Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będziesz chciał opinii czy to przez soft czy nie to na spocie pogadamy

Opublikowano

No i "szrot" stoi na stole operacyjnym i wyszły niezłe jaja. Fachwocy z ASO sie na chu....się znają. :( Zmiana softu to podobno jedno ale druga sprawa jakis mądry założył zwykłe koło bez dwumasy , wiec teoretycznie było OK:( i powinno być normalnie. Tak czy inaczej dołozyłem jeszcze uszczelniacz na wał kpl wraz z obudową bo była pęknięta w ASO 430PLN zamiennik 330 PLN, łożysko na wałek igiełkowe 43 PLN plus kpl. srub na dwumase 53 PLN:((. Zrobie zdjęcia to wrzuce jutro jak ktroś to wykombinował. Ciekawe czy teraz sprzęgło bedzie chociasz chodziło jak hydrauliczne a nie jak na lince :( Jak znam zycie nie wpłynie to na prace silnika i władowałem sie w niezłe bagienko.

Opublikowano

Tani zakup tak wychodzi. Spoko obrobisz sobie furaka i będziesz wiedział czym jeździsz.

Opublikowano

Taaa , jak sie okarze ze jeszcze "komar" w nim zdechł to chyba go spale :)

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

A swoja droga ciekawe czy ktoreys z kolegów miał juz zrobiony taki patent z dwumasem w B7 i czy to mu jezdziło:)

Opublikowano

Pany z Płocka orientuje się ktoś co to za hamownia w Staroźrebach powstała? I jakiś chiptuning chyba razem:whistling:

Jakiś kontakt macie? Był ktoś?:hi:

Opublikowano

już jej niema a co tam chciałeś zawirusować?

Opublikowano
już jej niema a co tam chciałeś zawirusować?

Nie tyle zawirusować bo mam wolnossaka co zmierzyć jego moc:wink:To co szybko się zwineli już?

Opublikowano

witam,

dzis spot mosty 19:00??

w razie gdyby mial byc prosze o sms 502-841-738 to moze nie zapomne podjechac

co do cen w autoforum to chlopaki przesadzacie piszecie do mnie i jest taniej nie zawsze wiele taniej ale zawsze taniej ;)

Opublikowano

teoretycznie za tydzień

Opublikowano

Witam

Auto zjechało juz z warsztatu. Ten dziwny dzwięk jak dziurawy tłumnik czy jak silnik V8 to było prawdopodobnie od dwumasy :) Autko zalane jest nowymi płynami oliwa Castrol syntetic wymienione fitry no i troche zaczelo przypominac jazde audi.

Sprzegło teraz chodzi jak masełko :) a swoja droga tak sie zastanawiam bo to ktore zostało zdjete z auta wygladało całkiem niezle. Zastanawia mnie tez to ze zwykłe koło było niższe od oryginalu dwumasy o jakies 7-9 mm, jak to wszystko bylo spasowane ze działało ? Wezme za tydzien na spota to koło

Opublikowano
witam,

dzis spot mosty 19:00??

w razie gdyby mial byc prosze o sms 502-841-738 to moze nie zapomne podjechac

co do cen w autoforum to chlopaki przesadzacie piszecie do mnie i jest taniej nie zawsze wiele taniej ale zawsze taniej ;)

Tylko audicą do nich nie podjedzie bo autoryzacji nie mają:thumbdown:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

siemka , kiedy jakiś najbliższy spocik bo z chęcią bym wpadł .

Opublikowano

Panowie no to Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych :wink:

Opublikowano

Witam kto z Płocka lub okolic na vaga ?

Opublikowano
Witam kto z Płocka lub okolic na vaga ?

Ja mam a co potrzeba ?

Opublikowano

własnie boro 21 by wpadł na spocik :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
;):jerk:
Opublikowano

Ktoś chętny na spota w zbliżający się czwartek?

Opublikowano

Wiecie gdzie mozna kupic w płocku lub okolicy przetwornice xenon valeo do a4 b6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.