Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Właśnie Valeo miałem przed zakupem obecncych BOSCHow, i nie byłem zadowolony. Nie wiem jak u Was, ale zajebi... szybko się zużyły.

Opublikowano

Z tym szybkim zużyciem może masz rację bo mi też szybko padły , teraz mam oryginalne i jest ok .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Właśnie Valeo miałem przed zakupem obecncych BOSCHow, i nie byłem zadowolony. Nie wiem jak u Was, ale zajebi... szybko się zużyły.

Potwierdzam, Bosch 2 lata, Valeo 3 miesiące :facepalm:

Opublikowano

Piękna czwóreczkaa! :)
z ciekawosci jaki koszt swiecacych dekorów?

Szerokosci! :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi: thefast że się podoba.


z ciekawosci jaki koszt swiecacych dekorów?

pisz PW do Kaju :)

12.10.2016r.

Dzisiaj założone koła zimowe:

Vmi6MY4.jpg

Opony to Nokian WR D4 215/55/16. Kupione nówki w zeszłym sezonie, teraz będą drugi sezon na aucie.

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Witajcie!

Też niestety potwierdzam Valeo po 3 miesiącach do niczego....

Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok, z nowości:

OkPJYSb.jpg

- Oświetlenie rejestracji LED

- Oświetlenie wnętrza LED (czekam na odpowiedź od bidzio kiedy znajdzie czas i wpada z miejsca!)

- MCE z końcówką N

- Spryski mgiełkowe grzane

- Przyciski konsoli pod PDC w chromie

!!!!

- Zderzak przód S-Line pod PDC już się właśnie pomalował - z dokładką CUPRA oklejoną carbonem :naughty:

- W domu u rodziców leżą też soczewki z B8 lift

- W drodze gałka z B8 S-line

Teraz wszystko składać do kupy... :decayed::grin:


Dziś (24.10.2016r.) czarnulka oddana do lakiernika:

1. Poprawienie rantu nadkola:

3NsNbFA.jpg

2. Poprawienie tylnego lewego błotnika - ktoś uprzejmy na parkingu zawadził wózkiem ... :

fo0u3OC.jpg

W tym miejscu chcę zaznaczyć, że podczas zakupu auta wiedziałem że jest jakaś mała ingerencja blacharska, miejsce które ona obejmuje (+/-) zaznaczone na foto:

KsIlA3V.jpg

+ BONUSY zderzaka:

1. Sm4lPFB.jpg

2. mFNiSvP.jpg

Pozdro :hi:

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano
  • Autor

25.10.2016r:

- Poprawki lakiernicze skończone.

- Zderzak pod PDC S-line przód na miejscu, wraz z dokładką CUPRA w carbonie:

1. fol5ww9.jpg

2. 77zOSkB.jpg

Opublikowano

Witaj,

Kawał dobrej roboty!

PS. pomaluj chrom "łyżwy" w lampach w czerń i wywal pomarańczowy kierunek.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Swietna robota. Jaki koszt oklejenia dokladki? To jest grill s line czy s4?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Swietna robota. Jaki koszt oklejenia dokladki? To jest grill s line czy s4?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Grill S-line, taki jak Twój, dokładka 160zl

Zajebałem się, myślałem że pytasz o koszt dokładki ............... :)

Opublikowano

Swietna robota. Jaki koszt oklejenia dokladki? To jest grill s line czy s4?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Grill S-line, taki jak Twój, dokładka 160zl

Zajebałem się, myślałem że pytasz o koszt dokładki ............... :)

Jakos inaczej wyglada ten grill :D Dokladka to wiem ile, bo mam :P:kox: Tylko u mnie carbon to pasuje jak biale skarpetki do czarnego garnituru :facepalm:

Opublikowano

No widzę własnie że już masz ją u siebie, Ty Karol za dużo nie kombinuj, jak chcesz zmienić przód i żeby to dobrze wyglądało to albo zrób go na czarno albo pakuj RS lub S4

Opublikowano
  • Autor

Witaj,
Kawał dobrej roboty!
PS. pomaluj chrom "łyżwy" w lampach w czerń i wywal pomarańczowy kierunek.

Dzięki! :hi: Lamp na razie nie ruszam, bo kto wie, może kiedyś BIX się będzie skręcał... :naughty:


Swietna robota. Jaki koszt oklejenia dokladki? To jest grill s line czy s4?

Podziękował. Okładka doklejana w http://artgrafcars.pl/- koszt ok. 200zł.

W tej samej firmie oklejałem też chromy wokół szyb - profi robota, polecam wszem i wobec.

Opublikowano

Super sprawa to oklejanie chromów wokół szyb, mega alternatywa dla bawienia się w ściąganie tego fizycznie i zakładanie czarnych.........

Opublikowano
  • Autor

30.10.2016r:

- Wnętrze LED + Ambiente by bidzio1

mzdHlbQ.jpg

cNx5E2P.jpg

3b72ISY.jpg

iAsPB3P.jpg

SktjN2K.jpg

Foty robione kalkulatorem, sorry! :decayed:

Opublikowano

Ciekawe mody i wszystko na + :thumbup1: Tylko nie pisz proszę że coś oklejasz w carbon, bo że coś ma wzór a'la carbon to jeszcze sporo brakuje żeby to chociaż przypominało włókno węglowe.

Opublikowano

Dzik jest dobry :D Ale zdrapuj to lustro z szyb :D

Opublikowano
  • Autor

Dzik jest dobry :D Ale zdrapuj to lustro z szyb :D

Nie ma jak Panie! :decayed:

Inaczej też to wygląda na żywo niż na zdjęciach, imo lepiej ;)

A więc stało się... Dzisiaj 03.11.2016r. jeden życzliwy Pan nie zauważył mojej żony jadącej drogą z pierwszeństwem, czego efekt:

mOVgdk5.jpg

dt8Fl5Q.jpg

Jak doszedłem na miejsce myślałem że się zapłaczę... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ilość użytych słów na k, chu, itp niezliczona... Teraz cała procedura z ubezpieczalniami, odszkodowaniami itp itd... Jednym słowem - DRAMAT :wallbash:

PS. Szukam drzwi przód + tył i listew, jakby ktoś miał to proszę o wiadomość...

PS2. Wszystkie porady związane z likwidacją szkód / otrzymania zwrotu z ubezpieczenia mile widziane...

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Masz szczęście, że drzwi tylko, zrobisz jeszcze zarobiony będziesz ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.