Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

ze 30km na plus :polew:

Nie chodzi o większą moc :tongue4: Chce żeby nie było mniej niż miałem w AEB :decayed:

Trzeba się rozwijać nie cofać :wink4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 13:50_________________________________________________DP wyspawane, jak na homade (moje drentfe ręce) i kosz jakieś 80zł myśle że jest nieźle

Teraz jeszcze czeka na mnie TIP

bb35d985ebcbef39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo stary aleś opślumał.. we no szlifierkę i kamienia i zjedź ten spaw na równo i zobaczysz przy okazji czy dobrze pospawałeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch dzisiaj u Nosba widzieliśmy dwie b5 które skończyły żywot a tam jeszcze Twoja stała :gwizdanie:

ps ależ masz fajną glebę z tyłu lewo palucha wepchałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zrobie z tym pożadek :wink4: Bardziej mnie martwi fakt czy to będzie pasic, niby konty zachowane bo robione według wzoru Nosb-a auto stoi teraz w Dan-Nosb-garage-cycles i nie było do czego przymierzyć :gwizdanie:

ps ależ masz fajną glebę z tyłu lewo palucha wepchałem

Marcinek zobaczysz co sie będzie działo jak zregeneruje amory na tyle :) Narazie jeszcze jest wysoko bo przycieram na chopkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z czego masz wydech z esy??

Wydech w moim to seria na 2 zwykłych końcówkach takich jak w 1.6 czy 1.8 :) teraz tylko DP zamiast kata będzie :wink4:

A ragga-papo W Lipcu jesteś w kraju?? Kierwe 3eba mi obszyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ragga-papo W Lipcu jesteś w kraju?? Kierwe 3eba mi opszyć :wink4:

Do listopada jestem także śmiało się kontakcić :good:

Spoko zrobie z tym pożadek :wink4: Bardziej mnie martwi fakt czy to będzie pasic, niby konty zachowane bo robione według wzoru Nosb-a auto stoi teraz w Dan-Nosb-garage-cycles i nie było do czego przymierzyć :gwizdanie:

Flansze kupiłeś czy robiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flansze zostały wyciente z jakiegoś danieloewgo kata w zasadzie za darmo bo jak rozbierzemy moje auto wycinamy z mojego kata i on je zabiera :decayed:

Napewno będe sie kotaktował z Tobą ale co miesią wychodzą mi jakies nowe niespodzianki i tak się z tą wysyłka do Ciebie odwleka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak będziesz miał moce to dzwoń/pisz :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jednooki bandyta wrócił do mnie wczoraj po prawie 1,5 miesięcznej smierci klinicznej.

Auto traciło ciśnienie oleju i u NosDanGarage przeszło jakis tam przeróbki (nowe panewy, uszczelka pod głowice i dekiel, czyszczenie smoka, głowica od ADR+wałki+napinacz+łńcuszek nowy rozrząd) generalnie powiedzmy że jakis tam remont i odpukać od wczoraj jeździ dość żwawo (może to dla tego że ostatnio dupsko wozilem 1.6 i mi się wydaje).

Przy okazji tego wszystkiego wycięty został kat i zamiast niego jest DP pozostało powalczyć z nieszczelnościa w dolocie bo troszke gdzieś traci wezme się za to w sobote.

Niżej dzisiejsze foto, dodam że połamały się uchwyty przy leflektorze i pojechał do klejenia

6886fc1375c44e80.jpg

Dla wygody mojego dupska wpadły nowe stołki + kanapa tył i do kompletu boczki tak że wszystko sie ładnie prezentuje więcej fot bedzie jak wyczyszcze poskładam wętrze

27c7ceea7c850134.jpg

ragga kierownice podrzuci Nosb jak będze zawoził swoje graty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim remoncie to tylko bezawaryjnej jazdy życzycz pozostaje taką gablotą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaj mu te kiere czym prędzej bo potrzebuje jego starej :polew::decayed:

Musicie poczekac, aż picza Nosb przyjedzie do mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po gałkę jedzie? :naughty::polew:

Taa... nie opłaca się wysyłac jej listem poleconym bo Astrą wyjdzie taniej :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem se dodać foty kierownicy bo dziś odebrałem ale widze że sie temat rozwinął pod moją nie obecnośc :decayed:

Nie pamientam kiedy tu zagladałem ostatnio :)

To nic mam jeszcze nowe amory i sprężyny na tył :

b2ee62a6a1d46a12.jpg

Jeden stary tylny amor się wylał więc kupilismy z Nos-bem komplet FK ja wziołem tył on przód.

Generalnie wyglada jak nówka i wreszcie jest sztywno :wink4:

Co do kierki to Ragga jesteś mistrzem :notworthy: Jutro to zmontuje dzis sobie tylko popatrze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobita mnie w potrzebie zostawiła :thumbdown:

:bag:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________

Siema nowy gadżet wpadnie na dniach do auta ktorym jeżedze po wsi :polew:

Bardzo customowy FMIC wyrezany z dwóch seryjnych IC i kawałka rurki. Co prawda wygląda jak wyglada ale jest szczelnie i napewno wydajność wzrośnie :) Teraz czeka mnie żmudne wpasowanie go w zderzak i zrobic orurowanie :)

0e66619c8bcaf670.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego u nas na forum jeszcze nie było :kox: , moze wzrosnie popyt na seryjne coolery, jak cos mam rdzeń :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...