Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

a jak sprawdzałeś olej po 10k że piszesz że nie wytrzymywał?

Motul nie jest w pełni syntetykiem - gdyż ponieważ?

Pytam bo do Mitsu daje teraz 20W60 - jako że wszem i wobec twierdzenie padają że to jest najlepsze co może być dla wyżyłowanych japończyków ;-)

Nie ma oleju full syntetycznego spełniającego normy VW 505.01 i 507.00 ( z tego co wiem prócz Amsoil'a ) :wink4:

Motul jest olejem HC ( oczywiście mówię o olejach spełniających normy oleju do PD ) , to , że pisze na nim 100% syntetyk to ściema

Jeżeli piszesz o oleju Motul 300V 20W60 to jak najbardziej jest to olej pełno syntetyczny na estrach

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak sprawdzałeś olej po 10k że piszesz że nie wytrzymywał?

Na forum Octavi jest obszerny temat o olejach i tam właśnie ktoś wysyłał próbkę oleju po 10tkm do jakiegoś badania i stwierdzono że olej już niema żadnych właściwości jakie miał w dniu zalania... Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja postanowiłem zmienić na coś lepszego ;)

Resztę wyjaśnił Ci Robert :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no motul nawet radzi wymieniać swoje oleje co 10tys więc coś w tym jest, ja tak robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no motul nawet radzi wymieniać swoje oleje co 10tys więc coś w tym jest, ja tak robie

5-6razy w roku olej zmieniać :mysli: to nie dla mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no motul nawet radzi wymieniać swoje oleje co 10tys więc coś w tym jest, ja tak robie

5-6razy w roku olej zmieniać :mysli: to nie dla mnie :gwizdanie:

jakbyś robił 10k/rok to nie byłoby problemu :gwizdanie: :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no motul nawet radzi wymieniać swoje oleje co 10tys więc coś w tym jest, ja tak robie

5-6razy w roku olej zmieniać :mysli: to nie dla mnie :gwizdanie:

jakbyś robił 10k/rok to nie byłoby problemu :gwizdanie: :wink4::)

Hammer bo Ty za dużo po prostu jeździsz albo masz za mało aut :gwizdanie:

możesz dokupić sobie za 3-4furki i problem z głowy.. w każdym wymienisz olej raz w roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo niech się przesiądzie na PKS :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

zawsze to trochę kosztów mniej ,a jako klubowicz może by dostał kwartalny w cenie miesięcznego :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo niech się przesiądzie na PKS :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

zawsze to trochę kosztów mniej ,a jako klubowicz może by dostał kwartalny w cenie miesięcznego :decayed: :decayed: :decayed:

Zawsze można porzyczyć od kumpla jak auto u mechanika stoi :decayed:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 21:06_________________________________________________Nowe mapki 2012 :naughty:

sam26421280x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś udogodnienia w nowych mapkach? Dużo uaktualnień? A co do oliwy to lać co się komu podoba, najważniejsze żeby nie był podrabiany. Wymiana co 10k km i tak jest znośna. W moim drugim aucie producent zaleca co 6k km a nieraz trzeba częściej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś udogodnienia w nowych mapkach? Dużo uaktualnień? A co do oliwy to lać co się komu podoba, najważniejsze żeby nie był podrabiany. Wymiana co 10k km i tak jest znośna. W moim drugim aucie producent zaleca co 6k km a nieraz trzeba częściej :polew:

Nie da się nie zauważyć zmian ;)

Żeby się zimą nie nudziło :naughty:

sam26501280x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to foto :naughty: w garażu też mam sporą kolekcję tego dziadostwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Octavi jest obszerny temat o olejach i tam właśnie ktoś wysyłał próbkę oleju po 10tkm do jakiegoś badania i stwierdzono że olej już niema żadnych właściwości jakie miał w dniu zalania... Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja postanowiłem zmienić na coś lepszego ;)

moze ten ktos przelatal 10000km non stop z butem w podlodze, a silnik mial juz za***iście zasyfiony po jakims castrolu... to i olej sie poddał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zonka mowi mi ze mam wiecek kosmetykow od niej :naughty:Gorzej niz baba :D

004xkl.jpg

o żesz :shocked:

to garaż WRC czy jakieś foto z neta ściągniete :tongue4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były wymieniane oba kolektory ssące po 51kkm na gwarancji - poprzedni właściciel jeździł na castrolu LL :thumbdown: jak tylko kupiłem zalewam Motul Specyfic 507.00 i zero problemów z klapami :good: miałem w miedzyczasie epizod z motul xclean+ 507.00 ale po 8kkm wróciłem do Specyfika, pomimo że spełnia normę 507 to dpf zacząl przybierać cząstek stałych i sporadycznie odzywały sie napinacze :thumbdown: widać to nie jest olej do audi. Podobno w bmw spisuje się dobrze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...