydki :kwasny:

w sraczkoburaczkowy fiolet z domieszka rozowej swinki.

fiolet uuuu będzie pasował do damskich majtek :naughty:

Opublikowano

W kolor Burberry :naughty:

A jaki to :mysli: jestem tylko facetem i rozróżniam tylko łady i brzydki :kwasny:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W kolor Burberry :naughty:

A jaki to :mysli: jestem tylko facetem i rozróżniam tylko łady i brzydki :kwasny:

To taki "kolor" jaki ma tu gościu na dekorach ;)

851glti.jpg

To ten wzorek:

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=burberry%20pattern&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

Opublikowano
  • Autor

W kolor Burberry :naughty:

A jaki to :mysli: jestem tylko facetem i rozróżniam tylko łady i brzydki :kwasny:

To taki "kolor" jaki ma tu gościu na dekorach ;)

851glti.jpg

To ten wzorek:

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=burberry%20pattern&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

A ten te są Kosa do tego podsufitka i słupki cos pięknego ale gdzie dostac taki materiał :co:

Opublikowano

Niezły kolorek wnętrza!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.