Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

ale ori to tylko od tt do seryina u Krychy nie wyrabiała dlugo

ogólnie tak narazie przeglądam allegro i poprostu jedyny sensowny egzemplarz jaki znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kurfa co sie nie sluchasz? :) u mnie smigal rok i dawal rade a teraz dalej daje w bicie. Krycha ma 1,5 bara a nie nedzne 0,9 :P Jak to DV to tylko nowy ori bo na lepsze w twoim aucie szkoda kasy bo nic nie dadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kurfa co sie nie sluchasz? :) u mnie smigal rok i dawal rade a teraz dalej daje w bicie. Krycha ma 1,5 bara a nie nedzne 0,9 :P Jak to DV to tylko nowy ori bo na lepsze w twoim aucie szkoda kasy bo nic nie dadza.

Ja nie dojebe forge a 560PLN aż tak jebinięty nie jestem :decayed: to przerost formy nad treścią w takiego typu aucie jak moje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ori to tylko od tt do seryjna u Krychy nie wyrabiała dlugo

nie ma zadnej różnicy w DV , czy jest od TT225KM czy od AEB sa TAKIE SAME

kiedyś była różnica , teraz robią identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710N ja mam Nosb ma i działają dobrze. Plastuch ja Ci wspominałem o N75, że trochę nie ogarnia, a nie DV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch chcesz ori DV ???? mam akurat wyciągniętą z parówy :good:

Jak upewnie sie że to DV to chce :) Dziś przepałowałem zdrowo suke i chodziła jak zegarek sam juz nie wiem co jest grane :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 20:16_________________________________________________

710N ja mam Nosb ma i działają dobrze. Plastuch ja Ci wspominałem o N75, że trochę nie ogarnia, a nie DV :)

A racje racja mój błąd :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch chcesz ori DV ???? mam akurat wyciągniętą z parówy :good:

Jak upewnie sie że to DV to chce :)

oka , to leży i czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito będe wiedział powiedzmy w sobote skocze do Nosba tam u niego jest chłopaczyna z 1.8t wyciągniemy od niego sprawdzeimy czy to napewno DV i dam znać :good:

Jakie pieniądze za DV Cię interesują?? Może być na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pieniądze za DV Cię interesują?? Może być na PW :)

poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskalito cena zarąbista :wink4: ale chyba jej nie wezmę bo moja jest sprawna. Prawdopodobnie pada N75 czasem działa dobrze i mam 0,9bara a czasem jest tak że z tego 0,9bara po 4,5tyśka spada mi na 0,7 lub faluje między tymi wartościami, więc na 100% DV jest dobrr. Gdyby DV było uwalone to nie było by takich anomalii. Pozatym DV nie był by tak słyszalny a mój głośno strzela. Pozostało mi jeszcze powalczyć :decayed:

A teraz mam pytanie TIP-a pogoniłeś?? Z chęcią odkupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pada N75

N75 również posiadam w swoich zbiorach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tip poszedł na pniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pada N75

N75 również posiadam w swoich zbiorach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tip poszedł na pniu :kox:

Dobra to tak sprawdze auto na VAG-u i ewentualnie podmienie zawory od kolegi i wtedy poczarujemy :good:

Jeszcze jedno kto obszył Ci kiere moja nadaje sie już do poprawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak sprawdze auto na VAG-u i ewentualnie podmienie zawory od kolegi i wtedy poczarujemy :good:

:good:

Jeszcze jedno kto obszył Ci kiere moja nadaje sie już do poprawek :)

mistrz patelni zwany Raggaman-em a własciewie jego Szanowna mamusia , ale nie szukaj jej w spisie , nie ma u nas konta , musisz kontaktowac sie z tym ogrem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...