Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam zabieram sie za zdjecie tylnego zderzaka w q5 ale cos mi nie idzie odkrecilem srubki przy nadkolach od spodu i od strony bagaznika dwie sruby w takich zaglebieniach. Jestem na etapie zdjetego zderzaka z zaczepow bocznych a on nadal siedzi co jest moze jakas podpowiedz mile widziane foto

Zderzak jest na 4 śrubach. Dwie masz po bokach, w "schowkach" a dwie pod maskownicą tylnego progu, ten plastik wkoło zamka, domontujesz go pociągając do góry bo jest na klipsach.

Opublikowano

Oki wielkie dzieki mam jeszcze jedno pytanie zdjalem zderzak i poodpinalem tylne lampy te co sa w zderzaku wieczorem wjezdzam do garazu a tu zonk tylne swiatla w klapie nie swieca stop jest ale nie swieca te z klapy pozycyjne natomiast swieca teco sa w zderzaku tak jakby widzial otwarta klape nie kumam o co chodzi dodam ze mam wypiete wszystkie czujniki cofania ale nie wiem czy to cos ma wspolnego. Podpowiem ze przy zamykaniu auta pilotem powinny migac wszystkie kierunki a z tylu nie migaja te z klapy co sie podzialo.....prosze o pomoc

Opublikowano
  • Autor

Kto zauważy co sie zmieniło w porównaniu do seryjnej Q5?

640900564a07f2792d29e4247ef23014.jpg

Opublikowano

Alu nakładki. Co wygrałem? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Alu nakładki. Co wygrałem? :decayed:

Nie tylko ;) jeszcze jeden maly element
Opublikowano

Co to za przycisk przy przełączniku świateł?

Opublikowano
  • Autor

Co to za przycisk przy przełączniku świateł?

Brawo! ;)

Przycisk sterowania klapami wydechu.

Opublikowano

A to nie było ori dzyngla gdzieś na desce żeby to schludniej wyglądało? Bo prędzej bym powiedział, że to dioda od dokładanego alarmu albo knefel od lpg. :decayed:

Opublikowano

pokaż jak to brzmi teraz

Opublikowano
  • Autor

A to nie było ori dzyngla gdzieś na desce żeby to schludniej wyglądało? Bo prędzej bym powiedział, że to dioda od dokładanego alarmu albo knefel od lpg. :decayed:

Taki przełącznik daje Milltek w "standardzie"

Na żywo z pozycji kierowcy dobrze to wygląda, nie rzuca się jakoś w oczy że nie seryjny element a widać jak jest ustawiony wydech bo ma podświetlenie na czerwono jak otworze przepustnice.

Podpiąć pod jakiś ori przełącznik...hmm tylko jaki?

pokaż jak to brzmi teraz

Na razie tak:

https://vimeo.com/191293456

Na razie bez tylnych tlumikow bo przesylka zaginela i szukamy od 2 tygodni :(

Edytowane przez artech

Opublikowano

Pikobelo ;) jeszcze RSQ5 znaczek z tylu, 4 wydeszki i baja. Tylko ten tfsi jeszcze wyrzuć ;p

Opublikowano
  • Autor

Pikobelo ;) jeszcze RSQ5 znaczek z tylu, 4 wydeszki i baja. Tylko ten tfsi jeszcze wyrzuć ;p

Znaczki zdjete, polerka leci, potem powloka i bedzie RSQ5 z tylu i Supercharged na nadkolach. Jeszcze gdybym tak znalazl znaczek RS na kierownice...ale chyba sa tylko RS4 lub RS5 a to mi nie pasuje
Opublikowano

Gdzieś chyba jeszcze w domu sie wala znaczek RS5 na kierę więc jak by co moge ci sprezencić w gratisie ....

Opublikowano

Witaj!

Szybko działasz !

Już brzmi dobrze a pewnie tłumiki końcowe jeszcze trochę zmienią brzmienie :D

Do tego frontu RS aż się prosi tył a'la RS z owalnymi dużymi końcówkami no i jakieś ładne nakładki poszerzenia nadkoli.

Już po modach softu i kompresora?

Daj znać jakie wyjdą wyniki po modach na hamowni!

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś chyba jeszcze w domu sie wala znaczek RS5 na kierę więc jak by co moge ci sprezencić w gratisie ....

Dzięki ale właśnie jakoś samo RS5 bez Q to nie pasuje, inny model jednak, gałkę biegów znalazłem z samym RS i taki znaczek na kierę by pasował

Opublikowano

Spox, myslałem, że może chcesz porzeźbić ;)

BTW jaką powłokę kładziesz ?

Opublikowano
  • Autor

Coraz bardziej podoba mi sie ten projekt :)

Pogratulowac naprawde fajnego egzeplarza :wink:

Podziekowal!

Kolejny detal gotowy :)

f46ad351a8f99c10d6d543adb5494f0a.jpg

Opublikowano

Witaj,

Pięknie sie prezentuje z tym zderzaczkiem!

Zderzak dobrze wykonany?

Wszystko przylega jak seria?

Halogeny seryjne, spryski + zaślepi idealnie pasują na przekładkę?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Witaj,

Pięknie sie prezentuje z tym zderzaczkiem!

Zderzak dobrze wykonany?

Wszystko przylega jak seria?

Halogeny seryjne, spryski + zaślepi idealnie pasują na przekładkę?

Pozdrawiam!

Jakosc wykonania identyczna z ori, material ten sam, to nie jest jakas rzezba z wlokna.

Calosc pasuje wrecz idealnie bez giecia, wciskania, pilowania i wiercenia jak to robili bracia Collins na TVN Turbo ;)

Halogeny niestety wylecialy, w zestawie sa moduly oszukujace kompa zeby nie wywalal bledow. Szczerze to ja i tak z halogenow nie korzystam bo we mgle g... tak naprawde daja.

Spryski pasuja. Zaslepki sa nowe w komplecie ze zderzakiem.

Zostaje radar ACC, a zdrugiej strony bedzie zaslepka udajaca radar wiec zestaw podobny wizualnie do RS6.

Jakosc calosci naprawde super, a rozne pakiety tuningowe juz nam sie przez rece przewinely.

Spox, myslałem, że może chcesz porzeźbić ;)

BTW jaką powłokę kładziesz ?

Koledzy testuja jakis nowy produkt, jak wyjdzie dobrze to sie pochwale ;)

A moze by tak nie naklejac znaczkow...

cdd6a4da9f1183e73b7c863efa622896.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.