Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam @Galetto

Też mi ogarniał immo.

Opublikowano

Taki licznik rb4 idzie ogarnąć zwykłym KKL-em, jak chcesz więcej info, dawaj na PW. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Frond Side napisał:

Wysyłkowo możesz ogarnąć immo np u @Galetto

Pisałem z nim i chciał się podjąć ale teraz brak kontaktu.

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Taki licznik rb4 idzie ogarnąć zwykłym KKL-em, jak chcesz więcej info, dawaj na PW. 

Mój ori rb4 a nowy rb8. Więc trzeba szpeca żeby to ogarnąć. 

Opublikowano
Godzinę temu, Grzyb01 napisał:

Mój ori rb4 a nowy rb8. Więc trzeba szpeca żeby to ogarnąć. 

Immo off,inaczej nie da się .

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, pila24 napisał:

Immo off,inaczej nie da się .

Niby się da.

Opublikowano

Przechodziłem to samo, licznik z B7 RB8.

Nie da się inaczej, musisz immo off, wtedy kopiuje Ci licznik i wszystko działa P&P

Dla mnie wadą było złe pokazywanie spalania no i nie działał czujnik temperatury na zegarach z B7.

Jak chcesz kontaktu do Karola to pisz na fb, to jego strona: 

https://www.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kamil-vag napisał:

Przechodziłem to samo, licznik z B7 RB8.

Nie da się inaczej, musisz immo off, wtedy kopiuje Ci licznik i wszystko działa P&P

Dla mnie wadą było złe pokazywanie spalania no i nie działał czujnik temperatury na zegarach z B7.

Jak chcesz kontaktu do Karola to pisz na fb, to jego strona: 

https://www.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin

Dzięki Kamil. Karol odpisał. Jutro wysyłam zegary.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki koledze @Galetto mam już przypisany licznik. Obyło się bez immo off.

20200312_192823_copy_1008x756.jpg

Coś trzeba jeszcze zmienić ??

20200312_193616_copy_1008x756.jpg

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie pisalem

Wpadly alumki od rs-ki

20200726_142217.jpg

Czarne emblematy

20200812_061204.jpg

20200812_144743.jpg

20200812_145556.jpg

Dokladka od cupry

20200828_113952.jpg

Dokladka tyl z b7

20200901_184614.jpg

Przyszedl czas na ogarniecie blotnika

20200814_153333.jpg

I jakies pierdy

Nowy N75

20200901_185015.jpg

Przy okazji wyszla mala nieszczelnosc 

20200901_185844.jpg

Plywajace kierunki boczne 

Wsteczny led

20201115_202832.jpg

20200828_113952.jpg

Edytowane przez Grzyb01

Opublikowano

Skąd kolego brałeś emblematy czarne? ?

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Skąd kolego brałeś emblematy czarne? ?

Z alledrogo.

Opublikowano

nie ma się co oszukiwać skąd na allegro się pojawiły, prosto z chińskiego kontenera :whistling: rada ode mnie, psiknij je sobie klarem może trochę pomoże, bo za rok ich już nie będzie. Od słońca/chemii spłowieją, przerabiałem. Chociaż ja miałem trochę większy na froncie na inne mocowanie... Co było metalowe zardzewiało, co było czarne zrobiło się bure :P 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W chwili wolnego czasu zrobiłem sobie nowe blaszki pod heble 320mm.

Przed 

IMG_20210202_093932.jpg

Po 

IMG_20210203_150748.jpg

Koszt śmieszny

Ma ktoś nr blaszek na tył?

Okleiłem sufit bo już całkiem opadł

20201224_105908.jpg

20201224_114937.jpg

20201224_145957.jpg

Edytowane przez Grzyb01
dodatkowe info

Opublikowano

Pokaż więcej fot auta, na których widać tył z dokładką z b7. B)

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mały prezent.

20210209_153254.jpg

Zrobiło się kolorowo

20210209_155342.jpg

Kolejny krok to kamera cofania i aktualna mapa do navi. 

Edytowane przez Grzyb01

Opublikowano

Niezły rozmach B)

Opublikowano

Kierownica B7 (dyskusyjna pozostaje kwestia poduszki powietrznej) oraz RNS-E mocno odmładza środek B6. :hi:

Opublikowano
10 minut temu, george napisał:

Kierownica B7 (dyskusyjna pozostaje kwestia poduszki powietrznej)

Wystrzeli normalnie,poduszka 2 nabojowa ma fabrycznie zmostkowane oba ładunki. Drugi ładunek ma za zadanie podtrzymać nabicie poduchy by głowa kierowcy po odbiciu  od zagłówka uderzyła znów w jeszcze napompowaną poduchę.

Opublikowano
29 minut temu, pila24 napisał:

Wystrzeli normalnie,poduszka 2 nabojowa ma fabrycznie zmostkowane oba ładunki. Drugi ładunek ma za zadanie podtrzymać nabicie poduchy by głowa kierowcy po odbiciu  od zagłówka uderzyła znów w jeszcze napompowaną poduchę.

 :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, R4xx napisał:

Niezły rozmach B)

Powoli do przodu. 

 

13 godzin temu, george napisał:

Kierownica B7 (dyskusyjna pozostaje kwestia poduszki powietrznej) oraz RNS-E mocno odmładza środek B6. :hi:

Nie testowałem ale kiedys trafiłem na temat i ktoś sprawdzał ze wypali.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.