Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony Zimowe- Na czym jezdzicie!, Co sobie chwalicie!


andrzejch1980

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko chciałbym dowiedzieć się na jakich oponkach zimowych jedźcie i jak sobie je chwalicie , na jakich rozmiarach jeździcie,

Tama mała ocena na czym kto jeździ

Sam w kilku autach miałem Dębice 195/65r15 i chwale sobie je miałem goodyear ug7 i nie byly lepsze niż one,

Edytowane przez andrzejch1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ja jeżdżę na Dębicy Frigo 2 bodajże 195/65/15, aczkolwiek nie chwale ich sobie :) Takie najlepsze z najtańszych, na śnieg w miarę dobre ale dosyć głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat staram się kupować DUNLOPA moim zdaniem rewelacyjne opony, produkowane w Polsce więc to kolejny plus. Dunlop wybrany na przestrzeni lat. Testowałem wiele różnych marek ale zawsze klasa premium. Na drugim miejscu Continental/Pirelli choć są lepsze w głębokim ścniegu to momentalnie się ścierają przy jeździe w mieście bez śniegu, dlatego zawsze na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam good year ultra grup 7+ i sobie mega chwale, wcześniej pirelli snowsport coś tam ale średnie były. W lanosie mam debile frigo 2 i są dużo poniżej przeciętnej na mokrym asfalcie w kopnym śniegu ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec ma nokiany i sobie chwali, tak jak większość użytkowników na forum. Ja przymierzam się do Hankooków, zdam relacje jak trochę na nich pojeżdżę. :wink:

Edytowane przez hejneken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeźdze na Dębica i narzekać nie mogę, ale czasem coś lepszego by się przydało. Teraz kupiłem Toyo Snowprox, zobaczymy jak będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone continental contipremiumcontact 5 235 45r17 - trochę ciężko się jeździ w koleinach, reszta ok. Zima nokian wrd4 205/55r16 trzymają się ładnie-bardzo dużo osób chwali nokiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...