Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób tu na forum pyta mnie jak auto brzmi na wydechu MG. Jak pisałem wcześniej trudno nagrać coś aby to odzwierciedlało rzeczywisty dźwięk. Postanowiłem jednak dziś nagrać filmik dla ogólnego pojęcia.  Jak wiadomo kaganiec jest na obrotach więc cudów nie ma ale mam nadzieje że komuś to pomoże.

W rzeczywistości dźwięk jest przyjemniejszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można było przy programie usunąć limiter obrotów :), a tak poza tym fajnie to pyrczy

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega przyjemnie to chodzi :naughty: mam pytanie czemu tylna lampa Ci przygasa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

Mega przyjemnie to chodzi :naughty: mam pytanie czemu tylna lampa Ci przygasa? 

Led efekt na kamerze

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szafa napisał:

Mega przyjemnie to chodzi :naughty: mam pytanie czemu tylna lampa Ci przygasa? 

Jak napisał kolega kristof91 taki jest efekt LED w kamerze :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 15:25, kamelus_ napisał:

 

W rzeczywistości dźwięk jest przyjemniejszy :decayed:

Jak Seicento z dziurawą plecionką:decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marky Mark napisał:

Jak Seicento z dziurawą plecionką:decayed:

Jak pisałem wcześniej to tylko nagranie i mikrofon wyostrza wiele dźwięków które w rzeczywistości są nie słyszalne. Jak chcesz się rzetelnie wypowiedzieć to już trzeba na żywo posłuchać. Ten kto miał okazje wie że jest ciut lepiej jak w sejku z dziurawą plecionką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsza A5 B8 w Polsce  (potem moja była A5 B8 :naughty: 7 lat starsza) , kolor audi konkretny wart dopłaty , zaciski już gdzieś pisałem... siadły idealnie wraz z kolorem (choć nie lubię czerwonych, białych, niebieskich itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dawid195a napisał:

Najładniejsza A5 B8 w Polsce  (potem moja była A5 B8 :naughty: 7 lat starsza) , kolor audi konkretny wart dopłaty , zaciski już gdzieś pisałem... siadły idealnie wraz z kolorem (choć nie lubię czerwonych, białych, niebieskich itd.)

Dzięki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select :) masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select :) masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select :) masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select  masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Norbas napisał:

Hejo, dałbyś raDe sprawdzić jaki kod masz pod Audi drive select  masz może 2h1 , 2h2 czy może 2h3 ? 

Mam 2H1. Z tego co wiem to 2H2 i 2H3 to z regulacją tłumienia jest. Ja tego nie brałem bo już na etapie zamówienia wiedziałem że wleci gwint bo nie było w opcji pneumatyki.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamelus_ napisał:

Mam 2H1. Z tego co wiem to 2H2 i 2H3 to z regulacją tłumienia jest. Ja tego nie brałem bo już na etapie zamówienia wiedziałem że wleci gwint bo nie było w opcji pneumatyki.

Trochę burdel z tymi kodami widzę :decayed: A jaką przy konfiguracji brałeś ? 1BV czy 1BE czy może jakąś inną ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Norbas napisał:

Trochę burdel z tymi kodami widzę :decayed: A jaką przy konfiguracji brałeś ? 1BV czy 1BE czy może jakąś inną ? 

Mam pełny s-line i competition plus więc fabrycznie do takiego zestawu wędrowało 1bv. 1be to opcjonalne zawieszenie sportowe jeśli nie masz pakietu s-line.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 15:37, kamelus_ napisał:

Mam pełny s-line i competition plus więc fabrycznie do takiego zestawu wędrowało 1bv. 1be to opcjonalne zawieszenie sportowe jeśli nie masz pakietu s-line.

też niekoniecznie. ja w swoim A5 miałem pakiet S-line wewnętrzny i zawieszenie 1BE - w konfiguratorze widniała opcja: rezygnacja z zawieszenia sportowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jedrekx napisał:

też niekoniecznie. ja w swoim A5 miałem pakiet S-line wewnętrzny i zawieszenie 1BE - w konfiguratorze widniała opcja: rezygnacja z zawieszenia sportowego ;)

Dziwne. O ile mi widomo oczywiście można było zrezygnować z zawieszenia sportowego ale wtedy było dawane zwykłe 1BA. Nie rozumiem jaki ma sens rezygnacja ze sortowego 1BV żeby domówić sportowe 1BE. Jakoś mi się to nie klei. Tym bardziej że to zawieszenie różni się tylko amortyzatorami.

Chyba że 1BV było dedykowane do Competition i eSek  a s-line miało też 1BE :eusathink:

.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamelus_ napisał:

Dziwne. O ile mi widomo oczywiście można było zrezygnować z zawieszenia sportowego ale wtedy było dawane zwykłe 1BA. Nie rozumiem jaki ma sens rezygnacja ze sortowego 1BV żeby domówić sportowe 1BE. Jakoś mi się to nie klei. Tym bardziej że to zawieszenie różni się tylko amortyzatorami.

Chyba że 1BV było dedykowane do Competition i eSek  a s-line miało też 1BE :eusathink:

.

Ja w a6 c7 mam 1BV  i nie mam competition tylko s-line .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...