Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem aż Twoje oko stwierdzi że się nadaje Iwer :) A ja jakoś na siłe sie nie chciałem pchać ze swoim kondomem :decayed: Ale teraz to co innego hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawiaj sie nam tam z ta pascią :polew::wink4:

Powiediał co wiedział :) Kup sE lepiej zimówki bo puki taka pogoda to ja to Twoje 2.7 objade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie miałeś ori? buuuuuuuu :)

Też się dziwie że nie było :)

fajnie fajnie ja u siebie tez zakladalem, a plastiki cale? nic nie popekalo bo one lubia pekac przy sciaganiu :decayed:

No moje przy zejmowaniu popękały :kwasny: Ale te lampki kupiłem w komplecie z plastikami więc spoko :decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 20:44_________________________________________________Nowe kapcie:

fc39098f6e469c5c.jpg

Chciałem 17" ale trafiły się 18" to brałem :decayed: 3eba sie za gwintem powoli jakimś rozglądać teraz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyc, dopiero mówił ze nie ma kasy i jak coś złapie to przyczai się na jakieś felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyc, dopiero mówił ze nie ma kasy i jak coś złapie to przyczai się na jakieś felgi :decayed:

Dobra dobra już nie mówie kto się do 19" przymierza a żalił się że w firmie bida :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłe dla oka kółka :good:

Pompkę kupiłeś? :polew: a tak na poważnie to supersporty czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłe dla oka kółka :good:

Pompkę kupiłeś? :polew: a tak na poważnie to supersporty czy co?

No z naklejki to wynika że supersporty :decayed:

ta "sprezarke" to tez do swojej fury zapodales?? +20do mocy i +40 do lasnu?? :polew: :polew: a tak na serio to jak zalozysz to sie pochwal jak siedzi :kox:

No raz że auto nie wygląda to już wogóle nie jedzie, więc sE sprężare nożną dokupiłem bo jak mi qniów braknie to sobie nogą większe doładowanie podpąpuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozysz ten balast na kola juz wogole nie bezie czym jechac... Krystain ty gejlordzie sie etraz odezwales "pucuj sie" SAM SIE KUR#$A PUCUJ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...