Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj był u mnie znajomego kuzyn z Pszczyny i po całym dniu wybrał sobie oto takie autko ....

Audi A6 2009 rok

Fotki na szybkiego.... :naughty:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AudiA602?authkey=Gv1sRgCNiAmu7yoNTXWw#

..

Opublikowano

Dzisiaj był u mnie znajomego kuzyn z Pszczyny i po całym dniu wybrał sobie oto takie autko ....

Audi A6 2009 rok

Fotki na szybkiego.... :naughty:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AudiA602?authkey=Gv1sRgCNiAmu7yoNTXWw#

..

nic tylko pozazdrościć :decayed: :decayed: :decayed: fura koks :good: ile to ma nalatane? :mysli:

Opublikowano

...122kk trafiła się akurat po wymianach olej filtry rozrząd itp... :naughty:

Opublikowano

no i b. dobrze :naughty:

wnętrze w niej jest za***iste :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Generalnie nie tylko wnętrze ale całość zarąbista :slina: Szamek kiedy oblewamy nowy nabytek żeby nie rdzewiał ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie po 21 maja sie pokaze jak już program załaduje do furmanki :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:59_________________________________________________

Dobra muza na zywo, własnego nagrania ;)

Opublikowano

Generalnie nie tylko wnętrze ale całość zarąbista :slina: Szamek kiedy oblewamy nowy nabytek żeby nie rdzewiał ? :cool1:

nie ma prawa rdzewieć :decayed: :decayed: :decayed: co do oblewania to uwierz mi że nawet nie mam czasu ostatnio na to [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 09:06_________________________________________________

Pewnie po 21 maja sie pokaze jak już program załaduje do furmanki :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:59_________________________________________________

Dobra muza na zywo, własnego nagrania ;)

widzę że lukasera byłeś w dobrym miejscu i pewnie się trochę wyluzowałeś przy okazji :pali::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pełen luzik bez dwóch zdań :kox::afro:

Opublikowano

znajomego brachol był też na tych juwenaliach i dostał butelką w mazak, pewnie się nie wyluzował i do kogoś fikał :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 13:25_________________________________________________http://kwejk.pl/obrazek/90282

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...i jak Szamek pobyt w trójmieście, wszystko zgodnie z planem .... :cool1:

Opublikowano

jak najbardziej :good: założone nowe turbo-tamto było już szrot :thumbdown: nowa pompa oleju, kompletny rozrząd, wszystkie płyny filtry itd. do tego chip :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dzisiaj był u mnie znajomego kuzyn z Pszczyny i po całym dniu wybrał sobie oto takie autko ....

Audi A6 2009 rok

Fotki na szybkiego.... :naughty:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AudiA602?authkey=Gv1sRgCNiAmu7yoNTXWw#

..

:)

:slina: :slina: :slina::) :good:super

Opublikowano
  • Autor

jak najbardziej :good: założone nowe turbo-tamto było już szrot :thumbdown: nowa pompa oleju, kompletny rozrząd, wszystkie płyny filtry itd. do tego chip :kox: :kox: :kox:

Masz wykres?

Kurde,to pewnie teraz furka jak rakieta śmiga :kox: :kox:

A jak wyszło w koncu z tym ubezpieczeniem?

[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 10:05_________________________________________________AAA i jako pierwsze mody proponuje Ledy jak u Tomexa :good: :good: :good:

Opublikowano

wykresu brak-było za mokro i chłopaki nie dali rady rozłożyć swojej hamowni

odpycha się lepiej niż przed programem, ale szału nie ma :decayed:

sprawy ubezpieczeniowe ogarniam teraz na dniach :wink4:

co do modów to muszą poczekać-brak kasy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Z racji tego, że znów kutnowskie przycichły pochwale sie moim malutkim modem :P

Spolszczylem navi BNSa między zegarami i wgrałem sobie mape 2010/2011 z polskim lektorem.

Tak to teraz wygląda :naughty:

dxbns.jpg

Opublikowano

No wygląda nieźle :) Po polskiemu zawsze najwygodniej:)

Opublikowano

Z racji tego, że znów kutnowskie przycichły pochwale sie moim malutkim modem :P

Spolszczylem navi BNSa między zegarami i wgrałem sobie mape 2010/2011 z polskim lektorem.

Tak to teraz wygląda :naughty:

dxbns.jpg

stary kiedy u mnie zrobisz to samo? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

No wiesz... to nie są tanie rzeczy :gwizdanie: :drunk: :drunk: :drunk: :beer1:

Opublikowano

No wiesz... to nie są tanie rzeczy :gwizdanie: :drunk: :drunk: :drunk: :beer1:

wiem wiem :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.