Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktoś korzystał z produktów Liqui Moly ?


kojot90

Rekomendowane odpowiedzi

Hej nie wiem czy trafiłem w dobry dział, więc z góry przepraszam.

Ale chciałem się dowiedzieć, czy ktoś korzystał z tych produktów w Audi ? Jakieś opinie recenzje byłyby mile widziane ?

https://www.facebook.com/liquimolypolska/?hc_ref=ADS&fref=nf&ft[tn]=kC&ft[qid]=6332398524489081135&ft[mf_story_key]=1593932741507160369&ft[ei]=AI%4058f2a42df5ac5d3d8b7cec073fcdf8e5&ft[fbfeed_location]=1&ft[insertion_position]=1&ft[ordinal_position]=2%3A1&__md__=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam. Mam teraz u siebie olej LM przed tym był motul i silnik pracował głośniej ( nie tylko ja to zauważyłem) Płukanka lm pewnie też coś wyciągła. Od czasu do czasu leje też dodatek do paliwa tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych firm pod względem dystrybucji olejów i dodatków ;) A co dokładnie chcesz użyć ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie dopisałem, ale chodzi mi o to, że widziałem na necie film jak przy pomocy tego produktu płukali chyba silnik czy coś przy pomocy jakiejś maszyny i czyściło to zawory, wtryski silnik itp, dzięki czemu przywracało utracone Konie Mechaniczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam olej LM a jeżeli chodzi o plukanie silnika zamiast kupować środek do czyszczenia dolewka mała ilość zwykłej ropy do oleju następnie odpalam, gasze i spuszczam olej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak kupisz plukanie to powąchaj i zobaczysz że też czuć ropką.

Zwykły chwyt marketingowy ;-)

Bardzo dobrze czyści olej wrzecionowy, nie wiem czy słyszeliście ale niestety drogi:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płukanka ma identyczny zapach jak płyn stosowany do myjki przemysłowej.

Nie rozpuszcza silikonów, jest obojętny dla uszczelek, za to dobrze czysci ze smarów, osadów i nagaru :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m


też czuć ropką.

Wydaje mi się że te 40 zł to nie aż tak duży pieniądz i lepiej kupić produkt dedykowany to tego typu operacji. Na pewno ma w składzie też coś co zwykła ropka nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płukanka na pewno ma dodane jakieś dodatki, uszlachetniacze.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam LM Diesel Spulung. Skutecznie czyści końcówki wtryskiwaczy. Sprawdzone na trzech autach, korekcje przez cały czas idealne.

Płukanka jak najbardziej, zwłaszcza po kupnie auta. Wyciąga wszelkie gluty i syfy.

Oleje Diesel Synthoil 5w40, Synthoil High Tech 5w40, 4100 Top Tec 5w40. Bardzo dobra jakość i wzorowa kultura pracy silnika, jedyna wada to cena. Przez cały okres użytkowania, żadnych problemów z układem olejowym, turbiną bądź hałasowaniem czegokolwiek w silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą TopTec 4100 jest jeszcze to, że traci swoje właściwości po 8k km.

Tak samo jak valvoline synpower 5w40? u mnie zawsze przy przejechaniu 7tys. zaczyna go spijać... nie dużo ale jednak

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dopiero teraz testuję ten olej. Na LM przy ok. 10000 km zaczął strasznie głośno silnik pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jak to u mnie jest.

Ostatnio kupiłem ten olej w sklepie, niby zamawiany z intercarsu i spija mi go praktycznie od samej wymiany, więc na pewno nie jest ori.

Trzeba zamówić płukanke i oliwe od dzika... przynajmniej wiadomo że na pewno będzie ori :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienialem ostatnio olej bez płukanki na liqu moly 4200 5w30 kupowany w Niemczech bo tu mieszkam takze raczej nie podróba ;) przelatalem ponad tysiąc km i stan jest taki jak był chodz jeśli chodzi o wyciszenie silnika to nie zauważyłem różnicy wielkiej w porównaniu do poprzedniego oleju .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam mieszane odczucia bo z jednej strony na forach jest chwalony, z drugiej po zmianie na syntetyk LM z Motula- silnik pracuje głośniej, przynajmniej takie mam wrażenie. Stosowałem natomiast ich środki do płukania silnika i nic złego się nie działo, więc akurat to na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...