Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć witam ? ja jestem dokładnie z Bučiny także po blisku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem z Ostrowa Wielkopolskiego. Od niecałego tygodnia jestem posiadam A4 B6 2.4 V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na dniach zakupilem mój drugi samochód po golfie 3, jakim jest audi a4 b5. Jestem zielony we wszystkim więc napewno będę zadawał dużo pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Audi ;) a dokładniej A4 B8 1.8 r.2012 Lift

przesiadka z Mazdy, a wiec i forum pora zmienić, mam nadzieje ze wybrałem najlepsze hehe :)

pozdrawiam Wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ! Nazywam się Hubert i jestem z Łodzi , chciał bym na początku pokazać wam swoją A4 B5 Avant z 1998 roku z silnikiem 1.6 AHL , Zakupiłem ją za 5.100 zł z tego co ustaliłem z karty pojazdu w kraju jestem 3 właścicielem , autko jest w kraju od 2005 roku . Zakupiłem je z przebiegiem 310 tys km z groszami , autem zrobiłem już 3.400 km Autko kupiłem je jako auto do jazdy na codzień , na uczelnie , do pracy , szukałem Kombiaka z prostym silnikiem z sekwencją , z hakiem i takie znalazłem z ładnymi felgami , z climatronikiem , el szybami lusterkami i tempomatem . Skórzane fotele dołożyłem samemu ,wraz z boczkami drzwi , panel środkowy wymieniłem na ten bez wizytownika . Z technicznych spraw :
- Wymiana kompletnego zestawu rozrządu SKF
- Wymiana paska wielorowkowego (alternator-wisko-koło pasowe w. korbowego -pompa wspom )
- świece NGK
- przewody WN
- filtr oleju, powietrza
- Olej w silniku
Napomknę tylko ,że to jest moje 3 autko , posiadam 2 Polonezy plusy w kolekcji , 3 wueski , SHL M11 . sam wykonuje wszystkie naprawy . Pokaże kilka zdjęć , wiadomo nie jest to audi w stanie kolekcjonerskim , ale myślę że przy moim wkładzie pracy uda mi się poprawić jeszcze wiele spraw . Wrażenia ? jak najlepsze , więcej nie będę pisał wszyscy wiemy jaka jest b piątka ;-)
Ciesze się , że dołączyłem do tego forum , na pewno wiele się od was nauczę a może i ja będę mógł jakoś pomóc , Serdecznie Pozdrawiam ! ;-)
Ps . podpowiedzcie mi jak tu wrzucić jakieś zdjęcia ? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan: Fajna kolekcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...