Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzęsie Silnikiem.


Damian Cygler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Audi maniaków otóż mam taki problem od dłuższego czasu ze przy dodawaniu gazu trzęsie mi silnikiem na pierwszym bądź drugim biegu przy malej prędkości najmniejsze muśnięcie pedału gazu przenosi sie w trzęsiawke całego silnika tak ze trzęsie mi cala buda samochodu. Dodam ze mam nowy rozrząd przed jego wymiana było to samo. Wymieniłem również świecę i przewody. Aparat zapłonowy mam sprawny iskrę mam jak piorun. Dodam ze moja Adrianna jest w gazie. Jak myślicie to może być spowodowane jakaś usterka silnika czy po prostu w tym ułożeniu silnika na gazie to jest normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się nie ma co układać, ułożyć to się możesz to snu :) ma działać i już

świece i przewody mimo wymiany (oczywiście na nowe) nie muszą być też dobre, zależy też jakie te świece masz teraz 3-elektr czy 1 ?

może być rozrząd wymieniony tak jak stary był, a może być tu piec pogrzebany bo może jest przestawiony :) (:

na Pb tak samo się zachowuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się nie ma co układać, ułożyć to się możesz to snu :) ma działać i już

świece i przewody mimo wymiany (oczywiście na nowe) nie muszą być też dobre, zależy też jakie te świece masz teraz 3-elektr czy 1 ?

może być rozrząd wymieniony tak jak stary był, a może być tu piec pogrzebany bo może jest przestawiony :) (:

na Pb tak samo się zachowuje?

Na PB jest tak samo. Świece mam z firmy NGK 3-elektro. Jeżeli chodzi o rozrząd hymmm łatwo nie będzie zbadać czy jest przestawiony co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poduchy silnika? Mi tez trzepało jak w mustangu a po wymianie na nowe przeszło ☺ jeden jest z gumowa osłonka a drugi bez,tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ale trzęsienie zanika powyżej 2500obr na każdym biegu. Dodam że nie zdążyłem jeszcze wymienić świec oraz kabli gdyż auto dopiero kupiłem. Pytanie bardziej na wyrost w czym dalej szukać, jeżeli po wymianie objaw nie ustąpi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z moim znajomym(Magik samochodowy) na temat mojej Adi mowil ze silnikiem moze trząść bo mam tlumik na sztywno wlozony i faktycznie nie mam na tych sprężynkach tylko na śruby wmontowany. Swoja droga to nie wiem co za ameba go przedtem skladala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...