Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najnowsze projekty MR-MOTORS


Rogalotti

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie Witek, najładniejszy Pasek w PL na żywo jego stan robi wrażenie :hi:

A co do kapci to tam są 18-nastki i guma 225 czyli taki standart :wink4::decayed:

Standard to 205/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chodziło mi że przy takich modach :wink4: to standartem jest felga 17 lub 18 i standartem napewno jest guma 225 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chodziło mi że przy takich modach :wink4: to standartem jest felga 17 lub 18 i standartem napewno jest guma 225 :)

Fakt. Ale ja jeździłem zeszły sezon na 205/55/16 przy mocy ~250KM w 1.8T. Jeździło się hhmmm....., mogłoby być lepiej. Ale nic straconego przyszły sezon będzie na 225 co najmniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bardzo umiejetnie ruszac, chwila nieuwagi i mielenie kołami. Jeżeli umiejetnie rusze i wepne odpowiednio dwójke to robi naprawde fajne wrazenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bardzo umiejetnie ruszac, chwila nieuwagi i mielenie kołami. Jeżeli umiejetnie rusze i wepne odpowiednio dwójke to robi naprawde fajne wrazenie :wink4:

Pewnie tak mocna ośka nie prowadzi się łatwo w niektórych warunkach(coś o tym wiem...), ale czy np. porsche GT3 prowadzi się łatwo? Raczej nie, bo choć oba auta dzieli przepaść to trudności w prowadzeniu czasem podobne. Z czasem można się jednak nauczyć umiejętnie prowadzić na pograniczu poślizgu. Sprawia to radość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal to co może przejechalibyśmy się z rolki ? :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal to co może przejechalibyśmy się z rolki ? :gwizdanie: :wink4:

Ja się chce przejechać z rolki z S4, może być po programie, obojętnie :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede robil chetnie za widownie... albo dociazenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek sie nie odezwał pewnie poprostu wywiesił białą flagę :gwizdanie:

PS. trzeba sie pospieszyc silnik z passata juz jest sprzedany i wyjmujemy go w przyszlym tygodniu :wink4:

Hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. trzeba sie pospieszyc silnik z passata juz jest sprzedany i wyjmujemy go w przyszlym tygodniu :wink4:

Hey

:shocked:

no to ladnie ....

to co znajdzie sie pod maska .... ??? PD 16V czy CR ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek sie nie odezwał pewnie poprostu wywiesił białą flagę :gwizdanie:

Sie chlopaczyna rozchorowal :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe silnik paska pewnie będzie w innym aucie które też ma ochote objechać pare mocnych benzyn więc tak czy inaczej Poziek będzie miał okazje zmierzyć się z motorownią Witka :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w szoku, jak można takie auro sprzedać... ;( i to na części :blink:, wiadomo witek będzie pewnie modził coś nowego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całości nie próbowałem sprzedawac bo raczej nikt by nie zapłacił za passata 98 tyle ile jest warty passat 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...