Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to dobre klocki hamulcowe ?


Raffii

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie co do klockow hamulcowych typu tomex lub sanko czy warto je zakupic sa niedrogie kosztuja ok. 50zl czy moze mi ktos pomoc w wyborze klockow tanich a dobrych do ok 60zl :mysli: z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle dobrych klocków nie kupisz :no:

Zainwestuj w ATE :good: i nie żałuj kaski bo to ma bardzo duuuuże znaczenie jeśli chodzi o Twoje bezpieczeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej Textara bałbym się schodzić. ATE wydaje mi się być rozsądnym wyborem, około 20-30 zł drożej jak Textar. Pytanie tylko czy mowa o przodzie, czy tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie co do klockow hamulcowych typu tomex lub sanko czy warto je zakupic sa niedrogie kosztuja ok. 50zl czy moze mi ktos pomoc w wyborze klockow tanich a dobrych do ok 60zl :mysli: z gory dziekuje za pomoc

Jeżeli zależy Ci na kosztach to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup Ferrodo FSL775, kosztują około 85PLN.

Jeżeli masz tarcze hamulcowe w dobrym stanie to nie polecam kupowania tańszych produktów.

Mieszanka z której jest robiona okładzina jest bardzo twarda, klocki starczą na dłużej, ale tarcza nie nadaje się do użytku.

Jeżeli masz tarcze na wykończeniu, to możesz założyć coś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam na TRW i wszysto jest sii... nie piszcza, nie scieraja sie szybko i dobrze hamuja moje 170KM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam na TRW i wszysto jest sii... nie piszcza, nie scieraja sie szybko i dobrze hamuja moje 170KM :good:

TRW najtańsze do ARM`a to koszt 120PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ferodo Premium - 200 zeta chyba kosztują.

Teraz założyłem ATE (za 150) i żałuję ... nie są złe, ale okazało się, że miałem założone Ferodo (w poprzednim somochodzie też takie miałem) i różnica jest odczuwalna, szczególnie podczas częstego i mocnego hamowania w mieście - ATE się szybciej męczą i droga się wydłuża.

Polecam dorzucić parę groszy - komfort psychiczny jest o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ferodo Premium - 200 zeta chyba kosztują.

Teraz założyłem ATE (za 150) i żałuję ... nie są złe, ale okazało się, że miałem założone Ferodo (w poprzednim somochodzie też takie miałem) i różnica jest odczuwalna, szczególnie podczas częstego i mocnego hamowania w mieście - ATE się szybciej męczą i droga się wydłuża.

Polecam dorzucić parę groszy - komfort psychiczny jest o wiele lepszy.

Myslę, ze komfort psychiczny a także fizyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...